Княгиня пітьми• 13 марта в 09:11

Апарти як інвестиція?

Дівчата, поділіться вашим досвідом і думками? Особливо цікаво в межах України. Бачила в Трускавці, Східниці варіанти.
Добрая свекровь• 13 марта в 09:14
А шо таке апарти?
Любительница• 13 марта в 09:14
Думаю, что это выгодно только тем, кто эти апарты строит. Может быть как ммм
автор Княгиня пітьми • 13 марта в 09:15
Ответ дляДобрая свекровь
А шо таке апарти?
апарт-готель, апартаменти, які здає за вас керуюча компанія.
Добрая свекровь• 13 марта в 09:16
Ответ дляКнягиня пітьми
Ааааа
автор Княгиня пітьми • 13 марта в 09:21
Ответ дляДобрая свекровь
Ааааа
а я написала Апарти як скорочення від апарт-готель. Хто в темі, той зрозуміє
Бавовна• 13 марта в 09:26
Знайомий має апарти в Болгарії, задоволений, він інвестував ще років 10 тому. На рахунок України не знаю.
Воздух в банке• 13 марта в 09:28
Якось розглядала на прикладі Буковеля . Оскільки вартість інвнстпроекту була 4300 у.о з фундаменту(вони за рік цю чергу побудували) і треба було в 25 кв.м. проінвестувати більше 100 тис. у.о, то я замість цього проінвестувала 3 квартири в Ужгороді, 2 з яких вже побудовані , а третя ще будується. Бо яка гарантія, що обслуговуюча компанія ( вона же забудовник)здасть не мій апарт, а свій ( бо вони точно пару десятків квартир собі залишать ) чи сусіда. Якщо б в мене було багато грошей, які постійно зароблялись в великих обсягах, то заради диверсифікації портфеля придбала би. А так, для мене питання відпало відразу
Воздух в банке• 13 марта в 09:30
Ответ дляБавовна
Ключове- 10 років тому. Вони там коштували 20-25 тис. євро. По Києву цих об´яв було , мабуть, на кожному стовпчику
Юпитерная• 13 марта в 09:41
Порахуйте собівартість, оплату обслуговуючій компанії і можливо за декілька десятиліть ви почнете отримувати прибуток, а може і ні, особливо в Україні
Добрая свекровь• 13 марта в 09:43
Ответ дляКнягиня пітьми
Та добре, добре. Я вже теж зрозуміла.
Голубая фишка• 13 марта в 09:53
Знакомые инвестировали ещё очень давно больше 20 лет назад, не выгодно, деньги на ветер, ещё каждый год надо оплачивать взносы, чтобы смотрели за апартами, раз или два съездили , не выгодно.
Лучше бы квартиру купили в Киеве и сдавали
Леди_в_ночи• 13 марта в 10:02
Ответ дляВоздух в банке
Виходить, за рахунок інвесторів побудували свій бізнес, ну їм будуть підкидувати іноді кошти від здачі в аренду, влітку буде майже нуль, будуть аргументувати не сезоном і так далі
автор Княгиня пітьми • 13 марта в 10:33
Ответ дляЛеди_в_ночи
а якщо самостійно займатись рекламою і просуванням?
НеВРотик• 13 марта в 13:38
Ответ дляГолубая фишка
20 лет назад в Киеве были цены атас.
НеВРотик• 13 марта в 13:39
Ответ дляКнягиня пітьми
Надо рядом жить, следить, принимать, страховать и т.д

И надо знать условия застройщика
Голубая фишка• 13 марта в 13:42
Ответ дляНеВРотик
20 лет назад в Киеве были цены атас.
Они заграницей апарты покупали
Воздух в банке• 13 марта в 23:46
Ответ дляЛеди_в_ночи
Так, ви праві. Це бізнес не інвестора, а забудовника за рахунок таких інвесторів: вони собі забезпечують постійний дохід у вигляді обслуговування таких апартів після того як за ваш рахунок їх побудували і заробили також на цьому. Та ще 100% залишать собі частину апартів і комуналку по ним прокалькулюють у вартість обслуговування апартів, що купили зовнішні інвестори ( я навіть в цьому не сумніваюся)
іронічна антитеза• 14 марта в 11:04
Ответ дляВоздух в банке
Будь ласка, підкажіть забудовника? Ви задоволені?
Воздух в банке• 16 марта в 19:55
Ответ дляіронічна антитеза
Де саме забудовника? Ви мене про Ужгород питаєте?
іронічна антитеза• 16 марта в 21:08
Ответ дляВоздух в банке
Так-так, про Ужгород)
Воздух в банке• 16 марта в 21:17
Задоволена. Проінвестувала: 1. забудовник Новий львів, вже здається, 2.ЖК Крістал купувала до війни ( вже здан) , 3. забудовник Дайтона ( ЖК Маверік) - оцей з нетерпінням чекаю, бо повинен бути дуже класним ( там гарний рівень буд. робіт і матеріалів)