Фантазерша• 11 марта 2025

Сайт по типу куміт для заробітку

Добрий день всім
Зараз сижу без роботи через проблеми зі здоров´ям. Відкрила для себе куміт на якому змогла заробити.
Тепер зацікавилась та постало питання де можливо ще дійсно заробити кошти.
Якщо хто знає по типу куміт сайт буду вдячна
Всім гарного дня)
автор Фантазерша • 11 марта 2025
Ответ дляСердючка
Можна подумати ваші роздягання не запишуть? Те саме
Я обличчя не показую
Ух яка ж Я• 11 марта 2025
Ответ дляФантазерша
Я обличчя не показую
Ааа. А як це? Якщо немає обличчя в кадрі то бан
Сердючка• 11 марта 2025
Ответ дляУх яка ж Я
Там тільки обличчя. Ніхто не роздягається. Блокується акк якщо так
Вже біжу за своїми мільйонами
Will_Be...• 11 марта 2025
Ответ дляУх яка ж Я
І що робити? Роздягатись?
Если раздеваться, ну, 20 евро в час - выше тариф ставить нет смысла. Сисек в интернете много. А,вот,если есть ум и харизма - тогда и на 100 в час можно замахнутся.
Will_Be...• 11 марта 2025
Ответ дляСердючка
така престижна робота, шо кожен день шукаєте працівників і все ніяк
Автор спросила - я ответила.Да мы постоянно в поиске, потому что сайт все время развивается, растет количество анкет и клиентов.
Ух яка ж Я• 11 марта 2025
Ответ дляСердючка
Вже біжу за своїми мільйонами
А я спробую. Робота не бий лежачого. Коли захотіла зайшла, дрочерів можна листати далі
автор Фантазерша • 11 марта 2025
Ответ дляУх яка ж Я
Першу хвилину
Will_Be...• 11 марта 2025
Ответ дляСердючка
Нет - у нас сайт по хитрому устроен - програмки все отключает, ну, а если физически, кто-то телефон или камеру в руки возьмет, что бы записать- Вы же увидите, можете отключиться.
Ух яка ж Я• 11 марта 2025
Ответ дляWill_Be...
А если не раздеваться, то шо делать тогда? Что должно быть в кадре и как общаться?
автор Фантазерша • 11 марта 2025
Ответ дляWill_Be...
Так ви відсоток отримуєте?
Will_Be...• 11 марта 2025
Ответ дляУх яка ж Я
’Там’ - это где?
Ух яка ж Я• 11 марта 2025
Ответ дляФантазерша
Першу хвилину
А шо так можна? А потім? Хвилина пройшла, ви роздягаєтесь?
Сердючка• 11 марта 2025
Ответ дляWill_Be...
Я думаю з вашою настирністю ви би в продажах більше заробили, ніж на тому сайті незрозумілому
Will_Be...• 11 марта 2025
Ответ дляУх яка ж Я
Можете лицо выставить, а можете коленку, с нарисованным смайликом, или попу - как хотите. Общаться можно на разные темы.
Will_Be...• 11 марта 2025
Ответ дляФантазерша
Так ви відсоток отримуєте?
Естественно - 10%от заработка партнеров. Думаю,понимаете, что я в первую очередь заинтересована, что бы люди зарабатывали?
автор Фантазерша • 11 марта 2025
Ответ дляУх яка ж Я
Ні. Є постійними які хочуть просто говорити. Вчора наприклад я варила борщ а він просто дивився довольний та передьогував 😂🤣
А є ті які хочуть побачити твоє оголене тіло
Will_Be...• 11 марта 2025
Ответ дляСердючка
Спасибо, но я не торгаш, от слова совсем, а сайт мне нравится - сидишь, пишешь себе, не напрягаешься, и по 200-300 евро в неделю получаешь.
Ух яка ж Я• 11 марта 2025
Ответ дляWill_Be...
Так торгаш же от слова ’торговать’🤣🤣🤣
Сердючка• 11 марта 2025
Ответ дляWill_Be...
Ви як раз і є торгаш, тільки б заробили нормально, а не ці копійки з ізвращюгами
Ух яка ж Я• 11 марта 2025
Ответ дляФантазерша
Ну так ви роздягаєтесь коли просять?
Сердючка• 11 марта 2025
Ответ дляУх яка ж Я
Ну так ви роздягаєтесь коли просять?
Звичайно, тільки вам будуть брехати, шо ні
Will_Be...• 11 марта 2025
Ответ дляСердючка
Ну,Вы же почему-то не пошли торговать, а пасетесь в теме про извращуг...
Will_Be...• 11 марта 2025
Ответ дляУх яка ж Я
Так торгаш же от слова ’торговать’🤣🤣🤣
Так, идите и торгуйте. Я причем? Меня и тут не плохо кормят)
Ух яка ж Я• 11 марта 2025
Ответ дляWill_Be...
Ні, ви просто кажете шо торгаш від слова совсем🤣а я кажу шо від слова ’торговать’
Сердючка• 11 марта 2025
Ответ дляWill_Be...
Я вам дійсно пишу про доброго продажника, у вас є така жилка, могли би розвиватися в цій темі. А ізвращуг я терпіти не можу, не моє
Will_Be...• 11 марта 2025
Ответ дляУх яка ж Я
Где смеяться?
Will_Be...• 11 марта 2025
Ответ дляСердючка
Спасибо за непрошенный совет. Знаете, наверное, что это не правильно и не хорошо раздавать советы, когда их не просят?
Купи слона• 11 марта 2025
Ответ дляWill_Be...
А ваши дети, пятеро, в курсе, чем мама зарабатывает?
Сердючка• 11 марта 2025
Ответ дляWill_Be...
Тут всі роздають поради, навіть ви в кожній темі
Will_Be...• 11 марта 2025
Ответ дляКупи слона
А чем мама зарабатывает? Кстати, моих детей, больше интересует, что мама в состоянии купить им все нужное и полезное, в отличии от многих, кто жалуется на ’денег нет’.