І горить заживо.
Кидаю силку на відео, але то жесть
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Боже...бедный мальчик(
Ну от як їм пояснити, що так робити не можна. Вже ж не перший випадок
Потужная Нюхоморша• 13 марта 2025
Ответ для Кошкина мать
Показывать такие видео с 5 лет, может что-то в той голове останется.
Касабланка8888• 13 марта 2025
Відео не дивилася, але хто ж його знімає на камеру, а не допомагає? Можливо ще можна бути встигнути врятувати дитину.?
Потужная Нюхоморша• 13 марта 2025
Ответ дляКасабланка8888
Он горел как факел между двумя вагонами. Помощь вызвали сразу, но никто не рискнул туда лезть, потому что самого может шарахнуть. Уже лежит на перроне весь обгоревший.
Ответ дляКасабланка8888
Його то врятували, але він в критичному стані, електричка приїхала на станцію, а він вже горів між вагонами
_ЯгодаМалина_• 13 марта 2025
Ответ дляКасабланка8888
Как?Если до него дотронутся,тоже поразит током. Нужны специалисты, а тут каждая секунда дорога.... Ужас конечно,только вот на днях двое подростков погибли в Одессе так же на поезде(
Ответ дляOnyx83
Зацеперы? Это видео не смотрела, но их таких легион было... Небольшой группой творят дичь. У нас в Херсоне тоже до войны было, там электрической дугой шарахнуло.
Напевно, так. Але це відео потрібно показувати всім підліткам, які можуть бути наслідки
К.а.л.и.н.а• 13 марта 2025
Просто жах, як його батькам буде дивитися це відео... Що ж ці підлітки такі дурнуваті
Ответ дляbegovelik
Угу. И что в розетку пальцы нельзя совать нужно рассказывать, и что кошек нельзя совать в микроволновку?
Так, нажаль діти не народжуються з такими знаннями, всьому потрібно навчити. І елементарним правилам безпеки теж
Хлопчику 13 років, живий, вивихи рук та ніг,опіки 2-3 ступеня
Осьминожко• 13 марта 2025
Пересмотрела несколько раз. Как можно сохранить видео с телеграма на комп?
klaraneill• 13 марта 2025
Ответ дляКасабланка8888
его потушили огнетушителем, сделали что могли. а что тут еще сделать-то?
_ЯгодаМалина_• 13 марта 2025
Ответ для-sofi-
Второй же вроде выжил, в реанимации был. Или уже умер?
Умер(
Natalia505• 13 марта 2025
В нас так хлопчик загинув, не врятували. Горе величезне, чим вони думають....
Natali81-aa18• 13 марта 2025
В мене батько колись лежав в опіковому центрі, в палаті теж лежав хлопець весь в бинтах, біля нього весь час була мама після такої ж ситуації, лазити по електричках(( Це просто жах(
Колись на Петрівці в Києві бачила як діти ’забавляються’.