Коник-стрибунець• 15 марта 2025
порадьте модель сковорідки Біол
всі тут пишуть, що біол дуже класна.
але який матеріал найбільш екологічний і безпечний.
цікавить матеріал і якщо можна - конкретну модель. для індукції
Міряю від одиниці• 15 марта 2025
Лет 5-6 назад я бы действительно рекомендовала биол. Сейчас - нет. Очень плохое стало качество покрытия, я разочаровалась в них.
Аноним_1859• 15 марта 2025
Була класна, коли виготовляли в Мелітополі
Зараз в Туреччині, якість погана
В мене 6 шт. їх ’ старих ’ сковорідок
Зараз в Туреччині, якість погана
В мене 6 шт. їх ’ старих ’ сковорідок
ЯНаПэПэ• 15 марта 2025
Я тоже повелась на советчицу, купила в метро сковороду Биол, она продержалась ровно месяц
ЯНаПэПэ• 15 марта 2025
Ответ дляМіряю від одиниці
я покупала 5 лет назад как раз
Аноним_1859• 15 марта 2025
Ответ дляЯНаПэПэ
Турки зараз виготовляють, погані вони стали
ЯНаПэПэ• 15 марта 2025
Автор, у меня сковорода Аро из метро, купила за 50 грн по акции, вот она уже 4 года как новая. Х з почему так
ЯНаПэПэ• 15 марта 2025
Ответ дляАноним_1859
я покупала давно еще украинскую
Аноним_1859• 15 марта 2025
Ответ дляЯНаПэПэ
я покупала давно еще украинскую
Тоді незнаю. В мене всі чавунні, служать відмінно
Спасу мир• 15 марта 2025
Ответ дляЯНаПэПэ
Как и в любой фирме ,в Биол так же ,были ( сейчас не знаю как ) серии подешевле и подороже -они были реально классные !
Все буде• 15 марта 2025
У мене від січня біол той, що зараз на знижках в Епіцентрі. Правда, не знаю,чи то індукція, бо в мене газова плита. Претензій нема. До того був Вінцер, то покриття потріскалось і поздувалося в моменті. Викинула.