Вот такой крик души у волонтера 🥺😢
Пожалуйста, помогайте переселенцам с животными.
Берите бездомных животных домой. Даже если есть уже питомцы. Хотя бы по 1-2 животному 🙏
У меня сейчас 6 собак дома живет.
«І знову наша Сумщина евакуюється …. 💔
Я реву криком, клянусь , бо розумію , що з виїздом людей , лишатиметься багато тварин .
Рідна область страждає , страждають люди , села , де в кожному з дворів по собаці , а то й дві , коти , свійська худоба …
Хтось скаже : не про те думаєте …
Ми про всіх думаємо .
Але тварини - це моє життя і я до фізичного болю переймаюсь їх долею .
Якщо раніше ми могли розширяти свої масштаби та приймати тварин з еваків прикордоння , то зараз самі лишились в меншості в режимі «автопілот» ,виснажені , ми звʼязані по руках ,відсутні прилаштування , а це значить нових тварин прийняти не зможемо 😭😭😭
Я молю людей , які будуть надавати житло , ПУСКАЙТЕ з ТВАРИНАМИ !
Завтра ви можете опинитися на місці евакуйованих, шо тоді ???
Де людяність , українці ???
Багато хто взяв би свою тварину з собою та просто бояться лишитися на вулиці , бо ніде не пускають с собакою чи котом !
Хто виїжджає - ЗАБИРАЙТЕ З СОБОЮ ЖИВИХ ІСТОТ !
Не кажіть шо не можете !
Я з 22 року з першого дня вторгнення сиджу тут , не виїжджаючи , бо притулок , де живуть навіть не мої особисті собаки , невже 1-2 власні тварини важко вивезти під рукою !
НЕ ЛИШАЙТЕ НА ЛАНЦЮГАХ , дуже прошу !!! 🙏🙏🙏
❗️ Хто з виїхавших з тваринами потребуватиме допомоги - від нас чим зможемо допоможемо!
Корм на перший час , стерилізуємо , вакцинуємо - в нас небезмежні ресурси ,
але коли є чим - ми підтримуємо!
ТРИМАЙТЕСЬ , РІДНІ !
Маємо гуртуватися , як ніколи !
Дай Боже миру Україні !»
У меня сейчас 6 собак дома живет.
«І знову наша Сумщина евакуюється …. 💔
Хтось скаже : не про те думаєте …
Ми про всіх думаємо .
Де людяність , українці ???
Не кажіть шо не можете !
але коли є чим - ми підтримуємо!
ТРИМАЙТЕСЬ , РІДНІ !
Маємо гуртуватися , як ніколи !
Дай Боже миру Україні !»
Natal_ka91• 14 марта в 13:50
Ответ дляЧитака
я думаю, що звісно люди не лишать домашніх улюбленців, але в селах до котів та собак відносяться дещо не так як у місті
Ви праві. Я бачило відео з евакуації, там бабка лізла в машину волонтерів, а на запитання волонтера - куди собаку, лишаєте?, вона без жалю і заминки відповіла - ну та, а куди його мені. Ці очі собаки не забуду(( Собаку всунули під крики волонтера, що він скоро буде тварин, а не людей забирати, бо вони того більше заслуговують
Ответ дляNatal_ka91
так, саме це мала на увазі
ПадаюВреверансах• 14 марта в 13:56
Я давно задаюсьпитанням, а куди люди худобу дівають, коли виїзджають.
Корів, конец, свиней, курей
ProstoKoschka• 14 марта в 14:04
Ответ дляNatal_ka91
Бабку треба було залишити
Natal_ka91• 14 марта в 14:07
Ответ дляProstoKoschka
Бабку треба було залишити
Мені здається, волонтер поборов в собі таке бажання... коли 3 сумки можна було взяти, а для собаки місця в неї не заалишилося( не знаю яка подальша доля, хоч би не викинула його в іншому місті(
nightwoman• 14 марта в 14:29
Берите бездомных животных домой, а со своими животными размещают переселенцев легко???
А куда эвакуируют?? Говорят????
В Херсоне эвакуация полностью на волонтерах, и вывозят туда, куда скажут, точнее найдут сами эвакуируемые. Животные свои добавляют в разы проблем с размещением 😥
Поэтому и живут люди 3 года без света и газа в нелюдских условиях где прилёты в каждом дворе, потому что выехать некуда со своими животными.
А куда эвакуируют?? Говорят????
Я дважды переселенка,животных у меня нет,но у тех ,кого они есть,огромные трудности,чтобы снять жилье,не одна женщина с советчицы не сдаст жилье людям с животными,это реальность,было бы хорошо,если бы люди с безопасных регионов,забирали животных с эвакуации,но никто ничего не сделает и не окажет помощь,сердце разрывается
Ответ дляМишель99
В моем жилье в Харькове живут переселенцы с кошкой, про которую даже не сказали, что она есть. Болеют часто, и даже те копейки что договаривались платить, платят через раз, отопление вообще за 2 года оплатили аж 3 тыс. И куда их денешь?
Вероника-2014• 14 марта в 14:37
Ответ дляЧитака
Хоть бы их с цепей спускали, уже шанс!
SantaMonika• 14 марта в 14:51
Ответ дляМишель99
Це правда. Зараз майже ніхто не здає житло з тваринами.