Вся в кредитах• 11 марта в 19:52

Взуття на квітень травень яке у вас. Питання хто не в кроссах ходить

Ворую вкусняшки• 11 марта в 19:53
Туфли типу лоферів на товстій підошві
Меня не звали• 11 марта в 19:53
Разные туфли, лоферы , кеды , уже сейчас во всем этом и хожу
Українська Мрія• 11 марта в 19:53
Слипоны скечерс
Мозговая пилочка• 11 марта в 19:54
Таке
Коли мовчу- приємна жінка• 11 марта в 19:54
Кеди й лофери
Ms. Анонимная• 11 марта в 19:55
Лоферы, хочу прикупить заровские бордовые балерины.
Без Баяна• 11 марта в 19:55
Я зазвичай обираю одяг і взуття по погоді, а не місяцю.

В травні може бути+20, а може і +13.
Сирожено_пирожено• 11 марта в 19:56
Тоже самое, есть кроссовки черные, белые и всё, есть ещё лоферы лаковые на тонкой подошве, что ещё? есть платья что под них надевать, кроссы не хочу, лоферы остаются что ли?
whenallissaidanddone• 11 марта в 20:00
Автор как вчера писать научилась. Но не до конца научилась.
PinkMa• 11 марта в 20:01
Ответ дляМозговая пилочка
Таке
вам удобно когда такая плоская подошва?
Копирайторша• 11 марта в 20:01
Ответ дляМозговая пилочка
Таке
Жесть, мій дід в 80 таке носив.
Фиона Шрековна• 11 марта в 20:06
Челсі, повнісю закриті туфлі, туфлі класичні лодочки 2 пари, мокасини.
Виправлялочка• 11 марта в 20:07
Ответ дляКопирайторша
Жесть, мій дід в 80 таке носив.
мода циклична
Люблю кетчуп• 11 марта в 20:09
Нічого не маю. Все викинула.
Оновлюю повністю гардероб. Шукаю
На циголках• 11 марта в 20:11
Дуже багато різного маю весняного, пар 30. Але з віком і зміною ніг віддаю перевагу легким кросам і кедам. Лофери, балетки, чоботи різні, туфлі на підборах і без іноді взуваю
Вилами по воде• 11 марта в 20:14
у меня мокасины-балетки
Золота орда• 11 марта в 20:15
Купила лофери чорні на класичній підошві. Не гамнодави. і лодочки бежеві. Робота офіційна. Часто наради, зустрічі. У нас всі жінки на шпильках чи просто лодочки на маленькому каблуку. Ще маю балетки замшеві сині
Ненька наша• 11 марта в 20:16
На сейчас говнодавы, лоферы кажется их называют.
Маурита• 11 марта в 20:17
Не женусь за модою - кроси не моє, лофери, особливо з товстою підошвою - гарні тільки для худорлявих, а на жінках - вони дійсно, як калоші виглядають. Кеди і кросівки - це спортивне взуття для мене.
Класика - це моє. При будь якій моді безпрограшна.
Золота орда• 11 марта в 20:18
Ответ дляНенька наша
Класичні лофери не мають тракторної підошви.
Золота орда• 11 марта в 20:19
Ответ дляМаурита
Так.класичні лодочки роблять ніжку жіночною а не як у бегемота
ЗаведУющая• 11 марта в 20:20
Ответ дляЗолота орда
А що таке Офіційна робота? і чому на наради потрібно шпильки чи каблук?
ЗновЗдоров• 11 марта в 20:35
Босоніжки
Золота орда• 11 марта в 20:35
Ответ дляЗаведУющая
Бо це представницька робота на держ.рівні. ніхто в кросах і кедах не холить. Всі жінки одягнені в костбми.піджаки. Дрескод
ЗновЗдоров• 11 марта в 20:36
Ответ дляНа циголках
Навіщо так багато?
Воно ж старіє та стає не актуальне
ЗновЗдоров• 11 марта в 20:37
Ответ дляЗаведУющая
Офіційне працевлаштування,біла зп
Мозговая пилочка• 11 марта в 20:38
Ответ дляPinkMa
вам удобно когда такая плоская подошва?
Да, дуже зручно. Є лофери з товстою (дуже товстою підошвою) але з тонкою мені зручніші...ну і актуальніші вже.
ЗновЗдоров• 11 марта в 20:38
Ответ дляЗолота орда
Звідки там високі зп,щоб купляти дрес код,чи ви в раді працюєте?
Мозговая пилочка• 11 марта в 20:39
Ответ дляКопирайторша
Жесть, мій дід в 80 таке носив.
То він був моднішим за вас?
На циголках• 11 марта в 20:56
Ответ дляЗновЗдоров
Навіщо так багато?
Воно ж старіє та стає не актуальне
Я не можу сезон проходити в одній парі. Треба 5-10 різного взуття на різні умови і погоду. А купувати кожен рік раз в сезон 10 пар, щоб воно було ’не застарілі’ нафіга? Тому ношу доки не хочеться змінити, а не до дірок.