Млинець Мій• 11 марта 2025

Приреченість бути самій?

Ніхто не звертає уваги в тому числі і на сз особливо,а якщо і звертають та запрошують на зустріч познайомитися то чоловіки значно старші за мене або пропонують зустрічі для інтиму тобто вільні відносини,однолітки зовсім не звертають уваги ,і так вимог до чоловіків ,щоб був мільярдером немає.
автор Млинець Мій • 11 марта 2025
Ответ дляЯспАкойнаЯ
А чому дитина не може жити з татом? В тата не такі батьківські обов´язки як у мами?
Теж цікаво цей булінг читати,це мабуть із СССР родом,що жінка має залишитися обов´язково сама із дітьми і перекреслити своє життя
автор Млинець Мій • 11 марта 2025
Ответ дляЩедрик
Вы тоже бросили ребенка бывшему и ищете свободный буй?
Удалено администрацией...
Локшина на вухах• 11 марта 2025
Ответ дляМлинець Мій
З яких пір Україна це туристична та курортна країна,щоб тут подорожувати?
Ви в лісі виросли? У нас є туристичні і курортні міста і місцевості. У нас є цікаві природні місця, варті уваги.
Але декому зручніше страждати від неможливості полетіти на Ямайку, чим отримувати задоволення в міру можливостей
Шпондєр• 11 марта 2025
Ответ дляМлинець Мій
Самі зрозуміли ,що написали???
Кому в 25 будуть платити +100000 тисяч???
Чи може на керівну посаду відразу візьмуть???
Ого, а ви агресивна. Ну ок, не йдіть на 100, йдіть на 80. Але, це треба клепки мати, бо перші два слова були про освіту. Це, щоб заробляти, не кажучи вже про керівну посаду🤦‍♀️
Сегодня сержусь• 11 марта 2025
Ответ дляМлинець Мій
Немає в мене можливість забезпечити дитину ,із татом є все необхідне
Немає бажання у вас , а не можливості. Хоча б собі не брешіть.
Голова колгоспу• 11 марта 2025
Ответ дляМлинець Мій
Вы прикалываетесь??? Да у нас Закарпатье только одно чего стоит! Шикарное место! и туда туры недорогие есть. Да и вообще у нас страна очень интересная, было бы желание!
автор Млинець Мій • 11 марта 2025
Ответ дляСегодня сержусь
А у вас в світогляді не можливо ,щоб дитина жила із татом?
Він має відмовитися від своїх обов´язків?
автор Млинець Мій • 11 марта 2025
Ответ дляЛокшина на вухах
Дякую насмішили
Локшина на вухах• 11 марта 2025
Ответ дляМлинець Мій
Дякую насмішили
Ви і сама смішна)
покажу вам, якщо ви в прострації
Локшина на вухах• 11 марта 2025
Русланка з гілки• 11 марта 2025
Ответ дляЩедрик
Вы хотите вступить в наш клуб?
Или вам в клубе слепых комфортнее ?
Русланка з гілки• 11 марта 2025
Ответ дляГолова колгоспу
С языка сняли)
Так интересно, как люди придумывают то, что им ближе🤣вас мама в детстве тоже на папу оставила?
мистерЛяпсус• 11 марта 2025
Ответ дляМлинець Мій
)) автор , а ви аліменти платите? Якщо не СРСР, то 50 на 50, а у вас як? Ви там писали про відповідальність, от чесно і відповідальності не бачу, і після поста про те що в Україні немає туристичних місць і не бачу що в житті із вами можна робити, сидіти в зйомній кімнати мріяти про подорожі на які не заробили?
мистерЛяпсус• 11 марта 2025
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Такі ж, в даній темі питання, про обов´язки Автора, аліменти, наприклад))) я мовчу про час проведений із дитиною, давайте запитаємо скільки часу проводить автор із дитиною, на які гуртки водить, чи ділить лікарняний із татом.
Щедрик• 11 марта 2025
Ответ дляМлинець Мій
Удалено администрацией...
автор Млинець Мій • 12 марта 2025
Ответ длямистерЛяпсус
А нічого,що мені жити не буде на що, якщо аліменти платити???
автор Млинець Мій • 12 марта 2025
Ответ дляЛокшина на вухах
Ви і сама смішна)
покажу вам, якщо ви в прострації
Яке місто?
автор Млинець Мій • 12 марта 2025
Ответ длямистерЛяпсус
Таке відчуття ,що ви намагаєтеся в цій темі зігнати свою злість,бо самі залишилась із дитиною )
автор Млинець Мій • 12 марта 2025
Ответ длямистерЛяпсус
автор Млинець Мій • 12 марта 2025
Ответ дляЛокшина на вухах
фото
Дім з приматами на банковій)
Таке відчуття ,що ви дуже довго шукали та нічого не знайшли!)))
автор Млинець Мій • 12 марта 2025
Ответ дляЛокшина на вухах
фото
Саме так потрібно їхати із самої Австралії,щоб побачити це туристичне диво
Локшина на вухах• 12 марта 2025
Ответ дляМлинець Мій
Дім з приматами на банковій)
Там на фото тільки цей дім?
Ви якась в´язка, не вловили основного посилу
Локшина на вухах• 12 марта 2025
Ответ дляМлинець Мій
До чого тут Австралія, ви ж писали про Україну?
Амнезія?
’З яких пір Україна це туристична та курортна країна,щоб тут подорожувати?’
Мова про те, що і в СВОЇЙ країні є куди поїхати і що побачити, без далекої Ямайки. Але вам все не так, аби нити...
Локшина на вухах• 12 марта 2025
Про приреченість ви вірно написали. Ви приречені через своє мислення і сприйняття і поки не маєте бажання щось змінити.
Але це ваше життя і ваш вибір
Локшина на вухах• 12 марта 2025
Ответ дляМлинець Мій
Яке місто?
Це всі різні
мистерЛяпсус• 12 марта 2025
Ответ дляМлинець Мій
)) таке відчуття що у вас бурхлива уява
автор Млинець Мій • 12 марта 2025
Ответ длямистерЛяпсус
)) таке відчуття що у вас бурхлива уява
По вашим відповідям все ясно більше чим
мистерЛяпсус• 13 марта 2025
Ответ дляМлинець Мій
По вашим відповідям все ясно більше чим
І що вам зрозуміло? Не сподобалося про аліменти і розподіл обов´язків, розумію , я навіть промовчала би, це особиста справа кожного, але ви там почали себе хвалити яка ви відповідальна, хоча по вашим відповідям ні.
Вам на себе в дзеркало дивитися потрібно а не щось придумувати про інших)))
автор Млинець Мій • 13 марта 2025
Ответ длямистерЛяпсус
Ну то розділяйте зі своїм чоловіком аліменти та обов´язки,я тут до чого?)))
мистерЛяпсус• 13 марта 2025
Ответ дляМлинець Мій
))) автор, ви точно ні до чого, ні до дитини, ні до відносин, ні до відповідальності але коли ви пишете коментарі до них же ви до чого?
І моя тема не перспективна, я не розлучена, дитина доросла, можна придумати щось інше