Дівчата, хто хоче схуднути до літа, пропоную нам об´єднатись в групку і мотивувати один одного до схуднення. Колись, я була учасником таких груп, де виклали фото їжі, тренувань, відображали свій прогрес. Мене це дуже стимулювало, і допомогло дотримуватися здорового харчування і скидати зайве. Зараз, після зими , ваги показують страшні цифри, при цьому розумію, що без підтримки інших я , нажаль, довго не протримаюсь.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 14 марта 2025
Ответ дляТак точно!
А я 95кг з таким зрістом.жах.
У мене теж 95 кг, тільки зріст 164 см.
Була у Колінз на початку тижня, там чудові джинси зі знижкою, а мого розміру немає.
Тільки синові купили.
А це вже неприємно.
Тільки синові купили.
А це вже неприємно.
Видна міленіалка• 14 марта 2025
Ответ дляKudlay_
Супер результат . Сподіваюся, що в мене теж вийде. Хоча до 65 кг. Колись була в студентські роки така гарна і , при цьому, апетитна леді
Получится! Главное - не отчаиваться, принять мысль, что теперь всегда нужно себя ограничивать, не пугаться срывов, они будут, ну и что, главное идти и идти вперед маленькими шажками. Успеха!
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 14 марта 2025
Ответ дляKudlay_
Студенткою я була у гарній формі.
Але тоді мене мама запевняла, що я товста і я собі не подобалася.
Дивлюся я на фото тих часів зараз - була дурна, що вірила мамі.
Тоді я була 52 кг і для моєї фігури аж надто худа.
Найкраще я виглядаю, коли 58-62 кг важу. А це було дуже давно.
Куда ж без меня• 14 марта 2025
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
А який у Вас зріст?
Я колобок, трохи менше 100, але і невисока. Можемо об´єднатися.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 14 марта 2025
Ответ дляKudlay_
Напишіть мені, будь ласка, в особисті. Додам Вас у групку в телеграмі
Не бачу, як з додатку написати у особисті.
Спробую з телефону на сайт зайти, може, вийде так :(
неДоПриличий• 14 марта 2025
Ответ дляKudlay_
А де сама там спільнота, якщо не секрет? Бо тільки як підрахунок калорій використовувала
Внизу зліва перша вкладка
Безлім на все• 14 марта 2025
Ответ дляKudlay_
Вага на поточний момент 86 кг, зріст 165
Я стартувала у понеділок (зріст 168) з Вашою вагою...можу доєднатись, але у мене фора виходить