Вітаю
Прийшов час поміняти мій старенький HP Elitebook (віддаю дитині, собі беру новий)
Порадьте будь ласка хороший ноут сегменту вище середнього: Dell, HP , lenovo?
Щоб не гудів вентилятор, працював по 8 годин не нагріваючись (сильно), з приємною тихою клавіатурою, хорошою камерою і щоб батарея довго тримала. Бюджет: +-50.000 грн
Знаю що краще макбука немає, але мені принципово на віндовсі.
_Alekssandra_• 13 марта 2025
У меня Dell. Мне очень нравится. На работе Леново какой-то недорогой - ужас. Помог мне осознать, что я хочу от ноутбука: хороший экран, хорошую батарею
juliankoste• 13 марта 2025
У меня старенький нр pro book, 8гб оп, по месяцу не выключаю, майнит грасс, иногда работаю в фотошопе. Перед работой выключаю на ночь, чтобы отдохнул. Я за новый, только нр), но какой еще не определилась.
dreamsunny• 13 марта 2025
Взяла сяоми редмибук про 2024 года 16 дюймов.
Немного греется только в играх типа геншина. А в обычных задачах не греется, не шумит, очень быстрый. Виндоус 11 предустановлен, офис 2021 бонусом в подарок. Прилетела обнова 24Н2. Батарея там отличная, почти на сутки работы хватает одного заряда.
Сейчас цена 47 тыс в алло.
naxodki_youtube• 13 марта 2025
тільки не беріть air - в мене він також є, перегрівається швидко. Тонкий, легкий, але літом дуже тормозить якщо жарко вдома. Плюс в Прошці кращий акумулятор і два вентилятора
Ответ дляAny
Я таки за Мак, власне у мене він на М2, дитині купили Асус Зенбук - компактний, батарея норм, але не Мак.
Робочий у мене Леново Сінкпад, бісить, але там не я вирішую. дели були востаннє років 4 тому, ну, десь як Леново. Але може, щось змінилося
Дякую дуже ! Я тільки боюсь на звикну до Мак після стількох років на вінді…
А так - їм рівних немає
Декабристка• 13 марта 2025
У лютому такий взяла, тільки вже з віндою встановленою
поки політ нормальний
32 гб оперативки то пушка-ракета
поки політ нормальний
32 гб оперативки то пушка-ракета
Ответ дляnaxodki_youtube
Air гріються старі, уже на М2 ні. Але, звісно, прошка краща, та чи всім вона треба? Для роботи з графікою, відео, креслити - можливо, суто з документами і чимось простим - навіщо платити більше?