Не боюся осуду• 12 марта 2025
До це за пятна на зубках ?
В стоматолога були два тижні тому, і вона чомусь за них нічого не сказала. Краще сходити ще до одного ? Бо в інтернеті начиталась що це початковий карієс, ці плямки не матові а глянцеві якісь
Не боюся осуду
• 12 марта 2025
Ответ дляКупи слона
Удалено администрацией...
В тебе забула спитать , що мені робити.
Забагаловка• 12 марта 2025
По фото все нормально,тем более вы говорите,что пятна глянцевые.Зубы недочищены в пришеечной области.Чистите зубы 2 раза в день качественно,лучше электощеткой,через полгода осмотр.
Не боюся осуду
• 12 марта 2025
Ответ дляЗабагаловка
Дякую вам за відповідь. Так перейшли на щітку яку порекомендував стоматолог, вона за нашу якась більш жорсткіша, монопучком дочищаю, і паста з фтором
Акукарача• 12 марта 2025
На зубах не налет, белые пятна это деминерализованная эмаль или начальная стадия кариеса. Поможет реминерализация. Жесткую щетку не используйте.
Готова до другої• 12 марта 2025
Ответ дляЗабагаловка
Детям нельзя использовать электрощетку из-за вибраций
Зроблено у 80-х• 12 марта 2025
Ответ дляГотова до другої
Чому?
Не боюся осуду
• 12 марта 2025
Ответ дляАкукарача
Значить все ж таки треба сходити до іншого лікаря на огляд
Вапщета• 12 марта 2025
Ответ дляАкукарача
Какая именно реминерализация?
Вапщета• 12 марта 2025
Ответ дляНе боюся осуду
Не треба. Поки не критично. Підтримуйте гігієну і гарно вичищайте пришийкові ділянки. Паста з фтором. В перспективі може виникнути карієс, а може і ні. Скільки років дитині?
Акукарача• 12 марта 2025
Ответ дляНе боюся осуду
Лучше сходить, потому что нужно дифференцировать эти пятна. Вариантов проблем может быть больше - кариес начальный, флюороз и гипоплазия. Обязательно к детскому стоматологу.
Забагаловка• 12 марта 2025
Ответ дляГотова до другої
Бред.Детская зубная щетка и насадка подходит детям.
Не боюся осуду
• 12 марта 2025
Ответ дляВапщета
Майже 3 роки. Ми були в стоматолога буквально тижні два назад, а вчора присвітила фонариком коли чистила зубки і дивлюсь такі плямки на зубках. Не думаю що вони з‘явились за ці два тижні. І стоматолог на огляді їй проф.гігієну зробив , то наврядчи вона б цих плям не побачила, але чомусь мені про це не сказала. Лише сказала зо ікла зе ростуть, я оце думаю оці плямки білі біля десни саме на іклах- може через те що вони просто ще ростуть?