Шлях до зірок• 11 марта в 10:16
Чи є у вас правило, якому ви слідуєте незалежно від обставин?
Вишневий цвіт• 11 марта в 10:17
Вечером душ, нанести все активы на лицо и крем для рук и для ног
Тумба-юмба• 11 марта в 10:18
если вы про быт - то я всегда найду способ помыться даже если в кране нет воды. дома всегда должно быть все для завтрака который я люблю. как минимум)))
Смурфетта• 11 марта в 10:22
Ні у мене нема правил що не змінююються будь що сталось. Вважаю що завжди треба переоцінювати ситуацію і діяти в залежності від стану ситуації на зараз. Я риба по гороскопу.
Указка• 11 марта в 10:26
Моральні принципи не змінюю. Як в юності вирішила, так і все життя живу. Не зраджувати, не робити аборти, не робити підлянок нікому, намагатись не брехати, не красти, жити по совісті. Так, часто це буває не вигідно, але мені так спокійніше.
ПадаюВреверансах• 11 марта в 10:29
Прчмо щоб по життю, то це гігієна, звичайно.
І дітей вчу. Нічого так не відвертає від людини, як коли вона опустилася.
А з дрібних, то це дуолінго щодня от уже 905 днів.
10 тис кроків щодня і хоч вночі їх находити
І читання 15 хв в день. З нового року вже 4 книги прочитані
Снегопадка• 11 марта в 10:31
Не спішити в прийнятті рішень (купівля чогось, вияснення стосунків і т.д.), тобто - ПОЧЕКАЙ!
Качка в тапцях• 11 марта в 10:34
Не одалживать денег, особенно мужикам( сколько историй знаю, ничем хорошим не заканчивались)
Цікавий писочок• 11 марта в 10:36
Не могу уснуть если не почищены зубы, хотя бы ниткой пройтись. Ну и накрашеной не могу, надо обязательств умыться.
100pudov• 11 марта в 10:38
Ответ дляНепогодка
с утра кофе с молоком, хоть камни с неба
Так же
исключение - сдача анализа в диле))
100pudov• 11 марта в 10:39
Ответ дляСмурфетта
Вы молодец! Но мне попадались очень упертые рыбки, невозможно практически переубедить,даже если не правы.
Цигарний шланг• 11 марта в 10:41
Не плачу передоплати більше 200 грн. Не беру кредитів. Не брешу. Ворогам бажаю всього того, що вони мені зробили. Працює.
100pudov• 11 марта в 10:44
Ответ дляСнегопадка
Вот 200%! я поздно это поняла..
Снегопадка• 11 марта в 10:46
Ответ для100pudov
Вот 200%! я поздно это поняла..
ну я теж не з третього класу таке зрозуміла))) ближче до 35) Але з такою позицією деякі проблеми вирішуються самі собою, не треба поспіхом ’чудити’, навіть через кілька годин відношення до ситуації змінюється
Смурфетта• 11 марта в 10:46
Ответ для100pudov
Так якщо я не права, то це не повод змінювати ситуацію що влаштовує мене. Ви не в приоритеті над обставинами. А якщо ви були б у приоритеті, то риби прогинаються і готові чимось жертвувати. Якщо риба не прогнулась, то для неї було щось занадто важливе, те без чого вона себе не уявляє.
Чорнобаївка• 11 марта в 10:55
Не работаю бесплатно. Выезжать заранее. В моей машине дети едут в автокресле или на бустере и все пристегнуты
Хропочка з гривкою• 11 марта в 10:55
Ответ дляНепогодка
Аналогично. Или со сливками. Или с бейлизом 😆
Не люблю вкус кофе, а без него гипотоническая тушка не запускается
Чорнобаївка• 11 марта в 10:56
Ответ дляСнегопадка
💯 я всегда говорю: надо с этим переспать
Чорнобаївка• 11 марта в 11:02
Ответ дляБодіпозітівна
Поганий мир кращий за добру сварку.
У меня немного другое. Хочешь мира - готовься к войне