Я не тону• 10 марта 2025
СПКЯ, цикл, гормони, вагітність
Вітаю, ось думаю що скоро захочемо з чоловіком дітей)
Тепер думаю чи є шанси завагітніти самій?
Які у вас гормони були не в нормі? Мене дивує низький естрадіол, цикл ясно йде як хоче..трошки сумно, що це те що дається жінкам від природи, жінкам із спкя дається із складністю…
Буду рада всім історіям…щоб зрозуміти, що не одна така…
Працівниця року• 10 марта 2025
А скільки вам років? З спкя в 20 завагітніла без проблем. Бо сексу було багато ) а овуляція в мене, все таки, інколи буває
Я не тону
• 10 марта 2025
Ответ дляПрацівниця року
30, а як сама вагітність пройшла?
А як взагалі цикл у вас був?
Престидижитатор• 10 марта 2025
Що у мене по гормонам не знаю, але цикл все життя скакав як скажений кріль по мінному полю. Навіть на КОК кровотеча була зовсім не у дні, передбачені пігулками.
2 вагітності з першого циклу у 29 і 33
Працівниця року• 10 марта 2025
Ответ дляЯ не тону
30, а як сама вагітність пройшла?
А як взагалі цикл у вас був?
Цикл плясав все життя і жив своїм життям . Інколи менструація не приходила місяцями, або по пів року, забувала про мене. В той період ми робили сина 4 місяці, секс був кожен день вранці, ввечері і не по разу)
В вагітність проблеми були тільки з нирками, коли вже малюк підріс і почав тиснути на органи.
Все списую на молодість, мене тоді просто пронесло , бо лікар сказав у вас є дитина? Дивно)
Я не тону
• 10 марта 2025
Ответ дляПрестидижитатор
2 вагітності з першого циклу у 29 і 33
А було таке що цикл був циклічний?
Престидижитатор• 10 марта 2025
Ответ дляЯ не тону
А було таке що цикл був циклічний?
Циклічний? Це безперервний чи що?
Я не тону
• 10 марта 2025
Ответ дляПрацівниця року
Аххаха) лікарі вміють підтримати…
Я не тону
• 10 марта 2025
Ответ дляПрестидижитатор
Циклічний? Це безперервний чи що?
Ну типу наприклад пів року йшов як у «звичайних»?)
Просто красавица• 10 марта 2025
Теж дізналася про свій діагноз в років 20. Завагітніла природнім шляхом протягом 1го року спроб. Вагітність проходила більш менш нормально. Пропрацювала до 8,5 місяців хоча пару раз була на зберіганні і було маловоддя. Дитинка чудова. 2а вагітність набагато легше настала і проходила ідеально. Пішла в декрет за 2 тижні до пологів.
Ліків правда приймала достатньо під час обох вагітностей.
Бажаю щоб і в вас все вийшло і вагітність легко проходила.
Престидижитатор• 10 марта 2025
Ответ дляЯ не тону
Якщо вважати +-10 днів звичайним, то було, напевне. На тих же КОК не було затримок по півроку. Після другої дитини явно щось змінилось в гормональному фоні і тепер вже не скаче, отак стало
Я не тону
• 10 марта 2025
Ответ дляПросто красавица
А що за ліки? Типу якась гормональна терапія?
А які ви аналізи здавали для встановлення спкя?
Як у вас цикл був?
Я не тону
• 10 марта 2025
Ответ дляПрестидижитатор
Тобто оці штуки, типу «народиш і пройде» працює?)
Престидижитатор• 10 марта 2025
Ответ дляЯ не тону
Ну після другого таки пройшло) навіть кілену змогла поставити і кісту не виростити на ній.
Але так собі метод лікування, 2/10, не раджу 😂
Просто красавица• 10 марта 2025
Ответ дляЯ не тону
Як у вас цикл був?
Ліки вже весь перелік не пам´ятаю. Але точно пам´ятаю що був дуфастон ,клексан і ще купу всього. Цикл був місяць через 3. Страшенно болючий з підняттям температури до 39, рвотою, проносом і головним болем. Гормони здавала і до планування і під час вагітності вже. В мене плясали страшенно гормони щитоподібної залози, тестостерон , пролактин ой, та все було підсвічено червоним.
пьЯНА• 10 марта 2025
Було екз в 32 роки, до того роки 3 спроб самостійних, але і у чоловіка була проблема з рухливстю сперміків. Вагітність з 1 спроби. Лікар казала, що якби в 1 з нас були проблеми, то великий шанс самостійно завагітніти. Але в нас було бінго.
Підозрюю, що і у мами скпя є, бо казала місячних по 2-3 місяці не було, але має 2 дітей, вагітніла без проблем. Просто тоді не діагностували таке
Душка-свекрушка)))• 20 марта 2025
Автор, в мене спкя, мені теж 30, вагітність не настає 2 роки, планую стимуляцію, пройшла всі обстеження. Зараза рідкісна це спкя. Цикл 50-60-90 днів, гормони в нормі
Я не тону
• 21 марта 2025
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Всі гормони в нормі, а цикл такий?(
Душка-свекрушка)))• 21 марта 2025
Ответ дляЯ не тону
Всі гормони в нормі, а цикл такий?(
Так, сама в шоці, але навіть не приймаю нічого, бо нема що коригувати. Мій лікар навіть проти, щоб дуфастоном місячні викликати, бо овуляція може статись хоч коли
Я не тону
• 21 марта 2025
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Ну круто!