Навіть Трамп не зміг домовитися. Путін хоче тільки війни, літом 22 він також хотів війни.
Ответ дляAksinia 111
Окремо WP повідомляє, що секретні розвідувальні звіти США, включаючи один на початку цього місяця, ставлять під сумнів готовність путіна припинити війну проти України, оцінюючи, що він не відступив від своєї максималістської мети домінування над Україною.
путін залишається рішучим у своєму прагненні контролювати Київ
Трампу пох хто буде домінувати над Україною. Якщо потрібно щоб раша і Трамп це зможе сказати: от бачте! Я обіцяв зупинити війну і зупинив! То йому немає значення якими шляхами це зроблено
Ответ дляDumky
Якби Україна перестала відбиватися- то значило, що хоче? Чи як має бути?
Как минимум перестать рассказывать про нато (уже слепоглухонемые поняли, что нас туда не хотят и не возьмут), про «территории красные линии», уже и дураку понятно, что часть территорий потеряна если не навсегда, то до поры до времени и не в ближайшей перспективе их возвращение. Это реальность. Но потужный продолжает вещать иное, прям чувствуется непоколебимое желание мира, он и вы надеетесь на капитуляцию РФ ?