Рыжик-e361• 15 марта в 00:42

ВПО дитині в 14 років

Підскажіть будь ласка дитині виповнилося 14 років, а кошти ВПО автоматично продлили. Може хто стикався з такою ситуацією... підскажіть що робити...
Remensa• 15 марта в 00:51
А не треба було?
Мадам Клико• 15 марта в 07:50
Робили таке. Тому що виплата на півроку і все рівно треба буде нести документи. Отримав паспорт. Замінили довідку ІПН в податковій.
Потім віднесли паспорт та довідку ІПН в УПСЗН. Там видали нову довідку про ВПО, тому що повинна бути прив´язка вже до паспорта, а не свідоцтва про народження.
автор Рыжик-e361 • 15 марта в 12:09
Ответ дляМадам Клико
А через який проміжок часу робили заміну документів? Чи повертали кошти? Якщо повертали то підскажіть як це було...
ай-риш• 15 марта в 17:57
А когда Вашему ребенку исполнилось 14,паспорт уже сделали ?
автор Рыжик-e361 • 15 марта в 18:23
Ответ дляай-риш
Паспорт зделали. Получили в конце того года.
ай-риш• 15 марта в 18:39
Ответ дляРыжик-e361
В Цнапе не обновляли справку по паспорту?
автор Рыжик-e361 • 15 марта в 19:27
Ответ дляай-риш
Нет ещё.