Раніше готувала лише у газовій духовці, звикла до неї, її температур та часу приготування. У звʼязку з переїздом тепер елетрична духова шафа, але я не можу до неї пристосуватися. Бо наприклад за конкретним рецептом потрібно готувати філе стегна курки 25-30 хвилин при температурі 180. Перед цим я звісно розігріла духову. Але через 30 і навіть 40 хвилин мʼясо недоготоване. Лише десь через годину все було ок. Це для прикладу. З іншими стравами та сама історія. Допоможіть, будь ласка, розібратися.
Виктория-Ли• 11 марта в 15:02
Возможно она дольше разогревается.. Вы продукты ставите после сигнала ’горячая духовка!’? Может греет слабо (это новая техника или?) Бывает в старой температуру не дает нужную.. полка не та выбрана.. причин валом может быть..