Kidstaff• 13 марта 2025

Обговорорення варіанту скарги для автора теми

Просимо уважно прочитати та надати свій голос або коментар з приводу варіанту додаткової функції скарги для автора теми.

Досить часто буває так, що в темі є повідомлення які є відвертим флудом, спамом або мають неприємний або відверто негативний характер. Ще гірше якщо такі повідомлення написані на першій сторінці і вже з перших хвилин тема має ознаки сварки.

Приклад сьогоднішньої теми:

Питання: Тяжко після розлучення. Пройшло два місяці. Чи варто піти на побачення? Як вважаєте не стане мені тільки гірше?

Перша відповідь від аноніму: а какая вам разница что мы думаем?!

Тема з самого початку вже набуває негативного характеру. Повідомлення є флудом, але поки скарги на нього немає воно висить і його читають, або автор прочитав це та відповідає також з негативом. Тобто автор теми точно не радий такій відповіді, та й очікування мав трохи інші, хоча б більш конструктивні. Далі сварки, купа скарг, видалених повідомлень, банів та навіть остаточне видалення теми, тому що немає чого почитати, нуль конструктиву. Називається - поговорили.

Що ми пропонуємо?
Ввести додаткову можливість для автора теми відправити скаргу на будь-яке повідомлення з перспективою не просто видалення, а і заборони такому коментатору брати участь в подальшому обговоренні цієї теми. Цей функціонал буде доступний для всіх тем (анонімні або відкриті). Але виключно модератор прийматиме остаточне рішення по скарзі та вибору покарання. Звертаємо увагу ще раз - мова йде про повідомлення з хамством, образами та флудом, а не про альтернативний погляд на ситуацію тощо.

Сподіваємось, що це допоможе додати більше дружньої атмосфери на нашому сайті та зменшити кількість негативу. Також це зменшить кількість глобальних банів, що обмежують користувачів у всіх темах.
Результат:
вже голосів: 525
389 (74.1%) Підтримую
136 (25.9%) Проти
JannyMoney• 13 марта 2025
Ответ дляЗвожу з розуму
Знаєте, мені вистачило гуглу з вашим ніком
вы ж моя разумничка. Нашли вопрос, не является ли самозащита и защита близких для мужчины мотивацией.
И уже развили из этого теорию заговора, что я за мобилизацию и требую от мужчин воевать и посылаю на фронт Интересно, хоть один после моего вопроса собрался и пошел? Какая я оказывается влиятельная!
Это всего лишь вопрос. Бог ты мой. Просто скажите ’нет’.
ДелиВерка• 13 марта 2025
Ответ дляНаталиNataly
Сміття під дверима смердить , бидло на дорозі створює аварійні смертельні ситуації. А писанина це просто писанина. Тому порівняння ж невдале взагалі)
Так виртуальная жизнь в интернете это зеркальное отображение жизни реальной.
Забагаловка• 13 марта 2025
Підтримую!
Скільки разів було, що в темі якась мадам починала відверто хамити чи відповідати як людина з психічними відхиленнями. На прохання не писати більше такі порадниці відповідають, що це відкрита тема, і де хоче, там і коментує.
Гарні диньки• 13 марта 2025
Ответ дляАноним ФЕЯ
Це мені нагадує трагедію з смайлом з рука ліцо. Ну брєд же обговорювати видалення цього смайлу, бо чиясь незріла душевна організація , не може пережити просто якийсь смайл ?!
При чому оті незрілі особистості, судячи з мови обговорення у тій темі, як раз переважно русняві. Але ж це такі дрібниці, аби розмова була культурною...
Ирашек• 13 марта 2025
+
Аноним ФЕЯ• 13 марта 2025
Ответ дляЯйцеголовая
Ну через те що якась ніка найз,яку половина форуму навіть не знають і не звертають уваги на її теми, чи ще якийсь акаунт який вам особисто неприємний, інші не мають вигрібати купу хамства і образ у своїх темах
Яке хамство?? Тут за нього і так банять. Чи хочете щоб за все тут банили? Просто через те , бо ваші думки на якусь тему , мають протилежно направлений вектор?
Я погнала• 13 марта 2025
Кто проголосовал против? Аргументируцте?
JannyMoney• 13 марта 2025
Ответ дляДелиВерка
Ну что тут скажешь?Каждый рассуждает со своей колокольни.Люди , которые живут в прифронтовых районах думают не так ,как люди из Закарпатья. Точно так же,те у кого воюют родные,рассуждают не так как,те у кого на фронте никого нет и не будет.Точка зрения зависит от места сидения.
не зависит. И среди уехавших есть ждуны пуйла и среди оставшихся есть ждуны пуйла.
И среди уехавших есть недоверяющие пуйлу и ненавидящие его и среди оставшихся есть.
Разделять людей по месту проживания, мне кажется с этим надо заканчивать. Как и с фантазиями, что кто-то кого-то куда-то посылает. Мы все одинаково не обладаем властью и ничего не решаем. Можем просто обсуждать. И за мнение нельзя буллить. Даже если оно тебе не нравится.
Забагаловка• 13 марта 2025
Ще прохання до адміністраторів форуму!
Чи можна так зробити, щоб люди, яких я заблокувала, не могли коментувати в моїх анонімних темах? Щоб я їх в моїх темах взагалі не бачила.
Ганцю в кєдах• 13 марта 2025
а якщо автор хамить всім?
JannyMoney• 13 марта 2025
Ответ дляГанцю в кєдах
а якщо автор хамить всім?
останется без ответов)
Ганцю в кєдах• 13 марта 2025
Ответ дляJannyMoney
останется без ответов)
а хамство всі читатимуть
і автору нічого не буде
Гарні диньки• 13 марта 2025
Ответ дляЗабагаловка
Ще прохання до адміністраторів форуму!
Можна! Можна! Це дуже просто - писати свої чудові і цікаві теми у фейсбуці, віджавши галочку ’для друзів’. Коментувати буде дуже вузьке коло і писати, скоріш за все, виключно комплеманси.
Ласую колобками• 13 марта 2025
Ответ дляНаталиNataly
Почему?
Люди просто перестают заходить на форум.
Создавать темы
Зачем вообще в свой адрес что-то получать негативное?
Ласую колобками• 13 марта 2025
Ответ дляГарні диньки
То есть, хамы решают где воспитаным людям общаться?
А может сделаем наоборот?
Таракашечка• 13 марта 2025
Ответ дляЗвожу з розуму
Вона мертва
Я купую у тих продавців, де рейтинг не менше 2 і час відповіді до доби. Коли час відповіді додали, стало взагалі дуже зручно.
Вже декілька років не натрапляю на тих, де товару немає.
До введення цієї опції часто бувало, що то розміру немає, то відповіді не дочекатися.
Зараз дуже зручно.
Знайома тут продає взуття вже багато років, продажі у неї постійно.
Чого стало мало - це порад посередників зі знижками на іноземних сайтах. Іноді цього мені не вистачає. Але не так, щоб сильно.
Молчунья• 13 марта 2025
Ответ дляЗабагаловка
Ще прохання до адміністраторів форуму!
Йой ,яка у вас тонка душевна організація.
Забагаловка• 13 марта 2025
Ответ дляГарні диньки
О, почалося. Про що і пише адмін у цій темі. Ви зараз займаєтеся флудом. Бо я сама вирішу, де мені публікувати мої теми. Тим більше мова зараз про Порадницю, а не Фейсбук!
ДелиВерка• 13 марта 2025
Ответ дляJannyMoney
В контексте войны место проживания имеет огромное значение.Если во фронтовом городе прилетело в соседний подъезд и человек видит,что его соседей заворачивают в чёрный мешок и он понимает,что в следующий раз на их месте могут оказаться его родные,то больше всего ему хочется,чтобы это закончилось. Пофиг чем и кто там достиг или не достиг своих целей.Если представить себя на его месте и включить эмпатию,такого человека можно понять?
Ласую колобками• 13 марта 2025
Ответ дляМолчунья
Это плохо?
Мама Никитки-2• 13 марта 2025
Ответ дляRiesling
Почему?
Рейтинг то общий, а не за конкретную тему.
У вас будут плюсы, которые будут уравновешивать минусы, если кому-то что-то не понравилось.
А вот если у вас всегда минусы во всех темах, то вопрос уже к вам.
Тоді адміністрації потрібно щось зробити повним баном. Особливо останнім часов. З’явилось ну дуже багато новорегів. В людини вчорашня реєстрація, а знає вона аж занадто багато. Це по перше. А по друге, мені на тому тижні відверто і відкрито написали, що я не дуже розумна, бо маю лише один аккаунт на порадниці. І скаржитись не було сенсу, людина мала тижневу реєстрацію. І я чудово розумію, що це не перша її реєстрація, як і не єдиний аккаунт.
Забагаловка• 13 марта 2025
Ответ дляЛасую колобками
А может сделаем наоборот?
Видите, все потенциальные хамы засуетились.
Аноним ФЕЯ• 13 марта 2025
Ось для цього , щоб відповіді і спілкування тут були незаангажовані, придумані були аноніми. Бо завжди так буває, що в якійсь темі вас людина бісить, але в іншій, ваш світогляд співпадає і ви чудово комунікуєте, бо не знаєте, що це саме та бісяча вас особа. В цьому і фішка в популярність форуму. А коли всі всіх перебанять, то що тоді?🤦🏿‍♀️
Он манька , був період всіх побанила і спілкувалася в темах тільки зі своїми клонами. Ну і відповідно теми мали виключно одне направлення. Всіх пребанила і зрозуміла що це невірна стратегія, наробила нові сторінки і вже нікого не банить.

Адміни, вже є приклад схожої стратегії, він виявився неуспішним)
Візьміть на замітку!
Таракашечка• 13 марта 2025
Ответ дляRiesling
Приберіть анонімів і ці дитячі смайли.
Введіть рейтинг для кожного користувача на основі + або - за коменти і теми.
Якщо рейтинг падає нижче 0 - автоматичний бан. І не треба буде купи модераторів і скарг.

Тоді кожний користувач сам буде слідкувати, за тим, що він пише, бо за відверте хамство або тупу тролячу тему йому відразу накидають мінусів. І максимум через день будь-який бот буде в автоматичному бані.

Так працює багато досі живих форумів.
Не той формат.
Це не квітковий чи велосипедний форум, де можна коментувати без анонімів.
Багато питань про хвороби, стосунки, це надто інтимно.
Яйцеголовая• 13 марта 2025
Ответ дляАноним ФЕЯ
Висловлювати думки ніхто нікому не заборонив, але норм.словами і по темі, а не автор про котлети, а ви про його брудну тарілку, ось і все, це насправді дуже легко зрозуміти. Бо таке враження що люди взагалі забули як треба нормально спілкуватися, і вже 30 сторінок роблять вигляд що не розуміють про що йде мова і начеб то ж не діти вже. Коли у реальному житті ви виходите за межі своєї квартири ви я вважаю спілкуєтесь культурно і вимагаєте до себе такого спілкування, то ось тут такі ж самі люди
Забагаловка• 13 марта 2025
Ответ дляRiesling
Приберіть анонімів і ці дитячі смайли.

Так працює багато досі живих форумів.
Прибирати аноніми не потрібно.
Чому? Про це вде багато писали, і це очевидно, чому.
Неправдиша• 13 марта 2025
Ответ дляЯйцеголовая
А тарілка дійсно може бути брудною і не гріх про це написати.
Аноним ФЕЯ• 13 марта 2025
Ответ дляЯйцеголовая
Це не квартира і не реальний світ. Це ресурс, фішка якого , була у можливості вільно відкрито висловлювати свої думки під анонімом. Зараз, надмірними обмеженнями хочуть зробити тут пристанище лицемірів і заборону на думку відмінну від автора. Це провальна ідея
Забагаловка• 13 марта 2025
Ответ дляЯйцеголовая
+1000000
Скільки вже таких тем було. Наприклад, я запитала, де можна замовити пробники кремів та сивороток такого-то виробника. На що якась дама вилила на мене помиї і всю тему ображалв мене, пишучи, що через мене страждає екологія і планета.
Ирина-bbd0• 13 марта 2025
Ответ дляДелиВерка
В контексте войны.если уж серьезно.то нужно учитывать 100 подводных камней про конкретного пользователя.
Начиная с даты рождения и понимания истории семьи.конечных целей и сегодняшнего положения в конкретную минуту.
Это первое
Второе-нет возможности идентификации оппонента
Можно принимать за истину инфу от ольгинско-пригожинского тролля.
А те напишут так.что аж разрыдаться можно.как от распятого мальчика