Зам. зав. Анонима• Изменено 14 марта в 15:00

Коли ви приїздите з-за кордону у відпустку, Ваші діти відвідують школу?

Нещодавно дізналась від знайомої, що вона приїхала з іншої країни додому, побачити рідних. Її дитина знаходиться на домашньому навчанні і коли вони приїхали знайома повела сина до школи, він проходив приблизно місяць. Потім вони повернулись за кордон.
Ми також за кордоном, але навіть онлайн не виходимо, коли дистанційне навчання. Я вважаю, що це додатковий стрес і навантаження. По троху освоюємо матеріал української школи, коли є час.
І я точно не поведу дитину до школи, коли приїдемо в гості до родичів.
Одна справа побачитись з однокласниками поза школою, але зовсім інша - саджати дитину за парту на три тижні/місяць.
Результат:
вже голосів: 29
18 (62.07%) Результат
6 (20.69%) Не ходить до школи
5 (17.24%) Дитина ходить до школи
Треба ось так• 17 марта в 12:06
Ответ дляТа_шо_ж_таке
В чому сенс тоді біженства??
Привести дитину на місяць під ракети?
Батьки розразовують що їм пощастить в цей час??
Не скрізь ракети літають, може автор пише про знайому з Ужгорода, або з Закарпаття, де навіть комендантської години немає
Сито для думок• 19 марта в 20:51
Ответ дляПластилин_Колец
То до чого тут ви
Какой высокоинтеллектуальный комментарий по теме автора.
Анютины ласки• 15 апреля в 13:01
Ответ дляМальовнича даль
Не уявляю для чого дітям українська школа, якщо вони живуть в інших країнах Старша з 2022 в укр.школі не вчитися , менша дитина і українською мовою вже не дуже говорить
Для того , чтобы в испанской все плюшки собрать
Там таки хреново учат.