ЕлькиПальки• 13 марта 2025

Підліток і ювен. поліція. Потрібна юридична порада

Дівчатка, хто фахово підкаже по ситуації.
Ювен поліція зловила сина, 14р за курінням ел сигарети на території школи. Под систему і рідину до неї вилучили на місці, сфотографували, внесли в якусь базу даних. Пізніше інша поліцейська в приміщенні школи змусила написати пояснювальну і відпустили. Це був такий випадок вперше, його проінформували що наступного разу можуть поставити на облік.
При всіх цих подіях, вилучення, фотографування, написання ним пояснювальної в присутності класного керівника - ніхто мені не подзвонив, ні поліція, ні керівник, жодних звернень до батьків.
В мене питання щодо такої правомірності їх дій, чи маю я право забрати вилучені речі?
Чи мав би бути протокол, десь мій підпис, адмін штраф чи інші дії?
Я не юрист і правових тонкощів таких моментів не знаю. Запитати у знайомих, не хотілося б висвітлювати їм цю ситуацію.
Тому, дівчата, будь ласка, якщо хтось що може підказати, буду вдячна!
булоТАЙминуло• 13 марта 2025
скільки років дитині?
Бутерброд и я• 13 марта 2025
Це перший випадок? Його попередили і все
Бутерброд и я• 13 марта 2025
Ответ длябулоТАЙминуло
скільки років дитині?
Авторка пише в топіку, що 14
Will_Be...• 13 марта 2025
В школе за Вашего сына несут ответственность учителя, так что, думаю, правомерно,а вот то, что не сообщил Вам никто - это, конечно, плохо. На учет, действительно, могли не поставить, но, что-то мне подсказывает, что через несколько дней полицейские, все равно, с Вами свяжутся.
Пишу, не читаю• 13 марта 2025
в Європі стільки підлітков палять і тощо, але за пределами шкіл. ніхто не реагує
Тепличная• 13 марта 2025
Їх дії правомірні.
Дякуйте, що попередили, а не поставили на облік.
Кинг-Конгша• 13 марта 2025
1 и основное- они обязаны были вызвать родителя в школу. Составление протокола должно было происходить в присутствии родителя.
Тепличная• 13 марта 2025
Ответ дляКинг-Конгша
Тож нічого не складали, сказали, що просто попередження
Кинг-Конгша• 13 марта 2025
Ответ дляТепличная
Без официального представителя несовершеннолетнего свои ’попередження’ они в попу могут засунуть.
автор ЕлькиПальки • 13 марта 2025
Ответ дляТепличная
Якщо нічого не складали, чи мали право вилучити його речі?
Тепличная• 13 марта 2025
Ответ дляКинг-Конгша
Він вже малолітній і був з ним класний керівник. І це було в школі
Кинг-Конгша• 13 марта 2025
Ответ дляТепличная
не имеет значение.
Тепличная• 13 марта 2025
Ответ дляЕлькиПальки
Які речі в нього вилучили?
автор ЕлькиПальки • 13 марта 2025
Ответ дляТепличная
В школі з керівником він писав пояснення
Фотографували і вилучали речі, без присутності Кл керіаника
Українська зірочка• 13 марта 2025
Мені взагалі не зрозуміло, облік на основі чого? Ці соски вільно продаються, законом не заборонені, хто хоче, той і смокче. Законом заборонено палити цигарки у громадських місцях, але це нікого не хвилює. Ще й можна по голові отримати, якщо зробиш зауваження, а патруль на виклик навіть не приїде.
І будь-яке спілкування в подібному контексті має бути лише в присутності батьків або законного опікуна, класний керівник тут взагалі нуль без палочки. Тим більше не мали права змушувати дитину щось там писати чи підписувати.
Ваша дітятка теж ’молодець’, як соску знайти розуму вистачило, а відповісти, що поліція має розмовляти з його батьками, а не з неповнолітнім, ні. Сидів там і соплі жував.
автор ЕлькиПальки • 13 марта 2025
Ответ дляТепличная
Які речі в нього вилучили?
Под (ел сигарету) і рідину до неї, вартістю все біля 1000грн
Пацаааааааан• 13 марта 2025
Опитування дитини проводиться в присутності батьків, опікунів, піклувальників, педагога або іншого законного представника. Так що тут все правомірно. Якби на вас складали протокол, він би складався у вашій присутності та з вашим підписом. Ваш син відбувся навіть не попередженням, а усним зауваженням, яке не вносять ні в які бази. Так що радійте і говоріть з дитиною
Почемучечка• 13 марта 2025
Це якійсь цирк. Так, куріння - це погано. Але зараз повно курящих електронні цигарки з 10-12 років. Прямо, на облік ставити... провели бесіду, повідомили батьків і Ок. Він же не горілку розпивав в школі чи наркоту нюхав
Голова колгоспу• 13 марта 2025
Добре, що цих некерованих малолітніх синочків трохи вивезли, менше залишилося тих, хто погоджується вибухівку зробити для терактів
Тепличная• 13 марта 2025
Ответ дляЕлькиПальки
Йдіть на розбірки. То він розкаже де купив або вам штраф за таке дадуть. І тоді не тільки його, а і вас на облік поставлять
Не зви чайна• 13 марта 2025
Ответ дляКинг-Конгша
Скоріше за все, немає там ніякого протоколу, то був концерт з виховною метою. Але чому школа не сповістила батьків?
IQ 80• 13 марта 2025
Ответ дляКинг-Конгша
Відповідно до законодавства куріння в громадських місцях заборонено!
Школа громадське місце? Так.
Неповнолітні діти не розуміють що куріння вбиває?
Попередження це перший крок за паління в громадських місцях, наступного разу буде штраф і взяття на облік.
Дитинка вже 14 років, відповідальність вже є. І не потрібно викликати батьків якщо є вчитель для складання попередження.

Пояснюйте дітям що в них є не тільки права а й обов´язки і відповідальність!!!
Кинг-Конгша• 13 марта 2025
Ответ дляНе зви чайна
Вот именно: они были обязаны известить родителей.
СпайдерВумен• 13 марта 2025
Ответ дляЕлькиПальки
В нашій школі теж одна така мама : ’ Яке мали право забрати у дитини електронну сигарету? Це власна річ , 800 грн плОчено ’. А ця дитинка у 8 класі ще й торгувала ними, в туалетах зажимала п’ятикласників , щоб ті теж ’ курнули’ і погрожувала, щоб нікому про це не розповідали. Безсовісні , дивіться за своїми дітьми і правильно виховуйте хоч іноді.
Голова колгоспу• 13 марта 2025
Ответ дляIQ 80
Школа громадське місце? Так.

Вони не хочуть пояснювати, не хочуть виховувати своїх дітей, лише претензії і сині морди ліплять
Пацаааааааан• 13 марта 2025
Ответ дляIQ 80
Школа громадське місце? Так.

Відповідно до законодавства куріння заборонено не у громадських місцях, а у заборонених. Не у кожному громадському місці заборонено курити. Є чіткий перелік таких місць. Але ви праві, школи є у цьому списку
Борисфенка• 13 марта 2025
Ответ дляПочемучечка
Почекати, поки він в школі почне горілку на уроках пити і наркотиками торгувати?
Мамки зовсім довбанулися головою у вседозволеності?
Борисфенка• 13 марта 2025
Ответ дляПацаааааааан
А який зараз штраф за паління в заборонених місцях?
Пацаааааааан• 13 марта 2025
Ответ дляБорисфенка
Пеший раз попередження або до 170 грн, другий раз протягом року 170-340 грн
КротоТо• 13 марта 2025
Я, так понимаю, ваш под теперь у полицейских, поди курят)))
Ну вот мне непонятно, на каком основании забрали и не позвонили родителям, что мешает так завтра телефоны позабирать? Я б к директору пошла, номера взяла, позвонила, по узнавала.