МЧСница• 13 марта в 10:27

Сон вода пішла з потолка

Вода була чистою але
Стоїмо ми на кухні я і скоро колишній чоловік
І тут різко ллється вода прозора з потолку він каже я ж казав тобі що так буде

І я кажу давай я буду дзвонити до власника і воду швидко ми могли зупинити
До чого так сниться ?
П´яна вишня• 13 марта в 10:28
До грошей. Всі сни до грошей. А ті, що не до грошей - то якась фігня, а не сни
Цирк на дроті• 13 марта в 10:29
Замініть гнучкі шланги під раковиною,бо затопите сусідів.
Вам ’зверху’ натякають.Гарантійний строк їх придатності-3 роки.
Кросівки оригінал• 13 марта в 10:30
Мені теж як снилось…. Слон пісяє так голосно, дивний сон 😂
Виявилось бойлер потік, такий водопад був, слон відпочиває 😆
Поліцейський патруль• 13 марта в 10:30
На гроші
автор МЧСница • 13 марта в 10:36
Ответ дляПоліцейський патруль
На гроші
Мені чи колишньому? Цікаво аж
Поліцейський патруль• 13 марта в 10:40
Ответ дляМЧСница
Мені чи колишньому? Цікаво аж
Вам, сон же вам приснився
Lishantes_• 13 марта в 10:54
ну если Вас интересует мнение человека который видит вещие сны)))
значение имеет в каком состоянии вы проснулись...был ли страх, тревога, злость или было ощущение спокойствия..
я бы сказала так, может случиться в вашей жизни ситуация, в которой ваш муж вам поможет...ситуация не ожиданная, и не приятная, но скорее всего это всё назревало у вас давно...и придеться поморочиться, что бы её решить...
но это точно не к деньгам, как тут вам сказали))))
автор МЧСница • 13 марта в 10:55
Ответ дляLishantes_
Думаєте це до проблем? Як завжди( і так переживаю розлучення
Lishantes_• 13 марта в 10:57
Ответ дляМЧСница
не обязательно к проблемам...еще раз перечитайте, то, что написала я вам выше)
вода прозрачная, уже хорошо....но придеться поморочиться...