ВільнаНазавжди• Изменено 14 марта в 15:51

Тренчі лише для леді, або чому автор мене звинуватила в агресії?

Тренчі носять леді, в них сумніву немає, чи це гарно. Це йде зсередини, вроджений вишуканий класичний смак в одязі. Насилу себе не переробиш, якщо цього не дано. Тому носіть те, що вам близьке!
автор ВільнаНазавжди • 14 марта в 16:30
Ответ дляЛюбимка-анонимка
їжте на здоров’я, тренчик не обляпайте
Я поки не ношу тренч, ще погода захолодна в місті, де я перебуваю. Але дякую вам за добрі слова❤️
Любимка-анонимка• 14 марта в 16:32
Ответ дляВільнаНазавжди
Я відчуваю, що ви мене ображаєте. Це безсумнівно. Прошу покинути мою тему.
Удалено администрацией...
Кузякин• 14 марта в 16:34
Удалено администрацией...
Метелики на душі• 14 марта в 16:34
Мені здається автор питала як вписався тренч у гардероб тих, хто його має. І цікавиться, що носити зі спідницею. Тут не про безтолковість самого тренчу мова. Тренч ніхто не ображає) а про те наскільки він вписується в гардероб, поєднується зі спідницями, наприклад. Ви вирішили тренч захистити, це класика. Але завершили свій коментар тим, що образили автора, назвавши її питання безтолковим. І почалося). А ваша тема мені до цієї ситуації не в´яжеться, вибачте. Можливо, мене заплутало таке тлумачення ’ про леді’
автор ВільнаНазавжди • 14 марта в 16:44
Ответ дляМетелики на душі
Це моя думка, подобається чи ні: питання її безтолкове, а тренч завжди толковий. Добре, я вже багато часу присвятила цій темі, тому більше не хочу відписувати. Найголовніше, що до неї дійшло. Тренч це класика і не обговорюється, тренч для леді з вишуканим смаком. І також наприкінці бесіди, а саме, її останній допис, дав зрозуміти, що тренч точно не для неї. Тренч це ще і манера поведінки, а хамство, яке вона проявила саме до мене, несумісні з тренчем. Тому і такі вагання на дві теми...
Пишу вірші, дорого• 14 марта в 16:45
Ответ дляВільнаНазавжди
І що мені на це відповісти, до чого це? По темі, будь ласка.
Та куди ж вже більше по темі😂
Пишу вірші, дорого• 14 марта в 16:45
Ответ дляПротру пилюку
Вона леді…
Удалено администрацией...
Метелики на душі• 14 марта в 16:47
Ответ дляВільнаНазавжди
Ви правильно пишете, це лише ваша думка. І щоб ми тут всі гуртом не писали, ви її змінювати не збираєтесь
Кросівки оригінал• 14 марта в 16:53
Ответ дляВільнаНазавжди
Я прям не знаю, якщо хочу матюкнутись тренч треба знімати, чи що робити?
Попихтю та й годі• 14 марта в 16:56
Ответ дляВільнаНазавжди
Це досконалість манер і чистота внутрішнього світу.
просто цікаво - скільки вам років?
автор ВільнаНазавжди • 14 марта в 16:56
Ответ дляМетелики на душі
Цікаво було б подивитися на цей гурт в реальності, звичайно...
А думку не змінюю. Я відчуваю свою правоту і тішуся, що все вдалось пояснити доступно і повестися гідно. Хоч і мене тут намагалися вивести з себе, і намагаються, але ні, я леді💃 Це неможливо!
Уявляю, як зараз злиться той, хто це читає, що я така впевнена😄 Ну так є)
Дякую всім за обговорення, гарного дня🥰
Клептоманка• 14 марта в 17:07
«Бестолкове питання», «написала, щоб до Вас дійшло»…. Я наче зі своєю мамою абʼюзеркою говорю. 😂🤣🤣🤣🤣 і я така «мамо, мені неприємно, що Ви таке кажете!», мамо: «ой, а шо я такого сказала?! Вічно ти на все обіжаєшся»…. «обожнюю» таких безпосередніх чорноротих жіночок. Але ж тільки варто на їхню адресу бодай хоч якесь слово сказати, то такого рота відкриють, що всім хана!.
автор ВільнаНазавжди • 14 марта в 18:10
Ответ дляКлептоманка
Це дуже низько, виставляти свою маму в поганому світлі навіть анонімно...
І цілком може бути, що вона права. Немає аб´юзу. Просто є дійсно ображенки. І в психології є ціла інструкція, як поводитися з ображенками. Я, до речі, і авторку вважаю ображенкою.
А щодо ваших стосунків з мамою поки однозначно нічого сказати не можна. Треба ще заслухати вашу маму. Я часто помічаю, як діти погано висловлюються про батьків, але потім, коли краще вникну в ситуацію, послухаю ще іншу сторону, розумію, що батьки якраз і праві. Це дитина аб´юзер. Тому лише заслуховування двох сторін і тоді буде зрозуміло.