За ким я буду?• 11 марта 2025
Пошук роботи
Хто знає та підскаже. Моя подруга працює скаутом на зарубіжний ринок. Шукає дівчат для заробітку в відео чатах.
Як можна знайти роботу по типу той чим займається подруга? Знаю, що працює вона без обману і дівчатка заробляють вже не перший рік.
За ким я буду?
• 11 марта 2025
Ответ дляП´яна вишня
А у подруги спросить не судьба?
Судьба. Вона не розповідає що конкретно
За ким я буду?
• 11 марта 2025
Ответ дляВам телефонограмма
Це звичайний Ейчар
Як найти таку вакансію? В неї є робочий тг канал на якому посилання та опис на платформи
Вам телефонограмма• 11 марта 2025
Ответ дляЗа ким я буду?
Сайти пошуку роботи - HR/ кадровик/ менеджер з персоналу
Сама собі лікар• 11 марта 2025
Ответ дляЗа ким я буду?
Судьба. Вона не розповідає що конкретно
Значить, то чат брачного агенства чи веб кам роздягання.
За ким я буду?
• 12 марта 2025
Ответ дляВам телефонограмма
Як вийти на таку вакансію? Не впевнена що на робота юа чи тому подібне буде те що мені потрібно
Вам телефонограмма• 12 марта 2025
Ответ дляЗа ким я буду?
Для початку Вам потрібен досвід в співпраці з потенційними роботодавцями. Якщо Ви досі не працюєте скаутом, то без досвіду хоча б кадровика Вам ніхто не запропонує таку роботу
Anastasia-aea8• 27 марта 2025
Есть хорошая подработка, сама месяц работаю , тоже просто общаться с общими и платят там нормально 3 дня 100$ выходит, за 4-5часов) переписываться тет а тет но с камерой, раздеваться не нужно говорю сразу, но попадаются и притырошные без них никуда😂😂