120-120-120 (не худею)• 12 марта в 08:20

Разрыв сетчатки

На осмотре обнаружили разрыв сетчатке, у кого то такое было? Операцию могу только в июне сделать.
автор 120-120-120 (не худею) • 12 марта в 08:20
Сетчатки
Не обижаюсь• 12 марта в 08:21
У племянника было. Он ослеп
175см55кг19лет (она)• 12 марта в 08:23
До червня то довго, можете осліпнути. Зазвичай 3- 4 тижні і треба робити операцію
Кили и Манджаро• 12 марта в 08:27
А какие симптомы были ?
Знову Я• 12 марта в 08:27
до іншого лікаря і терміново операція!
Ви в якому місті?
барабанщица• 12 марта в 08:32
Ответ дляКили и Манджаро
А какие симптомы были ?
Муж жаловался на резкое падение зрения.
Сначала на одном глазе, через полгода и на втором.
Tatyana_1975• 12 марта в 08:36
У мами. Робили операцію в Києві в приватній клініці. Найкраший лікар, бо у мами надскладний був випадок - величезниц мінус, великий розрив, а ще проблеми з серцем, що анастезіологи її намагались не брати. До речі, порадили його мені тут. Дуже вдячна дівчатам
Сизоока бестія• 12 марта в 08:44
Ответ дляTatyana_1975
Напишите какой врач
Сизоока бестія• 12 марта в 08:45
Ответ длябарабанщица
Муж жаловался на резкое падение зрения.
А не было у него блесток в глазах? Обычно с этого начинается проблема с сетчаткой.
Tatyana_1975• 12 марта в 08:51
Ответ дляСизоока бестія
Напишите какой врач
Рубан Андрій Миколайович
Приймає ось в цій клініці (принаймні приймав. Давно не зверталась). Він учень якогось дуже відомого мікрохірурга, довго працював в Мікрохірургії ока. Мені його і тут порадили, і у подруги чоловік мікрохірург, але не в Києві. Якщо сітківка і складні випадки, то до нього.
Аноним_• 12 марта в 09:17
Зверніться на консультацію в центр мікрохірургії ока в Києві, багато гарних спеціалістів, не гірших а може й кращих за рубана.
автор 120-120-120 (не худею) • 12 марта в 09:32
Ответ дляЗнову Я
до іншого лікаря і терміново операція!
Ви в якому місті?
Село Полтавська обл
автор 120-120-120 (не худею) • 12 марта в 09:33
Ответ для175см55кг19лет (она)
В кінці травня віддадуть борг, операція недешева, ще планую накопичити грошей.
Бойова• 12 марта в 09:47
Ответ для120-120-120 (не худею)
Це не може чекати, буде сліпота
сама себе прекрасная• 12 марта в 10:15
А разрыв сетчатки может быть целый год ? И проявляться только вспышкой в глазу ?
автор 120-120-120 (не худею) • 12 марта в 10:28
Ответ дляБойова
Це не може чекати, буде сліпота
Нажаль безкоштовно не оперують.
НеВРотик• 13 марта в 16:33
Ответ для120-120-120 (не худею)
А сколько стоит эта операция?
автор 120-120-120 (не худею) • 13 марта в 17:42
Ответ дляНеВРотик
А сколько стоит эта операция?
22 000+краплі після операції+проїзд, огляд 2300 це всі обстеження ока, зараз п´ю таблетки и краплі, таблетки 770 і 2 види крапель, одні за 430,інші 650,проїзд 500 грн, це в два кінці.
НеВРотик• 14 марта в 13:34
Напишіть будь ласка які таблетки. У мене теж була вже операція. Але ніяких таблеток не виписали. І не можуть сказати яка причина 🙄
НеВРотик• 14 марта в 13:36
Ответ длябарабанщица
Муж жаловался на резкое падение зрения.
Здравствуйте. Скажите пожалуйста выяснили ли причину этого? К сожалению я не могу понять почему так.