Kidstaff• 13 марта 2025

Обговорорення варіанту скарги для автора теми

Просимо уважно прочитати та надати свій голос або коментар з приводу варіанту додаткової функції скарги для автора теми.

Досить часто буває так, що в темі є повідомлення які є відвертим флудом, спамом або мають неприємний або відверто негативний характер. Ще гірше якщо такі повідомлення написані на першій сторінці і вже з перших хвилин тема має ознаки сварки.

Приклад сьогоднішньої теми:

Питання: Тяжко після розлучення. Пройшло два місяці. Чи варто піти на побачення? Як вважаєте не стане мені тільки гірше?

Перша відповідь від аноніму: а какая вам разница что мы думаем?!

Тема з самого початку вже набуває негативного характеру. Повідомлення є флудом, але поки скарги на нього немає воно висить і його читають, або автор прочитав це та відповідає також з негативом. Тобто автор теми точно не радий такій відповіді, та й очікування мав трохи інші, хоча б більш конструктивні. Далі сварки, купа скарг, видалених повідомлень, банів та навіть остаточне видалення теми, тому що немає чого почитати, нуль конструктиву. Називається - поговорили.

Що ми пропонуємо?
Ввести додаткову можливість для автора теми відправити скаргу на будь-яке повідомлення з перспективою не просто видалення, а і заборони такому коментатору брати участь в подальшому обговоренні цієї теми. Цей функціонал буде доступний для всіх тем (анонімні або відкриті). Але виключно модератор прийматиме остаточне рішення по скарзі та вибору покарання. Звертаємо увагу ще раз - мова йде про повідомлення з хамством, образами та флудом, а не про альтернативний погляд на ситуацію тощо.

Сподіваємось, що це допоможе додати більше дружньої атмосфери на нашому сайті та зменшити кількість негативу. Також це зменшить кількість глобальних банів, що обмежують користувачів у всіх темах.
Результат:
вже голосів: 525
389 (74.1%) Підтримую
136 (25.9%) Проти
Распутница• 13 марта 2025
Ответ дляЯниЯ
эта барышня что-то 🙈
Где она взялась
Баришня?
woman Warrior• 13 марта 2025
Ответ дляVita_Nikolaeva
Удалено администрацией...
Переход на личности.
Я вас беспокою и тут?
Вы мой абсолютно нормальный ответ в предыдущей теме расценили как агрессию.
Это ваши эмоции.
При чем тут я.
А вот в этой теме вы провоцирует и обсуждаем меня.
Какова цель, не подскажете?
ЯниЯ• 13 марта 2025
Ответ дляРаспутница
Баришня?
А фото она чьи тягает ?
Ирина-bbd0• 13 марта 2025
Ответ дляMagnifique_
Сидя в Германии? Пусть возвращается в Украину и вместе с вами ’ не топит’ на фронте.
Вы для чего здесь полит срач устраивает и спам - скринами мусорите?
Аналогичное предложение-пусть возвращаются из польш и вместе будем тут в оккупацию кацапам сдаваться! Всё честно!
А у нас макарошки• 13 марта 2025
Ответ дляЗвожу з розуму
Удалено администрацией...
У меня проблема с пониманием некоторых значений, которые придумывают советчицы. Вспомнила тему, стало интересно, уточняющие вопросы и предположения будут являться флудом или нет, ведь такие вопросы тоже уводят тему в другое русло и задают теме другой тон
Блондинка в Шоколаде• 13 марта 2025
Нарешті )
woman Warrior• 13 марта 2025
Ответ дляЗавтра не пью
Это ваш какой акк? Вы за пару месяцев выучили советчиц и их поведение)
Вопрос в цели и упорстве)
А у нас макарошки• 13 марта 2025
Ответ дляпразники не помню
А можна дізнатись, який пункт Правил встановлює ’норму негативу’?
Дякую.
О, уже ввели 😂
Липка-прилипка• 13 марта 2025
Згодна! Бо, дійсно, людина запитує поради і деякі просто приходять вилити свій негатив, нічого по темі так і не написавши
Звожу з розуму• 13 марта 2025
Ответ дляИрина-bbd0
А якщо ми в Україні і за припинення бойових дій? Чи у вашому лобєшніку не поміщається така думка?
Котомафия• 13 марта 2025
Ответ дляKidStaff
Для Вас ці дві реакції образливі? Клон та ригачка?
ригачка очень не эстетична. Неприятно на нее смотреть без уточнения смысла.
фан L.O.S.T.• 13 марта 2025
Я вообще за то, чтобы здесь никого и ни за что не банили и не удалили сообщения. В тг нормально люди общаются, без этих прибабахов, а здесь северная Корея
празники не помню• 13 марта 2025
Ответ дляА у нас макарошки
О, уже ввели 😂
ні, це за обговорення ’клубу друзів’
Липка-прилипка• 13 марта 2025
Ответ дляФима Собак
Вы даже в пример выбрали пост без хамства, но предлагаете за него банить
Теж не зрозуміла)
Распутница• 13 марта 2025
Ответ дляИрина-bbd0
Ну а что им еще остаётся))))) ну пусть так хоть самовыражаются)))
Якщо модератори вважають, що клоуном и ригачкою не можна образити, якщо це емоджі для ПРО акаунтів - хто ми такі, щоби вважати по-іншому?
Криниця щастя• 13 марта 2025
Ответ дляКотомафия
а смотря на клоуна вы прям радуетесь и получаете эстетическое наслаждение?
Ms. Любмая жена• 13 марта 2025
Ответ дляKidStaff
Никому не нужно подпевать. Вы наверное не почитали тему.
ну хотите попробуйте, с возможностью вернуть все как было
с одной стороны прекрасная возможность, но есть и другая... пугающая
ДелиВерка• 13 марта 2025
Ответ дляMs. Любмая жена
не флудить, не обзывать - да
но что это получается, автору надо подпевать и никак иначе...
это ли обсуждение чего либо?
короче - я против
Причём тут подпевать?Девушка создала тему,в которой спросила,как вам это колечко?Добавила фото этого кольца на пальце.А в ответ получила,у вас палец кривой,короткий,маникюр уродский, почему у вас на диване покрывало помятое и всё остальное в том же духе.Все начали ругаться со всеми,сама суть вопроса ушла в сторону,тема превратилась в балаган.
Никто не заставляет подпевать автору и написать,что кольцо не нравится и указать причину.
woman Warrior• 13 марта 2025
Ответ дляVita_Nikolaeva
Удалено администрацией...
Админ,как насчёт этого коммента,он ок?
Криниця щастя• 13 марта 2025
Ответ дляфан L.O.S.T.
еще и темы нельзя удалять бесплатно....капец. мои темы - хочу удаляю, хочу не удаляю. раньше норм было.
Ms. Любмая жена• 13 марта 2025
Ответ дляДелиВерка
в данном примере я вас поддерживаю, это было бы замечательно
Звожу з розуму• 13 марта 2025
Ответ дляДелиВерка
Це ще ви Надіни коментарі не читали про колєчки
П.с. знаю, що з нею трапилось і ніколи тут її не булила
ЯниЯ• 13 марта 2025
Ответ дляИрина-bbd0
Это личное дело каждого, где жить и куда возвращаться.
Все очень смелые воевать с диванов, а кроме бесконечного срача это ничего не даст
Magnifique_• 13 марта 2025
Ответ дляИрина-bbd0
Вас с фронта силой на Советчицу забрали сидеть круглосуточно, и уговаривают здесь сдаваться?
Котомафия• 13 марта 2025
Ответ дляКриниця щастя
мне все равно.
Клоун симпатичный.
Я воспринимаю его как рука \ лицо.
Просто игнорирую.
Ирина-bbd0• 13 марта 2025
Ответ дляЗвожу з розуму
Так я в Украине всеми руками за! Пусть кацапня убирается из Украины !
Почему в черепе пустом кацапов не возникают мысли?
Липка-прилипка• 13 марта 2025
А коли можна буде блокувати відвертих тролів? Трольні теми
Бринзолетта• 13 марта 2025
Ответ дляФима Собак
Да здесь через один посты с флудом.
Я ж пишу - авторы сами с собой общаться будут при таком раскладе
Іноді краще самим з собою, ніж реагувати на відповіді, які ніяк не стосуються питання. У наведеному прикладі авторка хотіла почитати досвід інших у цьому питанні, думки інших людей з цього приводу, а отримала відповідь на кшталт «сама розберешся». Нащо тоді форум, якщо не можна обговорити та порадитись?
Часто, попереджаючи такі відповіді, я сама тричі подумаю, створювати тему чи ну його.
ЯниЯ• 13 марта 2025
Ответ дляwoman Warrior
Админ,как насчёт этого коммента,он ок?
Нет, я не про вас тогда писала, я спросила лично тут у человека
Не понятно, почему это мне ответили, как про вас
Звожу з розуму• 13 марта 2025
Ответ дляMagnifique_
Оце точно