Воленс-неволенс• 11 марта 2025
Ви б образилися на чоловіка якби він Вас на 8 березня привітав лише словами?
Жодної квіточки. Просто: зі святом тебе!
Думала може наступного дня подарує, ні.
Так прикро стало як ніколи чомусь.
Це ж мабуть і проява справжнього відношення до мене виходить?..
Ви б задумалися? Чи нічого страшного не відбулося і я себе накрутила?
Думала може наступного дня подарує, ні.
Так прикро стало як ніколи чомусь.
Не худа ні разу• 11 марта 2025
Это его отношение к вам. Вы не вызываете у него проявление чувств, действий.
Куколка-мяуколка• 11 марта 2025
Меня даже словами не поздравил, зато в кровать голяком приперся, был послан, ещё и обиделся.
ЯкаКраля• 11 марта 2025
для мене оці подарунки до якихось дат не показник взагалі. Мені важливо зовсім інше.
Фиона Шрековна• 11 марта 2025
Ответ дляКуколка-мяуколка
Так то він ландиша вам приніс
а ви не зрозуміли
Куколка-мяуколка• 11 марта 2025
Ответ дляФиона Шрековна
Так то він ландиша вам приніс
а ви не зрозуміли
Вялый уже ландыш.
Простоваля• 11 марта 2025
Ответ дляКуколка-мяуколка
Секаса захотел?
ИМХОля• 11 марта 2025
вообще культура этих подарков уже дошла до абсурда. я не понимаю этой шизы
ТигрЛьвович• 11 марта 2025
Это уже пренебрежение. И так сойдёт. Надо озвучить, что вы не согласны. А если ему плевать, то дальше будет только хуже
Дюагональ• 11 марта 2025
Ответ дляИМХОля
Не понимают те,кому не дарят)
Тоска в носках• 11 марта 2025
Автор, почитайте историю этого праздника. Вас точно надо с ним поздравлять?
Воленс-неволенс
• 11 марта 2025
Раніше дарував, не дорогі квіти, гілочку хризантеми чи 3 тюльпани. А цього разу зовсім нічого. Хоча не сварилися, все було добре.
ЛісАпетная• 11 марта 2025
Взагалі образилася б.Тут для мене справа не в матеріальному, а в тому, що людині не захотілось зробити для мене щось приємне, якось порадувати.
Якщо ви тільки починаєте відносини, то повинні відразу показати, як з вами можна і як не можна.
Мій чоловік не романтик зовсім, але він знає, що залишити мене в свято без квітки це тяжкий злочин))
АгатаХристя• 11 марта 2025
Ответ дляПростоваля
Секаса захотел?
Та решил наверное что это подарок от него
Тоска в носках• 11 марта 2025
Ответ дляИМХОля
Это праздник продавцов цветов
Дюагональ• 11 марта 2025
Ответ дляТоска в носках
Душнилы в чате
ИМХОля• 11 марта 2025
Ответ дляДюагональ
Не понимают те,кому не дарят)
ну думайте что хотите.
за подарками трусятся только те кто в детстве был обделен
ОхиИВздохи• 11 марта 2025
Ответ дляИМХОля
В чем шиза? Цветочки подарить? Вау как сложно, не хочет-правой руке цветочки не нужны
Не худа ні разу• 11 марта 2025
Ответ дляИМХОля
Когда на каждом углу цветы, в каждом магазине про праздник, трудно не заметить
ХаДиДиШь• 11 марта 2025
Ну ми сильно не шикували, квіточки не дарував, бо він був організатором на роботі, де працюємо разом. На словах привітав, пішли пообідали в заклад громадського харчування, поїхали в магазин купили взуття на сезон мені,йому. Настрій був вся кровий вдвох.
ИМХОля• 11 марта 2025
Ответ дляТоска в носках
Это праздник продавцов цветов
ну хоть они заработают)
Дюагональ• 11 марта 2025
Ответ дляИМХОля
ну думайте что хотите.
Психологов из Инстаграмма пересмотрели?
ХаДиДиШь• 11 марта 2025
Ответ дляВоленс-неволенс
Мені мій пропонував, коли йшли по квітковому ряду, я відмовила його, бо ж на роботі дарували троянди. Для чого мені два букети вдома.
ИМХОля• 11 марта 2025
Ответ дляОхиИВздохи
та одним цветочки то дополнение к подарку. ждут дайсоны.
не те цветочки еще получат - бегают по соцсетям и рассказывают как их обидел подарок из пяти тюльпанов)
ОхиИВздохи• 11 марта 2025
Ответ дляВоленс-неволенс
Значит чел расслабился и решил чего парится уже , дальше будет хуже