Хвильоватиша• 14 марта 2025
Низький тиск, 28 тиждень
Різко запаморочилась голова, тиск 110/60, тремтять руки, і наче від переживань внутрощі перевертаються, хоча ніякого стресу чи переживань не було. Декілька годин сну і наче минуло, але як тільки починаю ходити знову те ж саме. Ще й нудить, комок в горлі стоїть. Доки лежу все норм. 28 тиждень, наче ж низький тиск може бути, але можливо в когось так було-так має бути чи їхати в приймальне відділення?
Педиатор_я• 14 марта 2025
Гемоглобин не упал? На таких сроках он часто падает, я сознание даже теряла, трясло, колотило, оказалось гемоглобин 84
мегамоСГ• 14 марта 2025
У меня это практически рабочее. Но в беременности всегда понижается, а иногда и очень сильно. Просто жду, после беременности проходит
Хвильоватиша
• 14 марта 2025
Ответ дляПедиатор_я
По аналізам останнім 137, нижня межа 130, тому не мав би гемоглобін так на тиск впливати