Ужгород• 12 марта 2025
Как отговорить подростку?
Ситуация такая.
У дочки сопли, уже 3 дня
Я говорю чтобы не ишла гулять с друзьями, она меня не слушает. Вчера хотела не пустить, так она молча развернулась и пошла(
Сегодня она только грызется и говорит что пойдет.
И все что я ей говорю - пофиг. Смотрит не меня как на дурочку и все делает по-своему
У дочки сопли, уже 3 дня
freedom_2015• 12 марта 2025
Ответ дляУжгород
Я свою в дом загнать не могу, очень активная
це супер ,змінюйте не її а свої погляди на неї і на її поведінку
Ужгород
• 12 марта 2025
Ответ дляfreedom_2015
Там вище правильно написали ,що в більшості вони всі дикобрази стають у цьому віці і критика тільки погіршить стосунки .Шукати підхід до дитини треба саме вам ,може лекції якісь або консультація у психолога (вам ,а не дитині )
Так вона все життя така, до чого тут вік....
Навіть в 6-7 років нікого не слухала і сварилася.
Я розумію про підліткові гормони, але ні в кого із знайомих такого немає.
Діти слухаються, якщо щось забороняють то не роблять.
А моя все на зло.
І бреше постійно
А моя все на зло.
І бреше постійно
Чучало яблуні• 12 марта 2025
Ответ дляУжгород
Прошу сидеть ровно, она на меня смотрит так, прошу порядок в комнате навести, она смотрит.....
Ещё и сорится и говорит что это ее комната и она там главная
У вас цель какая? Чтобы она вас считала врагом? Тогда продолжайте в том же духе.
Парасюха• 12 марта 2025
Ответ дляУжгород
Вирус, она не курит
Просто предупредите, что от чужих не вдыхала. Они в компании точно парят будь здоров.
Я за гулять. Вирус не переломишь, он будет развиваться своим путем .
ПироженкА• 12 марта 2025
Ответ дляУжгород
Тому що заляже повністю, буде температура і вірус якийсь.
Пів класу захворіло
Як при такому легкому доступі до інформації, модна залишатися настільки далекою?
Чучало яблуні• 12 марта 2025
Ответ дляУжгород
А моя все на зло.
І бреше постійно
А моя все на зло.
І бреше постійно
Она и будет врать, изворачиваться, колоться, как ёжик, делать назло.
Вы сама не осознаёте, что вы с ней одинаково эмоционально незрелые. Только ей можно, ей 14. А вот вам пора бы включать голову.
Говорю-балакаю• 12 марта 2025
Так у вас не проблемы с соплями, у вас в принципе проблемы в общении с дочерью.
Чучало яблуні• 12 марта 2025
Ответ дляУжгород
А моя все на зло.
І бреше постійно
А моя все на зло.
І бреше постійно
Послушайте, это поможет осознать почему девочка ’воюет’ с вами.
Наша взяла• 12 марта 2025
Ответ дляУжгород
У моей сколиоз 1 степени.
Ужас, страшно кривая спина.
Одно плечо выше другого.
Ей пофиг, ровно не сидит и не ходит
Ужас, страшно кривая спина.
Одно плечо выше другого.
Ей пофиг, ровно не сидит и не ходит
так это не ее проблема, а ваша
со сколиозом надо очень много специализированного ЛФК, ваши одергивания без толку
вы вообще какая-то ненормальная мамочка-мозгоклюйка, я все понимаю, но вы явно перегибаете. Может вы тролль, кстати?
У меня таких двое, 14 и 16. Я себе такого давно не позволяю с детьми
ФруктЕщеТот• 12 марта 2025
Моя із соплями гуляє. В неї риніт буває і місяць. То що дома сидіти?
лаМпочка• 12 марта 2025
Я постоянно гавкаю что легко одета, куртка на футболку. Угрожаю, что если заболеет- пойдет в школу даже с темп 40. Особо не помогает конечно. Ей 12.
Сундучок с каникулами• 12 марта 2025
Печально что ваша дочь вас не слушает, мои дети меня слушают, на улицу бы с соплями не пустила.
Зрадорозганячка• 12 марта 2025
Ответ дляfreedom_2015
моя також схильна ,але всі лікарі радили гуляти на вулиці ,бо так легше переносити .А лорів ми обійшли всіх в Києві .
Значить не всіх. Наша ЛОР як раз при схильності до гайморитів при нежиті не рекомендуе на вулиці бути, якщо прохолодно, чи вітер, чи загроза протягу. У доньки теж така проблема.
Зрадорозганячка• 12 марта 2025
Ответ дляУжгород
А моя все на зло.
І бреше постійно
А моя все на зло.
І бреше постійно
Ну вона і буде брехати. Бо ви з нею по різні боки барикади. У мене теж донька-підліток зі складним характером. На певному етапі я обрала бути їй не тільки мамою, а ще й подругою. Знаєте, як важко слухати про те, що вона курити пробувала, чи як вони уроки з друзями вирішили прогуляти, чи коли вона мені показує відео з прогулянок, а там матюки? Роблю зусилля і не сварю. Потім трохи пізніше проговорюємо проблемні місця. Вважаю, що вона все одно буде робити по-своєму, тільки буде й ховатися і брехати. А так розповідає, радиться зі мною.
Стосовно прибирання, не примушую. Прошу, але не гавкаю щохвилини. Якщо дуже вже не робить нічого, оголошую, що в нас вільний від обов´язків час. І не готую, не купляю продукти, не виділяю їй гроші. Нічого не роблю теж. Спрацьовує. Тепер вже прибирає навіть сама. Ну легкий срач може залишити, але то таке, не в операційній живемо.
Зате з нею тепер весело. Іноді вона сама відмовляється йти з друзями гуляти і вмовляє мене разом кудись піти. Час проводимо прекрасно.
ничевока• 12 марта 2025
Ответ дляУжгород
Пів класу захворіло
Пусть идет, а если сляжет - полностью лечение за ее счет (в счет карманных)
ничевока• 12 марта 2025
Ответ дляУжгород
Покажите ей документы на квартиру и объясните ей, что ее комната будет в том доме, который она купит за свой счет. А сейчас она живет у вас дома по правилам вашего дома
ничевока• 12 марта 2025
Ответ дляУжгород
У моей сколиоз 1 степени.
Ужас, страшно кривая спина.
Одно плечо выше другого.
Ей пофиг, ровно не сидит и не ходит
Ужас, страшно кривая спина.
Одно плечо выше другого.
Ей пофиг, ровно не сидит и не ходит
Пофиг сейчас, потом будет не пофиг - прочувствует свое поведение сполна
Главное, вы ей постоянно говорите про последствия и чтоб в случае чего, к вам не было претензий
ничевока• 12 марта 2025
Ответ дляПарасюха
Ну да, потому нужно ходить всех заражать, не она так пусть остальные потом с вирусом слягут 🤦🏻♀️
ДелайКак_Я• 12 марта 2025
Ответ дляБарбітта
Вы ее не пускаете гулять из-за насморка ?
Бред
Тролльный бред я бы уточнила
ВерСаСе• 12 марта 2025
Завжди на вулиці, якщо нема температури і нормальне самопочуття.
Щодо сколіозу - від того, що ви їй кажете рівно сидіти, вона не зможе просто рівно сидіти. Нема м´язів, які б тримали рівно спину. Треба закачувати м´язи під наглядом реабілітога. Знаю, про що кажу, у сина був сколіоз 2 ступеню, з лікарем за 9 міс привели осанку сина в норму.
Парасюха• 12 марта 2025
Ответ дляничевока
Если другие ее сопли не будут облизывать, то на свежем воздухе никакой особой опасности нет. Тем более они все равно в школе уже всем обменялись.
freedom_2015• 12 марта 2025
Ответ дляЗрадорозганячка
всіх найкращих обійшли .В приватних і не приватних клініках .Не гуляти тільки з високою температурою ,в інший час спокійні прогулянки обов´язково .Про прозорі соплі у підлітка взагалі інша тема
Ответ дляВерСаСе
В каком вы городе? Та же проблема. Обращались к врачу- не помогло.