Дай подивлюся• Изменено 13 марта в 13:15
Обмеження по стану здоровʼя (контузії)і лікарі, які видають довідки
Добрий день) замість чата Джіпіті запитаю тут, може хто був в схожій ситуації або скаже думку зі сторони, бо я вчора трохи не зрозуміла, що відбувається то).
Напишу коротко свою ситуацію, я з Херсону, в грудні місяці їхала в маршрутці, в яку влучив дрон з вибухівкою, лишилась ціла, але отримала контузію, хвиля не пройшла повз, а відбилась від лобового скла і пройшлась ще раз по мені. Лежала в лікарні, на початку ледве розмовляла, боліла голова і відповідно стану контузії все. Є всі довідки, де лежала, який діагноз.
Працювала на роботі, то взяла відпустку за свій рахунок і лікувалась вдома по лютий місяць. Робота нервова, з людьми. В лютому попросили вийти на роботу- попрацювала декілька днів, почала боліти ще дужче голова, тяжко на клавіатурі текст набирати, руки трусились. Звільнилась. Стала на біржу праці, відновлюватись та шукати щось більш спокійніше. На біржі попросили довідку, про тимчасові обмеження від лікаря.
І ось тут саме цікаве….
Приходжу до нервопатолога, кажу в мене 2 питання до вас, перше по стану здоровʼя, бо болить голова досі, яка до контузії не боліла, та і працювала я без проблем 15 років.Друга - довідка для біржі. Лікар з місцевої лікарні дуже привітно розповіла, що в мене є проблеми з шиєю (зі школи, але не турбувало) і ще пройшло мало часу, не відновилась голова, назначила таблетки для вестиб.апарату і на травах для живлення судин. Каже приймай їх і воно з часом саме пройде. Прийти за довідкою мені потрібно було на другий день.
Прийшла, чекаю в кабінеті поки вона зробить запис і каже: обмеження такого як важко концентрувати увагу і робити цілий день, бо болить голова не існує, тому я пишу тобі що протипоказана праця в нічні зміни, на висоті і тяжка фіз.праця, що впиринципі і так я не розглядаю взагалі. Діагноз- проблеми лише із-за шийного відділа. Хоча вчора співала, що розуміє все. Ніяких наслідків контузії вона на папері не визнає.
Я незнаю, як там далі з цими паперами, можливо оформлюють про тимчасову непрацездатність чи ще щось? Не цікавилась, бо і не хочу ніяких влк чи ще щось.
Чи такі довідки купуються за гроші, що взагалі сталось. Бо до контузії я була здорова людина, а зараз лікар дупля не відбиває як лікувати контузію, бо в совдепії цього не вчили чи що це було)
І ось тут саме цікаве….
Дай подивлюся
• 13 марта в 13:20
Ответ дляПрилипало
Підіть до іншого лікаря
Я до цього йшла під дронами, 5 скидів за годину в районі лікарні, мені не так треба ті всі довідки)
Прилипало• 13 марта в 13:21
Ответ дляДай подивлюся
Ну то шо ви хочете?
Дай подивлюся
• 13 марта в 13:22
Ответ дляПрилипало
Ну то шо ви хочете?
Ну та просто трохи очі на лоб від лікарів отаких
Можу брикнути• 13 марта в 13:22
Верховная Рада 8 октября приняла в целом как закон законопроект о внесении изменений в Закон «О статусе ветеранов войны, гарантиях их социальной защиты» 11376.
Новый закон вносит изменения в статьи 7, 10 и 10-1 Закона «О статусе ветеранов войны, гарантиях их социальной защиты», которыми для определения причин наступления инвалидности или смерти будут использовать общее понятие «травма», под которым понимается «ранение, контузия, увечье».
вот Закон, там есть статья о гражданских, изучите ее, будете понимать.
Прилипало• 13 марта в 13:23
Ответ дляДай подивлюся
Ну це завжди було таке, медицина наша нижче плінтуса і до війни була, їм байдуже на всіх
Дай подивлюся
• 13 марта в 13:24
Ответ дляПрилипало
Просто контраст, на словах вона визнає, на папері ні. Чи треба «платити»?
Прилипало• 13 марта в 13:26
Ответ дляДай подивлюся
Ну вона одне сказала, на другий день забула, шо їй
Дай подивлюся
• 13 марта в 13:29
Ответ дляМожу брикнути
Читаю, а якщо коротко? Мають бути пільги або інвалідність, які подібні лікарі безкоштовно не збираються вказувати?)
Можу брикнути• 13 марта в 13:30
Ответ дляДай подивлюся
у вас никакой инвалидности не будет.
Дай подивлюся
• 13 марта в 13:30
Ответ дляКинг-Конгша
Автор, у каждого военного конткзия и не одна и какое обмеження?
Я то розумію. Я отримала травму і не можу працювати на звичайній роботі. Що мені тепер, померти?)
Дай подивлюся
• 13 марта в 13:31
Ответ дляМожу брикнути
у вас никакой инвалидности не будет.
Чому тоді так тяжко вийшло повʼязати мій стан з наслідками контузії, а не спиратись на те, що мене ніколи не турбувало?)
Дай подивлюся
• 13 марта в 13:34
Ответ дляКинг-Конгша
Перечитала ещё раз, никто за такую ерунду инвалидность не даст.
Я і не хочу. Просто сам факт, не визнання наслідків
Можу брикнути• 13 марта в 13:34
Ответ дляДай подивлюся
автор смотрите, вы задали вопрос. Я сбросила вам с чего стартовать искать для себя информацию - там есть порядки, временные положения для гражданских. Но вы и это ленитесь делать...