Дівка в намисті• 13 марта 2025

Поддерживаете ли вы соц выплаты людям которые этого не требуют?

В плане оформляют малообеспеченные, мать одиночку хоть они в гражданском браке с мужем, впо - хоть они и не впо .
Почему здесь так агрессивно к этому относятся?
Все равно чужие налоги пойдут кому то в карман . Обычным людям или вышестоящим.
Любой хочет полмостить под себя побольше денег.
В тюрьме питаются на налоги обычных людей.
Вышестоящие покупают дома, машины... И так понятно что любой живёт не честно, и любыми способами делает для себя жизнь лучше.
Морковку дай• 13 марта 2025
Ответ дляПростецкая
Чому пенсіонер має отримувати пенсії 4 тисячі, відпрацювавши все життя, бо ’в бюджеті грошей немає’, і в цей же час ’одинока мати ’ з чоловіком батьком дитини стільки ж , абсолютно не маючи на те права? Скеровуючи гроші на ’одиноких матерів’ їх не доплачують тим, хто дійсно цього потребує.
Приоритет детства. Если страна не хочет вымереть. Почему не проверяют нормально в самом деле одинокая или нет, это другой вопрос.
Antiprom• 13 марта 2025
Ответ дляok1904
Хто найбільший платник податків в Україні? Великі підприємства. В чиїй власності великі підприємства?
Як ви визначили що вони найбільші платники? Ви визначали по сумах податків які вони сплачують, чиипо реальній податковій ставці (тут вас чекає розчарування, вони далеко не найбільші платники податків) напр, до війни реальна податкова ставка у тих же заправок була меньше 2% в тей же час вчитель платить зі свого доходу більше 20% і кожен раз купуючи товари ще 20%.. тому найбільшими платниками податків є ми
Мотористка• 13 марта 2025
Да автор, у вас железная логика.
К сожалению такие люди часто встречаются.
Говорят что государство плохое, ничего им не дало.
Но когда спрашиваешь платят ли они налоги - ответ один: я не плачу потому что там всё равно украдут.
Где-то ’там’, какие-то мифические ’они’ возьмут и украдут...
Крадут - такие как вы автор, именно с такими жизненными принципами.
автор Дівка в намисті • 13 марта 2025
Ответ дляПростецкая
Наверное, это для размножения сделано. По этому в приоритете мать и дитя, нежели старый пенсионер.
Угги_в_горошек• 13 марта 2025
Ответ дляДівка в намисті
Да тут очень агрессивно к этому относятся. Аргументируя ’ мы ж налоги платим’ такие честные прям
Ну смотрите,тут 2 стороны медали.Одинокая мать,живущая с мужем,но по документам одинокая получит 3 копейки.Потом чувака ее загребут на фронт,не дай Бог,погиб.И будет она волосы на одном месте рвать,ну и алименты туда же.
Ирина_Б_• 13 марта 2025
есть закон и правила, кто попадает под эти условия те и получают.
Стефанія• 13 марта 2025
Впо підтримую, незалежно від доходів. А все решта тільки по доходах, а не фіктивних одиначок. Якщо є чоловік, з яким живуть в шлюбі, навіть цивільному, його доходи також повинні враховувати.
Аристократка-тунеядка• 13 марта 2025
Ответ дляok1904
Там тих виплат як кіт наплакав. Ви сплутали м´яке з теплим.

Капец на виплатах можна розбагатіти. Особливо як одинока мати
Кіт не кіт, але моя кума так роблять. Сім´я має квартиру в новобудові, мають три машини доволі дорогих в обслуговуванні, будинок з озером пвд києвом.
Але дітей вони свідомо не записуть на батька. Вже в юнацькому віці він їх усиновлює, бо дітей однолітки питають, а чому в тебе з батьком різні прізвища .
Може тому вони й заможні, бо кожну копійку рахують.
Викасикрет• 13 марта 2025
Ответ дляДівка в намисті
Нарушая закон)
Мать одиночка с мужем гражданским не является матерью одиночкой. Или оформление впо , хотя на самом деле не впо
ну вот на счет ВПО лично знаю пример людей, которые выглядят очень небедно. Оформили себе ВПО, потому что была батькивська хата на ТОТ, где они все были прописаны... Мне это тоже не очень понятно
Оле Лукойе• 13 марта 2025
Ответ дляВикасикрет
Значит вы чего - то не знаете и квартира не в их собственности, а в охотничьем они были прописаны до войны
Трейдер кріпти• 13 марта 2025
Ответ дляЯк ухурделю
Так и живем, и жалуемся что все вокруг виноваты, но только не мы. Все гребут, и нам надо.
+100. Ніхто з себе не хоче почати. Зато он в Європі і то і сьо
все по ГОСТу!• 13 марта 2025
Вообще не особо поддерживаю соц выплаты. Особенно взрослым, трудоспособным людям
Трейдер кріпти• 13 марта 2025
Ответ дляok1904
Ви мабуть не в курсі які податки куди йдуть тому й фігню пишите))
все по ГОСТу!• 13 марта 2025
Ответ дляДівка в намисті
Нарушая закон)
А в чем нарушение закона? Требование не иметь по документам отца.
Трейдер кріпти• 13 марта 2025
Ответ дляSo_so
Матери одиночке доплачивают 2500+-, не помню сколько там. Чем её ребенок лучше ребенка не матери одиночки, если отец есть и участвует в его жизни?
Думаю, что людей возмущает именно это.
Ніхто не відслідковує особисте життя))
Смайлик• 13 марта 2025
Ответ дляГидроусилитель руля
Я коли отримувала впо. Теж борці за справедливість рахували наші кошти.
В нас машина є - навіщо вам гроші
У вас чоловік є- навіщо вам гроші
А пів країни і до війни жили на оренді - чому їм не платять а вам платять
Ну это клиника. В теме же речь не об этом, а о том, кто на самом деле получать не должен.
все по ГОСТу!• 13 марта 2025
Ответ дляНенька наша
Мені в принципі все одно.
Хоча якщо подумати - всі зараз поїздили по країнам, подивились там порядки, розказують як там гарно. А гарно в тому числі тоау, що там так не надуриш державу, бо все перевіряють.
Хоча наші в там знайшли лазейкі.
Та ладно, там такого тоже полно, часто даже больше.
От работы по 7 месяцев и сидение следующие пол года на пособии по безработицы в размере ЗП до нелегальной аренды и записывание на себя оплат родственников пенсионеров, для налогового вычета
Менее Более• 13 марта 2025
Ответ дляДівка в намисті
Нарушая закон)
Так гражданский он ’нимуш’
Пихарь

Все сходиться
Менее Более• 13 марта 2025
Ответ дляSo_so
Думаю, что людей возмущает именно это.
Откуда доплачивают?
Тирамісу на терасі• 13 марта 2025
Ще з часів липових чорнобильців гидую такими людьми.
З їхнього боку - ой, все одно покрадуть, тобі, шо, шкода?
З мого боку - це крадіжка у мене і моєї родини. Бо я хочу, щоб мої податки йшли на тих, кому це реально потрібно. А ще на армію, оборонні програми, дороги, новий транспорт, нові світлофори, зарплатню бюджетній сфері, підтримку науки, культури.
Кожен хитрожопий вважає, що він трішечки візьме, в масштабах країни то взагалі не питання.
От тільки хитрожопих лінивців у нас аж занадто багато.

Чому бідні, бо дурні.

Ще й до всіх зі своєю лінійкою, що всі крадуть. Та ні, не всі. Бо інакше вам було б ніде ці гроші брати.
Дайте подумать• 13 марта 2025
смешно читать как за 3 тыс соц выплат в лучшем случае так многие жопу рвут... обворовали их
сЛАдКОежКА• 13 марта 2025
Ответ дляAntiprom
Учитель платит налоги это сильно))
Личко Невеличке• 13 марта 2025
Не підтримую .
Але нажаль система працює не вірно . Простий приклад - як ФОП , маю 8 найманих працівників , великі гроші в обороті , майна маю багато .
Захворіла. Оформила групу інвалідності. І мене ще держава звільняє від пенсійного + платить мені пенсію . Хоча вона мені не потрібна . Але й відмовитись не можу від пенсії , тому що не буде пенсійного посвідчення і не буде у чоловіка броні .
Нервогенератор• 13 марта 2025
Ответ дляSo_so
Как понять не требуют? Если условия соответствуют закону, то требуют.
У нас же закон...например можно по закону минималку получать и субсидию ...а по факту так как зп в конверте то и субсидия не положена, автор о таких.
Заліковий троль• 13 марта 2025
З моєї зп податків 15000грн вираховується.
В моєї мами пенсія 2800грн (в березні там наче щось підняли).
То чого з моїх податків якась здорова кобила отримує виплати?
А я допомогаю своїй мамі, яка пропрацювала мед працівником все життя.
Antiprom• 13 марта 2025
Ответ длясЛАдКОежКА
Учитель платит налоги это сильно))
навіть немає про що з вами говорити) майбуть тей вчитель, який навчав вас виражати ваші думки точно не був платником податків
автор Дівка в намисті • 13 марта 2025
Ответ дляЗаліковий троль
Ого у вас налогов на 15 тысяч😱😱😱
Многие зп меньше получают..
Менее Более• 13 марта 2025
Ответ дляПростецкая
Не пириживайте
Их уже почти не платят
Те 40 доларов

Матери все сами.

Зато дети потом ’должны’ государству
Смайлик• 13 марта 2025
Ответ дляАристократка-тунеядка
Потому что отовсюду воруют, Вы хотели сказать.
Заліковий троль• 13 марта 2025
Ответ дляДівка в намисті
Ого у вас налогов на 15 тысяч😱😱😱
Многие зп меньше получают..
Бо в мене повністю біла. Принципово не йду туди, де конверт.