Околовита• 11 марта в 18:24
Адекватные здравые мамы подростков учащихся за границей
Либо планирующих учебу за границей Интересует мнение только мам, у кого сыновья подростки- вопрос(прошу только по теме) :
Если бы у Вас была возможность учёбы сына на другом КОНТИНЕНТЕ ,платно,но сын сам,без Вас с 17 лет,Вы бы смогли отпустить ребёнка?
Есть обеспеченная родственница,которая предлагает оплатить учёбу ,но готова оплатить только НЕ в Европе обучение(долго рассказывать),я поехать не могу,т.к.не востребована там,язык нет.
Я НЕ троль!умом понимаю,что у меня нет возможности дать хорошее образование(планировали как беженцы,пока в Украине,сама воспитываю его)
Но сердце ❤️ не на месте,как он без знакомых без родственников будет
Интересно Ваше мнение, возможно опыт обучения НЕ в Европе,самостоятельное проживание
Всем благодарна за толковые ответы и адекватное мнение
Я погнала• 11 марта в 19:46
После написанного На Украине меня аж перетипало, рашисткие нарративы.
Ні за холодну воду• 11 марта в 19:47
Ответ дляОколовита
Т.к.у отца нет таких денег....вот как я и говорила,тема пойдёт не о детях
І вони вже не в шлюбі? Така щедрість з її боку - звичайна річ?
Ответ дляОколовита
У Вас есть такой опыт?реальный ,я имею ввиду- Ваши дети сами без Вас?
Я можу Вам сказати, що дуже багато хлопців 17-річних працює за кордоном. Живуть самі, самі готують і втягнулися, так як іншого виходу немає.
Відпускайте, йому випав шанс і хай ним скористається
Ответ дляНі за холодну воду
Доречі, так і є. Я працювала ЗЕД-менеджером і, коли ми намагались вийти на мідл-іст ринок, всі спроби спілкування нашою менеджеркою були сприйняті неадекватно з того боку. Довелось спеціально наймати хлопця.
Я теж працю з арабами, з ОАЕ в тому числі.
Їм навіть листи підписуємо чоловічим ім´ям. Мовчу вже про пряму роботу з жінкою.
Ответ дляОколовита
Спасибо ,что поддержали....тема вообще в другое русло зашла в это на,в.....
Спасибо большое мама,кто отписался относительно жизни и учёбы детей
Я як мама хлопця, який виїхав сам, раджу вивозити.
Але розраховувати на свої сили. Тобто розраховувати самим вчити всі роки. Або брати гроші намеррд за весь термін навчання. Реально провчитись рік, а потім щось трапиться і оплачувати не зможе - навіщо починати.
Для себе дізнатись такі моменти:
За яким статусом вчитись сину - якщо віза, то як і де її подовжувати. Бо часто подовження лише в Україні, а повернутись сюди ніяк.
Вартість проживання з усіма нюансами.
В якому віці вважається повнолітнім і які права має в тій країні.
Як швидко приїхати додому.
Якщо це гуртожиток - правила проживання там, бо в мусульманських країнах суворо з дрібницями.
А взагалі краще вчитись там, де ви потягнете самі. Вибір в Європі великий. Умови непогані. Є навіть ВНЗ де перший рік навчання в тому числі укр мовою для того, щоб був час вивчити місцеву мову..
Є безкоштовне навчання англійською - якщо пошукати.
Для себе дізнатись такі моменти:
Вартість проживання з усіма нюансами.
Як швидко приїхати додому.
У меня не сын , а дочь , но в 18 отправила одну учиться в универ в Китай , со знакомой девочкой она там училась . Там им предоставили общежитие, правда жуткое, она там плзнакомиламь с кучей украинцев , адаптировалась не очень быстро, но все же адаптировалась. Я бы на Вашем месте отпустила
TATATA1973• 11 марта в 20:43
Ответ дляОколовита
Её рядом не будет, это навеянно нашим будущим тут и будущим в Европе ,туманный и неясным....заставили задуматься....зачем ей это....я за скрытые мотивы
Дивлячись наскільки самостійний ваш син. Мій в 17 був не готовий залишитися в Європі, і знаючи його характер, я не наважилася його залишити. Він розумний, кмітливий, міг себе обходити. але в екстремальних ситуаціях міг впадати в паніку і потребував моральної підтримки. І дуже хотів додому. Повернувся, поступив тут, живе вже окремо, навчається і працює. Не жаліє.Мріє про футбольний матч в Барселоні і круїз, який ми обіцяли йому на 20-ти річчя.
Honeymoon20• 11 марта в 21:06
В 18 лет поехала вместе с сыном на другой континент , и да как же я была права. Прошло три года и он мне очень благодарен за поддержку. Было очень тяжело и дорого. Сейчас уезжаю, он здесь свой почти теперь и взрослее стал.
Я така сама, але розумію, що так швидше відпочкується, буде вчитися самостійності, бо вдома вже майже нічого не хоче допомагати.
Там є капмуси, нові знайомства, нові друзі, нові знання, нова спеціальність та перспективи.
Все буде добре, ти ж то полюбому переживаєш, але виходу для наших ’корзиночок’ я поки не бачу іншого...
Lena-Lena12• 11 марта в 21:30
Автор, мої сусіди до війни дівчинку відправили в Канаду. Тісно спілкувалися, тому знаю деталі. Вона гарно вчилася, вирішили підтримати. Поступила, оплатили, це все гроші. Їхали на вступ (дитина + один з батьків), це все гроші, потім їхали на початок навчального року - дитина+ один з батьків (це Канада, тому виливалося в крупну суму, навіть якщо батько там мінімум був). Перший рік було важко. Я з мамою тої родини спілкувалася, важко мамі, бо весь час була в інтернеті, з дитиною на звʼязку. На канікули додому. Це також гроші. Такого, щоб вся родина полетіла, не було, бо гроші. Але самій дитині подобалося. Памʼятаю, як вона влітку після 4 курсу прилетіла, то дійсно, якась інша в хорошому плані. Але от такі моменти, то якщо захворіє, це не сів в машину та примчався до Польщі (як робила моя приятелька, коли дитя в Польщі навчалося і хворіло). То ось через відстань все упиралося в гроші. Але, це хороша відповідальна дівчинка. В мами душа завжди болить. Який ваш хлопчик? Та чи будуть у вас кошти літати хоч іноді до нього (та віза також, якщо в ту країну її важко зробити, то обдумайте). Ну, або він до вас може, звісно.
Екатерина27• 11 марта в 22:55
Ответ дляКукарикуууууу
Європа поруч, Ви сіли на автобус та поїхали за день-два
Были бы бабки) я бы и в самолет села и долетела. Если взять дорогу до Кишинева и перелет, то это точно меньше по времени, чем моя дорога к сыну сейчас.
Мама Никитки-2• 11 марта в 23:19
В 17 років? Хай в школу ще йде.
По темі, ні не відпустила б. Інший континент це північна Америка? Обидві вміняємі краіни проблематичні для в’їзду. Шо будете робити, як не зможете до дитини приїхати за потребі?
Мама Никитки-2• 11 марта в 23:20
Ответ дляОколовита
ОАЕ
Як це? Коли це Емірати стали іншим континентом?
Мама Никитки-2• 11 марта в 23:22
Ответ дляSo_so
Там же иностранцы могут учиться только в частных вузах. Это большие деньги. Но образование хорошее.
Це Да. Купа американських вузів, Но цінник вищій ніж в Америці для іноземних студентів.
Мама Никитки-2• 11 марта в 23:24
Ответ дляОколовита
Я тоже так считаю, вот это меня и ест изнутри....почему не Англия, Швейцария.....
Аргументирует,что в ОАЕ больше возможностей, мол она оплатит,только за качественное образование
А ви проживання потягнене оплачувати? Якась у вас родичка - мільйонерша 🤣🤣 готова мінімум 300К віддати
Мама Никитки-2• 11 марта в 23:40
Ответ дляЯ вся ваша
За моїх часів в школі вчили, що материк Євразія ділиться на 2 континенти: Європа і Азія.
Якщо не помиляюсь, то і зараз згідно з альтернативною теорією,так вважають.
Континент один. Має назву Євразія. В 80-х роках це теж так було. А ви в якому році такі континенти, як Азія і Європа вчили?
Ответ дляОколовита
Автор. А если бы сегодня от него родила девушка 16 лет. Пришлось бы жить не просто самому, а ещё и с огромной ответственностью
Америка, Канада, если он самостоятельный, то да, это правильнее, для будущего
Мама Никитки-2• 11 марта в 23:44
Ответ дляОколовита
Что я там буду делать в Эмиратах....ни языка,ни образования
Ну в Україні ж вам не заважає відсутність мови і освіти
Мама Никитки-2• 11 марта в 23:46
Ответ дляБлакитне небо
Всі якісь хворі на голову один ескорт в голові
в ОАЕ є багато міжнародних університетів, таких як Нью-Йоркський університет в Абу-Дабі та Дубайський університет.
Цінник знаєте? Я цікавилась. В Нью Йорці дешевше буде 100%
Мама Никитки-2• 11 марта в 23:50
Ответ дляБува і таке
Ну теперь все ясно. Ваша родственница эскорт и поставка эскорта. Потому что арабский мир в бизнесе женщин не признает. Снимайте лапшу.
Зняли з язика. Родичка вже вийшла в тираж, треба чимось зацікавлювати арабів. Молода слов’янська опа буде в самий раз
Мама Никитки-2• 11 марта в 23:52
Ответ дляНеместная Я
Угомонитесь уже!!! всегда так говорили, пока последние годы не решили, что так нельзя!
Як у нас на Україні -
Всі лани квітучі
Так у нас на Україні -
Люди всі співучі.
Хай же щастя в домі
І пісень багато,
Бо без пісні в Україні
Не буває свята.
Як у нас на Україні -
Всі лани квітучі
Так у нас на Україні -
Люди всі співучі.
Хай же щастя в домі
І пісень багато,
Бо без пісні в Україні
Не буває свята.
Кацапська версія. Пісня десь 80 років
Мама Никитки-2• 11 марта в 23:53
Ответ дляНеместная Я
а война из за НА Украине?
І із за цього також.
Асвабадітелі прийшли асвабаждать рюзькоговорящіх