Джинци на Флісі• 14 марта 2025

Чи повинна знати школа, куди дитина їде на відпочинок за кордон?

Навіть якшо це тиждень за рахунок навчального часу... Вчителька пише, що потрібно для наказу, але я дуже сумніваюсь. Чи є якісь нормативи, бо я щось не найшла. Дякую, хто відгукнеться
Життє Бентежне• 14 марта 2025
Нет.
Як міряти?• 14 марта 2025
Це великий секрет?))
Я коли писали заяви на відсутність завджи вказували
Непонятно• 14 марта 2025
Якого такого наказу? Достатньо сказати, що дитина буде відсутня за сімейними обставинами.
Непонятно• 14 марта 2025
Ответ дляЯк міряти?
Це великий секрет?))
А на що вплине назва країни?
Туреччина чи Іспанія. Яка різниця для школи?
Життє Бентежне• 14 марта 2025
Ответ дляЯк міряти?
Це великий секрет?))
Зачем всем говорит куда вы едете?
Істеріомама• 14 марта 2025
Фігня якась. Якого бена їй цікаво де саме була дитина. Я завжди пишу за сімейними обставинами і нечай нікого не колишн що у мене за обставини. Та і не питали поки куди саме ми їздимо
Життє Бентежне• 14 марта 2025
А так на неделю, технически вы вообще ничего можете не писать.
Да и к записки нет четких требований, главное уведомить, что вы знаете что ребенок не в школе
Santander• 14 марта 2025
Це ж не виїзд за кордон людини, що має доступ до державної таємниці)
Редиска Я• 14 марта 2025
нет
Меряю линейкой• 14 марта 2025
Ні
Стопясят раз обсуждала• 14 марта 2025
Нет, конечно.
Пишите заявление по семейным обстоятельствам и все.
Ленивица-красавица• 14 марта 2025
Ответ дляНепонятно
А на що вплине назва країни?
Пригадую свою вчительку: «на Іспанію гроші є, а на квіточку вчительці нема»
Іспанський сором, коротше кажучи
Пухнасті штани• 14 марта 2025
Ні. Просто пишете, що дитина буде відсутня по сімейних обставинах у звʼязку з подорожжю.
Як міряти?• 14 марта 2025
Ответ дляЖиттє Бентежне
Зачем всем говорит куда вы едете?
Кому всім? Я таємниці з цього не роблю. Це не подія глобальна для нас)
Кокосиха• 14 марта 2025
Так вы едете во время учебного процесса, а не во время школьных каникул и должны получить разрешение от школы. Вполне логично, что дирекция хочет знать является ли это необходимостью
Ромашкинная• 14 марта 2025
интересно, а путешествие с целью отдыха в учебное время на неделю, это прямо реально считается семейными обстоятельствами?)
Пухнасті штани• 14 марта 2025
Ответ дляНепонятно
А на що вплине назва країни?
До речі саме так і треба спитати вчительку або завуча чи директора, хто там вимагає
Ромашкинная• 14 марта 2025
Ответ дляКокосиха
так что там не напиши, не является же)
Смайликівна• 14 марта 2025
В нас теж хочуть щоб повідомляли де дитина, на початку року стращали що все одно дізнаються.
Зі за сімейними обставинами записки не приймають, повинна бути розшифровка
100%• 14 марта 2025
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
Нет, конечно.
Ромашкинная• 14 марта 2025
Ответ дляНепонятно
А на що вплине назва країни?
по идее, если с ребенком что-то случится в Испании во время учебного процесса, то чтобы школа документально не несла ответственности за здоровье ребенка
Кокосиха• 14 марта 2025
Ответ дляСмайликівна
Все верно и правильно. Не устраивает путешествуют во время каникул
Кокосиха• 14 марта 2025
Ответ дляРомашкинная
Правильно
Воленс-неволенс• 14 марта 2025
Ответ дляКокосиха
Согласно какого нормативного акта нужно получить разрешение от школы?
Воленс-неволенс• 14 марта 2025
Ответ дляРомашкинная
А почему это не может являться семейными обстоятельствами?
Смайликівна• 14 марта 2025
Ответ дляКокосиха
Во время канікул тоже хотят знать
Життє Бентежне• 14 марта 2025
Ответ дляРомашкинная
Для этого у них будет от мамы дапиская что ребенок с ней, неважно где
Кокосиха• 14 марта 2025
Ответ дляВоленс-неволенс
Согласно акта обязательного посещения учебного заведения.
Життє Бентежне• 14 марта 2025
Ответ дляЯк міряти?
Для меня это тоже не глобальное событие, поэтому вообще не вдаюсь в подробности кто и куда уезжает. Только близких родственников могу уведомить
Непонятно• 14 марта 2025
Ответ дляРомашкинная
вона і не буде нести, бо дитина була з батьками