Леннон_Жив!• 06 марта в 10:40

Теж тема про роботу та ЗП. Чи достатньо мені платять?

Робота менеджер з постачання. В обов"язки входить, заключення договорів на постачання та договорів маркетингу( домовляюсь про асортимент) обладнання в магазини.
Якщо відкривається нова азс то також все узгоджую по меблях іткд. холодильне, морозильне обладнання домовляюсь. оплата рахунків за товар. допомагаю розрулюю не приїхав товар, приїхав не те що замовили, дописали , нове іткд. Іноді вношу номенклатуру в 1с. Роблю повернення товару, якщо є якісь ньюанси і азс не може.
мережа 15 магазинів при азс.
зп 25 тис . центр України.
роботу хочу змінити, але на що, бо бухг облік знаю, але не так щоб працювати бухг, менеджером по продажу не хочу...
Викасикрет• 06 марта в 10:41
Проанализируйте вакансии в вашем городе, и поймёте норм зп или нет
автор Леннон_Жив! • 06 марта в 10:41
Ответ дляВикасикрет
зп якщо чесно +- такі самі. ну пишуть до 30 але не факт чи опл. але я просто вже хочу змінити
вАлнуюся сильнА• 06 марта в 10:44
Ну этот вопрос к вам, достаточно ли вам платят. Если не достаточно, значит просите, чтоб платили больше/идите к тем, кто предлагает вам больше. А если больше вам платить не хотят и никто больше не предлагает, тогда смысл в вопросе?
Всім шампаньського• 06 марта в 10:44
Ответ дляЛеннон_Жив!
Вы хотите сменить работу чтобы что?
автор Леннон_Жив! • 06 марта в 10:45
Ответ длявАлнуюся сильнА
Гроші як повітря їх ніколи багато не буває. Цікаво послухати думки людей.
автор Леннон_Жив! • 06 марта в 10:45
Ответ дляВсім шампаньського
Вы хотите сменить работу чтобы что?
щоб щось змінити, дивлюсь як люди постійно щось міняють, я як почала тут працювати так і працюю 15 років
Всім шампаньського• 06 марта в 10:47
Ответ дляЛеннон_Жив!
Очень странные рассуждения конечно.
Сменить работу чтобы просто задолбаться...
автор Леннон_Жив! • 06 марта в 10:47
Ответ дляВсім шампаньського
Очень странные рассуждения конечно.
ну от так, не можу не думати, що я як та амеба все на одному місці і мені скучно
Пэрисхилтонша• 06 марта в 10:49
Нормальная у вас зарплата. А сколько должен получать менеджер мелкого звена?
Нульовий сантиметр• 06 марта в 10:50
это в принципе маленькая зп. для любых обязанностей. как рабам платят.
вре_Динка• 06 марта в 10:52
мало
Подвійна веселка• 06 марта в 10:52
У меня плюс минус такая з.п
Город маленький,для такого города моя з.п типа круто
6 часов роб день
При наличии мужа было б отлично
Но я одна с сыном потому это копейки
А девочки молодые без семьи норм себе живут за такую з.п
Понимаю что больше не тяну,нет особых скилов у меня потому пока так
автор Леннон_Жив! • 06 марта в 10:54
Ответ дляНульовий сантиметр
якщо чесно загруженість в мене не сильна. і мені подобається робота. але гризе те що я на одному місці.
і керівників на ді мною немає. рости немає куди. я головна по цьому всьому
Василина Семеніч• 06 марта в 11:03
Ого..
У меня администратор офиса столько получает.
неДоПриличий• 06 марта в 11:04
Ответ дляЛеннон_Жив!
Якщо контролю над вами немає, то можно і товар закупати там де капає кешбек, і буде гарний прибуток до з/п.
автор Леннон_Жив! • 06 марта в 11:09
Ответ длянеДоПриличий
ну так у нас перерахунок по банку який кешбек
автор Леннон_Жив! • 06 марта в 11:10
Ответ дляВасилина Семеніч
Ого..
я б не хотіла робити секретарем, це не моє. да і мені не 20
неДоПриличий• 06 марта в 11:15
Ответ дляЛеннон_Жив!
Ви працюєте 15 років, а наче в перший раз.
При закупівлі меблів/холодильників чи чогось там, ви вкладаєте договір з якоюсь компанією, спілкуєтесь з менеджером, і відразу йому озвучуєте, що купите у них, але ваш 1% бонуса (може буди фікс прайс), і все. А ваше азс, так все сплачує в б/н.
Ви ж обираєте постачальника, тому може обрати компанії де до цього лояльно ставляться.
ЯНаПэПэ• 06 марта в 11:20
Ответ дляЛеннон_Жив!
Багато плюсів.
Взагалі-то в часи хаосу та невизначеності треба сто разів подумати.
автор Леннон_Жив! • 06 марта в 11:20
Ответ длянеДоПриличий
ні я так працювати не хочу, компанії і так платять бонуси, але це теж перерахунок. плюс якщо випливе що я таким займаюсь, як потім знайти роботу?
ЯНаПэПэ• 06 марта в 11:21
Ответ длянеДоПриличий
Йдемо в Європу) беремо відкати)
автор Леннон_Жив! • 06 марта в 11:22
Ответ дляЯНаПэПэ
Багато плюсів.
Я задумалась змінити роботу почалась війна, майдан, не на часі, потім ковід, потім знову війна.
Я вже не знаю коли той час має настати. Мене дуже гризе що я на одному місці
весь колектив майже перемінявся, не всі звичайно задоволенні, що пішли, але вони спробували .
Василина Семеніч• 06 марта в 11:23
Ответ дляЛеннон_Жив!
Причем тут секретарь?
Я писала - администратор.
автор Леннон_Жив! • 06 марта в 11:27
Ответ дляВасилина Семеніч
Причем тут секретарь?
Я писала - администратор.
а що робить адміністратор? я думала це суміжні
Василина Семеніч• 06 марта в 11:37
Ответ дляЛеннон_Жив!
Нет..
Администратора задача поддерживать жизнь офиса.
Начиная от наличия воды, заканчивая заправкой картриджей.
автор Леннон_Жив! • 06 марта в 11:42
Ответ дляВасилина Семеніч
Нет..
в нас це робить секретар. замовлення бутильованої води, кави, канцелярія іткд.
Лялька в колисці• 06 марта в 11:55
Ответ длянеДоПриличий
Сейчас эти схемы не работают. Не 2000й год.
автор Леннон_Жив! • 06 марта в 12:00
Ответ дляЛялька в колисці
точно знаю що дівчатам на пальному пропонували відкати. але ж ніхто зараз не дурний всі моніторять ринок
Непонятно• 06 марта в 12:07
начальник конструкторского бюро шасси получает меньше. цу.
я как инженер.. существеннно меньше, обл центр цу. муж получает больше вашего, но у него стажу, и собак навешано, опыт по многим направлениям.. ненамного больше. цу. как по мне, прекрасная у вас зп
вАлнуюся сильнА• 06 марта в 12:59
Ответ дляЛеннон_Жив!
Тогда увольняйтесь и пробуйте новое 🤷🏻‍♀️