Воленс-неволенс• 11 марта 2025

Ви б образилися на чоловіка якби він Вас на 8 березня привітав лише словами?

Жодної квіточки. Просто: зі святом тебе!
Думала може наступного дня подарує, ні.
Так прикро стало як ніколи чомусь.
Це ж мабуть і проява справжнього відношення до мене виходить?..
Ви б задумалися? Чи нічого страшного не відбулося і я себе накрутила?
Садоводница• 11 марта 2025
Автор, мне в этом году муж ничего не дарил. Я сама себе купила перед этим 2 платья, комплект белья и там 6 пар колготок. Все меряла, кроме колгот. Цветы подарили на работе. Еще одну охапку и ставить особо некуда. Деньги я себя и так потрачу, если посчитаю нужным. Поехать хотела бы куда-то. Но не по стране, муж невыездной. Праздничный обед был, в кино ходили, гуляли. Как по мне норм
КараПузовна• 11 марта 2025
Ответ дляКуколка-мяуколка
Меня даже словами не поздравил, зато в кровать голяком приперся, был послан, ещё и обиделся.
Меня тоже, но в душ запрыгнул резко и проорал поздравляю . Но потом скинул деньги на карту и повёл в ресторан и был прощен
Тримаю свічку• 11 марта 2025
А я зробила висновок з хлопців,хто не подарував-нема ніякого продовження,а на словах то таке…
Бабо-лебідка• 11 марта 2025
Ответ дляДюагональ
Не понимают те,кому не дарят)
Дуже помиляєтеся. Для отримання уваги і подарунку привід не потрібен. Дарувати подарунки за розкладом (по календарю) - ’обязаловка’, ’а що люди скажуть’ - це не про щирість.
Тримаю свічку• 11 марта 2025
Бо саме в цей день можна зробити якийсь маленький сюрприз,я дивлюсь на дії
Сусідка знизу• 11 марта 2025
Ответ дляВоленс-неволенс
Запитала, промовчав.
Ви точно запитали чи сказали між іншим? Спитали, дивлячись в очі, він промовчав? А далі що було? Ви мали б йому показати, що це неприйнятно. Бо через рік теж плакати будете з цього приводу.
Одяг та сумки• 11 марта 2025
мій не ризикує на мою міну недовольну дивитися( я злопам´ятна буду згадувати в шутку довго )- зранку біжіть за квітами.

я донькам купую міні подарунки + він по коробці цукерок і подарунки мої типа він купив
Аноним_1858• 11 марта 2025
Мы уже столько лет женаты что абсолютно нормально не дарить подарки. Я спокойно отношусь. Потому что понимаю что сегодня он потратил деньги на букеты, а завтра мне нечем будет заплатить за комуналку
аромат Жука• 11 марта 2025
Мене мій лише словами привітав, але у нас зараз купа проблем - хворіє мама, вдарили машину, дитина має тривожність, тому на фоні цього про 8 березня ми не думали. Я не образилась нітрохи, бо чоловік мене цінує і завжди підтримує і мені не треба чекати на 8 березня, щоб отримати квіти. В цій ситуації треба дивитися на вихідні дані і відносини в сім’ї. Для мене особисто увага чи турбота лише в певні дні на рік була б причиною для образи.
Вилосипедниця• 11 марта 2025
Ответ дляЯкаКраля
для мене оці подарунки до якихось дат не показник взагалі. Мені важливо зовсім інше.
Теж не розумію кілька з цих свят . Головне , щоб він піклувався про вас , любив вас і ви це відчували . Ці всі свята , це просто бізнес для підприємців .
Вилосипедниця• 11 марта 2025
Ответ дляДюагональ
Не понимают те,кому не дарят)
Дарять , круглий рік , просто не на ці видумані свята
Дюагональ• 11 марта 2025
Ответ дляБабо-лебідка
Ну вас вчера хоть на словах хоть поздравили?)
Дюагональ• 11 марта 2025
Ответ дляВилосипедниця
Да да, конечно
Вилосипедниця• 11 марта 2025
Ответ дляНе худа ні разу
Это его отношение к вам. Вы не вызываете у него проявление чувств, действий.
Для жінок три тюльпани на 8 березня це прояв дій ? Не смішить 😆
Харчовий тріль• 11 марта 2025
Мы были в гостях три дня, и как раз попали на 8 марта.
Муж не поздравлял ничем, и даже словами вроде.
Я и не заметила.
Не худа ні разу• 11 марта 2025
Ответ дляВилосипедниця
Как видите и на это не все способны
Вилосипедниця• 11 марта 2025
Ответ дляВоленс-неволенс
Вже не хочу, наче випрошую виходить. Плакала сама собі та й зробила висновки, що не так вже й любить як каже.
Автор ви смішна чесно , дивіться на відношення до вас , навіщо вам ті тюльпани .. мій колишній дарував шикарні букети , а був страшним абюзером і потім бив мене . Зараз чоловік на руках носить , обожнюю , купує все , що попрошу , але ці всі романтичні дії не для нього і мені пофіг на букети . Спитав 8 березня в який ресторан хочу , пішли смачно поїли і випили
НуКаНаКа• 11 марта 2025
Ответ дляВоленс-неволенс
Раніше дарував, не дорогі квіти, гілочку хризантеми чи 3 тюльпани. А цього разу зовсім нічого. Хоча не сварилися, все було добре.
для нього це звичайний день, для вас свято, ви казали що дуже хотіли квіти від нього?
НуКаНаКа• 11 марта 2025
я зрозуміла що краще відноситися як к звичайному дню, тоді не буде ображань або щось не те купив, або взагалі не купив., в іншому ж він вас влаштовує?
Зрадорозганячка• 11 марта 2025
Мене взагалі ображає, коли мене вітають з 8 березня. Я, що жінка тільки один день на рік, тільки один день мені можна дарувати квіти, якісь славні дрібнички? Я донесла до мого чоловіка цю думку, мене він зараз радує квітами просто так, не чекаючи якогось свята
Заздрість то погано• 11 марта 2025
Я бы обиделась .
ВерСаСе• 11 марта 2025
Ого, мой тоже поздравил на словах никаких цветов . Просто сказал Детка с праздничком там тебе смсочка пришла ))) Даже и не думала обижаться , лучше смс от банка о зачислении на карту и я сама себе пошла на шоппинг, чем 5 несчастных тюльпанов и кофе в постель .
Прикуси Язика• 11 марта 2025
Яка в нього зп?
Прикуси Язика• 11 марта 2025
Ответ дляВоленс-неволенс
По скільки вам років?
Инстагра_мерша• 11 марта 2025
Ответ дляВилосипедниця
Це смішно, якщо він регулярно щось дарує без приводу. У автора явно не так, хіба не зрозуміло?
Сонячний день• 01 апреля 2025
З квітами у нас роками тема болюча, не бачити мені їх, хоч як би я їх не любила.

А так, так, мені образливо було б ( і бувало таке). І не через саме 8 березня , а через те, що досить сильно обмежуємо себе по життю, завжди не вистачає грошей, то ніби намагаємося на свята радувати один одного. Бо жити суцільним буденним днем тяжко.

Але, й на дні народження бувала без подарунку, і на інші свята. Хоча квіточка та якась приємна дрібниця за 200 грн приємно потішили б. Зі свого боку приблизно так і викручувалася, коли коштів обмаль.