Млинець Мій• 11 марта 2025

Приреченість бути самій?

Ніхто не звертає уваги в тому числі і на сз особливо,а якщо і звертають та запрошують на зустріч познайомитися то чоловіки значно старші за мене або пропонують зустрічі для інтиму тобто вільні відносини,однолітки зовсім не звертають уваги ,і так вимог до чоловіків ,щоб був мільярдером немає.
автор Млинець Мій • 13 марта 2025
Ответ длямистерЛяпсус
))) автор, ви точно ні до чого, ні до дитини, ні до відносин, ні до відповідальності але коли ви пишете коментарі до них же ви до чого?
І моя тема не перспективна, я не розлучена, дитина доросла, можна придумати щось інше
В такому поважному віці вже ви
Ваша молодість пройшла в совку воно і видно наратив