ТебеОноНадось• 13 марта в 09:43
Комплексую на роботі і не тільки
Щодо старого андроїда,в мене телефону вже 5 років,всі на роботі із цими айфонами ,в метро чи маршрутці їдеш всі із айфонами,на моєму телефоні немає вже пам´яті та багато програм вже не підтримується через застарілість операційної системи
Ціни на айфони навіть не нові дуже високі ,це значно більше моєї зп,цікаво звідки вони в людей в яких +- дохід,як в мене,в розстрочку беруть?
ТебеОноНадось
• 13 марта в 10:54
Ответ дляМамзелькіна
Так расскажите , а то я не в курсе .
Камеру айфона відразу видно
Мамзелькіна• 13 марта в 10:55
Ответ дляТебеОноНадось
Камеру айфона відразу видно
А у неайфона сразу не видно ?
НебоЛондона• 13 марта в 11:38
Motorolla зараз є класні і не дорогі, бюджетні, колега по роботі купив і користується, дуже задоволений
Пожмаковна• 13 марта в 13:05
Не бачу проблеми.
Я в свій час була динозавром з кнопочковим телефоном, при цьому була керівником невеликого відділу (правда з невеликою зп) і в деяких підлеглих були айфони. Навіть не думала комплексувати і перший смартфон (не дорогий самсунг) купила аж в 2018. Правда через кілька місяців втопила його в унітазі і в 2019 довелося купляти новий, теж не дорогий самсунг за 5 тис.грн. користуюся ним до цього часу, вже 6ий рік.