Меломанка Маланка• 21 февраля в 16:02

Хто видаляв жовчний?

Робили мені лапаррсопію місяць тому. Шви загоїлися без проблем, а ле є невеликий біль в області печінки. Лікар сказала, що таке цілком може бути, але навіть не оглянула мене. В кого були болі після такої операції і як довго тривали?
тогдалия• 21 февраля в 16:09
Послухаю, бо маю показання до видалення. А де вам видаляли, яка ціна операції? Як довго перебували в лікарні?
автор Меломанка Маланка • 21 февраля в 16:57
Ответ длятогдалия
Я знаходжуся в Німеччині, то у мабуть вам не актуально знати де саме я видаляла. Оплату за операцію повністю перейняла страхова. В лікарні була всього два дні. В понеділок після обіду прооперували, а в середу зранку вже виписали. Перенесла операцію легко. Вже через 5 годин після операції мені дозволили вставати. Здивувалася, що після операції ніяких ліків взагалі не призначили. В нас був би точно цілий список.
Електрохарчування• 21 февраля в 17:07
Ответ дляМеломанка Маланка
Не было никакого списка. Я удаляла недавно. Тоже пошла на 3й день домой, сказали есть постепенно все, просто небольшими порциями. Вообще ничего не принимала. Тоже и вставала сразу, легко перенесла.
автор Меломанка Маланка • 21 февраля в 17:27
Ответ дляЕлектрохарчування
Ясно. А мне знакомая сказала, что ей выписали кучу препаратов. Наверное это индивидуально.
Джем Шакіри• 21 февраля в 17:39
Ответ длятогдалия
расскажу за себя ) удаляла в добром прогнозе, у Пепенина ( теперь он в добробуте ). Очень аккуратные швы, хороший персонал. Меня выписали на след день домой, через неделю швы сняли. Можно было и остаться на доп.день. ( + 3 тыс )
3 года назад стоило 15 тыс + гистология пару тыс. ( по желанию )
Восстановилась нормально, очень тяжело было первые пару дней а потом норм.
Джем Шакіри• 21 февраля в 17:41
боли справа были какое-то время и єто нормально. На печени остается рана после операции, конечно она может беспокоить.
Со временем прошло.
Неваляшкина• 21 февраля в 19:04
Можете зробити УЗІ і подивитися, як там справи. У мне була лапароскопія, але трохи ускладнений випадок, через запальний процес жовчний ніби зрісся з печінкою. Тому я місяць ще ходила зігнута і тижнів два не могла спати на боку. Але це саме загоєння після втручання. У вас можуть бути негаразди через функціональне переналаштування, можливо, вам дійсно потрібна медикаментозна підтримка на деякий час.
тогдалия• 21 февраля в 19:09
Ответ дляДжем Шакіри
Спасибо большое. Я как раз тоже добрый прогноз рассматриваю.