Стриптизерка• 12 марта в 17:00
Їдемо в Яремче в кінця березня. Допоможіть з програмою )
Вітаю. Їду з Києва потягом в Яремче з донькою 12 років . Там будемо в 6.27 . Житло забронювала . Будемо недовго . 26.03 вранці приїдемо і 29.03 в 23.30 потяг додому . Житло недалеко від жд вокзалу. Кушать прийдеться десь бо не годуватимуть там де живемо. Ніколи не була в тих місцях. Третій день хочу поїхати в Буковель і ввечері повернутися на вокзал в Яремче. Підкажіть як доїхати до Буковель , де там виходити в куди ідти ) Хочу там в Гуцуленд доньку зводити і може ще що знайдемо. Ми пішки тому далеко не погуляємо. І в Яремче підкажіть де поїсти і що подивитися ) Дякую за поради
Бачу_майбутнє• 12 марта в 17:03
Яремче якщо хороша погода стежка Довбуша.
Водопад Пробій , вольєрне господарство, Карпати в мініатюрі, водопад дівочі сльози.
Голодні в яремче не залишитесь, кафе на кожному кроці, ціни помірні.
Х Макдональдс і дон япон.
Це програма на два дні
Х Макдональдс і дон япон.
Це програма на два дні

ЕлькиПальки• 12 марта в 17:05
Автор, если честно, то ничего там хорошего в Буковеле нет.
Если денег много - можно в аквапарк.
А так - это просто место для отьема денег).
Самое лучшее в Яремче - это поход в горы.
Если денег много - можно в аквапарк.

Бачу_майбутнє• 12 марта в 17:05
В Буковель ходять автобуси, або таксі. Питайте там на вокзалі. Гуцулленд біля озера молодості, там же пішки до підйомника пройдетесь
Бачу_майбутнє• 12 марта в 17:06
Ответ дляЕлькиПальки
Если денег много - можно в аквапарк.
На один день нормально. Можна відмітитись , зробити фоточки. І закрити гештальт з буковелю.
Погоджуюсь що він переоцінений.

ЕлькиПальки• 12 марта в 17:07
Ответ дляБачу_майбутнє
Погоджуюсь що він переоцінений.
Согласна с вами.
Бачу_майбутнє• 12 марта в 17:07
Не раджу вам Буковель залишати на останній день. Краще наприклад перший день стежка Довбуша і пробій, другий день Буковель, третій день дівочі сльози і вокзал

Рассказница• 12 марта в 17:12
Автор, яка ціна на житло у вас? Хочу восени з´їздити, минулою осінню не вдалось вхопити білети
Стриптизерка
• 12 марта в 17:18
Ответ дляБачу_майбутнє
Х Макдональдс і дон япон.
Це програма на два дні
Х Макдональдс і дон япон.
Це програма на два дні
Дякую. А це все пішки можна обійти? Чи там транспорт ходить до цих місць?
Стриптизерка
• 12 марта в 17:19
Ответ дляЕлькиПальки
Если денег много - можно в аквапарк.
В гори піду. Я їх обожнюю. А там не страшно вдвох ідти ? Чи на місці групи організовують ? В Буковель донька хоче. На якомусь підйомнику покататися . Не знаю де його там шукати
Стриптизерка
• 12 марта в 17:21
Ответ дляРассказница
Житло вийшло 2 ночі 1650 грн за двох . Взяла трехмістний номер з кроватью та диваном.

Стриптизерка
• 12 марта в 17:21
Ответ дляПошаманю
Парк Легенд, наче ще не згадав ніхто) Дуже сподобався
Це в Яремче ?
ЕлькиПальки• 12 марта в 17:24
Ответ дляСтриптизерка
В горы идите с экскурсией. Там их очень много. Но это если не будет болота под ногами
А подъёмников в буковели огромное количество. Найдёте. Там такой муравейник- не потеряетесь)

Стриптизерка
• 12 марта в 17:29
Ответ дляПошаманю
Так, біля водоспаду
Дякую. Будемо шукати )
Стриптизерка
• 12 марта в 17:29
Ответ дляБачу_майбутнє
Добре. Тоді поїдемо на другий
Бачу_майбутнє• 12 марта в 18:44
Ответ дляСтриптизерка
Від вокзалу до Пробію десь 1 км містом.
До стежки Довбуша від Пробію в тому ж напрямку ще 1.5 - 2 км.
Сама стежка Довбуша ( якраз підйом на гору) може метрів 500 але це ж вгорку. Від цієї ж стежки підйом на гору Маковицю. Вважайте плюс годину наверх, годину вниз .
Загалом такий маршрут може вийде км 10 але все щ неймовірними краєвидами.
Далі вольєрне господарство км 2´від центру. Люди ідуть пішком. біля вольєрного господарства парк мініатюр. Ресторан, озеро. від цієї точки водоспад дівочі сльози км 2 лісом. Дорога цивільна і пряма
Стриптизерка
• 12 марта в 23:36
Ответ дляБачу_майбутнє
Від вокзалу до Пробію десь 1 км містом.
Зрозуміла. Дякую. Тобто куди люди ідуть туди і ми 😄
Рассказница• 31 марта в 17:29
Автор, як ви з´їздили? Поділіться досвідом?)) Де були, скільки вийшов бюджет поїздки?