Черпак_для_фантазий• 13 марта 2025
Xiaomi представила "вбивцю Dyson"
Xiaomi представила "вбивцю Dyson" - фен Mijia Water Ion, який коштує в 10 разів дешевше. Усередині мотор на 110 000 об/хв (як у топового Dyson), технологія нейтралізації статики і зволоження волосся "наноїонами води" прямо з повітря.
Кінець епохи Dyson?
Задолбулька• 14 марта 2025
Ответ дляШвабристка
Так
Зачем говорите откровенную ложь?
Вы и 10 части рынка фенов не изучили
Швабристка• 14 марта 2025
Ответ дляЗадолбулька
Зачем говорите откровенную ложь?
Вы и 10 части рынка фенов не изучили
Навіщо? На відміну від тисячі брендів, дайсон вклали гроші в розробку технології керування температурою, яка є точною і стабільною, власне це і є основна відмінність, а відповідно і вартість
Задолбулька• 14 марта 2025
Ответ дляШвабристка
В маркетинг он деньги вклад, а эта функция и до него на рынке у многих была)
Швабристка• 14 марта 2025
Ответ дляЗадолбулька
В маркетинг, то само собою, але ця функція є запатентованою. У гого ще вона є? Хто ці «многие»?
Задолбулька• 14 марта 2025
Ответ дляШвабристка
Филипс термо шилд, к примеру.
Швабристка• 14 марта 2025
Технологія схожа, але не однакова, за реалізацією, ок припустимо питання лиш хто був першим, далі йде принцип нагнітання повітря… і т.д. І так дійдемо до матеріалів… але ж ми не вираховуємо собівартість його, мова про те, чи може хтось із конкурентів його потіснити. Купити можна навіть кращий, але маркетинг зробив свою справу і той кращий буде просто кращий, а дайсон залишиться дайсоном. Паралель з телефонами - є Сяомі по характеристикам кращі за айфон, але сосати за Сяомі не хочуть, а за айфон аж бігом!
АгатаХристя• 14 марта 2025
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Рузькая продукция
Мне вообще все равно, если честно. Интересует только результат