Парасюха• 11 марта в 09:48

Компанія не робить поставки

Я працюю менеджером з продажу, саме на цій фірмі працюю 4 місяці. За цей період я продала практично всі запаси, і мені вже приблизно як місяць немає, що продавати. Залишилось всього кілька позицій, і те найдорожчих, які не так часто потрібно звичайним покупцям або дуже специфічний товар, який продається в кращому випадку десь раз на рік. Я постійно пишу менеджеру, що відповідає за поставки про те, що в мене немає що продавати, коли приїде товар. Він мені відповідає: товар буде, без товару не залишимо, поставки будуть. Але зараз сезон, до того ж хочу щось заробити, а не просто просидіти на роботі. Що порадите?
Кукусик• 11 марта в 09:50
нову роботу
Мудрецыха мира• 11 марта в 09:51
Искать новую работу
r25-1• 11 марта в 09:51
а что за товар? найдите поставщика. тю. В основном проблема продать а не сделать
автор Парасюха • 11 марта в 09:53
Ответ дляr25-1
Проблема тут саме в поставках. Я вже домовилась з іншим складом нашої компанії, щоб мені їхній товар перемістили (так як там слабо продається) цей менеджер попередньо сказав, що переміщення вони оплатять, а зараз, коли я витратила купу сил на домовлення, він морозяться з оплатою переміщення
r25-1• 11 марта в 09:54
Ответ дляПарасюха
что за товар?
Коханозадовільна• 11 марта в 09:54
Ответ дляr25-1
что за товар?
А вам зачем?
автор Парасюха • 11 марта в 09:54
Ответ дляr25-1
что за товар?
Будівельна техніка
r25-1• 11 марта в 09:55
Ответ дляКоханозадовільна
А вам зачем?
понять на сколько сложно найти замену поставщику
Криниця щастя• 11 марта в 09:56
Я б вирішувала з керівництвом чи власником, але мені здається, що у вашій ситуації всі в курсі. Їм така ситуація вигідна.
Коханозадовільна• 11 марта в 09:57
Ответ дляr25-1
Вы же понимаете, что вам автор не ответит)) стройтехника это очень растяжимое понятие. А вообще тема вброс, не верю, что собственники такие лохи
автор Парасюха • 11 марта в 09:58
Ответ дляr25-1
Я не можу шукати заміну постачальнику так, як працюю менеджером від конкретного постачальника
r25-1• 11 марта в 09:58
Ответ дляКоханозадовільна
та все бывает. хз. может автор с процента большлего чем было оговорено работает, или наоборот занижает диллерскую розничную цену.
r25-1• 11 марта в 09:58
Ответ дляПарасюха
ну это в теории. А так- кто вам мешает работать на два фронта. та хоть на три
автор Парасюха • 11 марта в 09:58
Ответ дляКоханозадовільна
Можете не вірити, можливо власник і не знає реальну ситуацію.
viter33• 11 марта в 09:58
Ответ дляКоханозадовільна
Легко може бути
Може бути конфлікт між співвласниками
Або фін.проблеми фірми (кредити, борги перед постачальниками,..)
Коханозадовільна• 11 марта в 09:59
Ответ дляПарасюха
А в чем проблема доложить руководству?
Криниця щастя• 11 марта в 10:00
Ответ дляПарасюха
Ви реально думаєте, що власнику вигідно, втрачати кошти з продажу товару, який добре продається.
автор Парасюха • 11 марта в 10:00
Ответ дляr25-1
В нашій сфері це доволі складно. Працюю офіційно на конкретного постачальника, 5/9. В офісі камери, це все легко спалять((
viter33• 11 марта в 10:00
Ответ дляПарасюха
Скажіть вашому менеджеру, якщо за тиждень не вирішить ситуацію - писатимете вищому керівництву
І реально так робити
Ну або звільнятися
автор Парасюха • 11 марта в 10:01
Ответ дляКоханозадовільна
А в чем проблема доложить руководству?
Може і не проблема, але я не знаю власника. Фірма знаходиться в іншому місті
автор Парасюха • 11 марта в 10:01
Ответ дляКриниця щастя
Ні, я так не думаю. Але і не можу зрозуміти чому проблеми з поставками товарів
viter33• 11 марта в 10:02
Ответ дляr25-1
Уявляєте фірмовий салон БМВ, який ’з-під поли’ Мерседесами приторговує?)))
Криниця щастя• 11 марта в 10:02
Яка причина затримки поставки товару, що постачання каже?
r25-1• 11 марта в 10:02
Ответ дляПарасюха
нагуглисть через дата бот кто где телефон.
звонить и говорить
автор Парасюха • 11 марта в 10:03
Ответ дляviter33
Ви дуже точно порівняли, приблизно так і є))
r25-1• 11 марта в 10:03
Ответ дляviter33
еще и не такое есть. поверьте. менеджер еще и предложит б.у. от знакомого ибо тот только купил и улетел и т.д.
Криниця щастя• 11 марта в 10:03
Ответ дляПарасюха
Так задайте прямо питання. Можливо, там умови виготовлення декілька місяців після передплати чи ще щось
viter33• 11 марта в 10:03
Ответ дляПарасюха
В будівництві працював)))
автор Парасюха • 11 марта в 10:03
Ответ дляКриниця щастя
Якраз проблема в тому, що нічого не каже. Постійно кормить обіцянками: товар буде, без товару не залишимо і все, так кожен раз.
Мозговая пилочка• 11 марта в 10:03
Ответ дляКоханозадовільна
Не верьте.
Сестра моего мужа сменила одно предприятие на другое по подобной причине. Рынок требует товар, а его нет из-за глупости собственника.