Фляшунька• 15 марта 2025

Маю психічний діагноз і не витримую це життя…

Це просто існування. Не можу справитись з звичними справами, в постійному стресі і напрузі. Сама по своїй природі добра і спокійна , я стала нервова , часом істерична. Все частіше зʼявляються думки з всім покінчити …
автор Фляшунька • 15 марта 2025
Ответ дляВикасикрет
я подумала дитина з діагнозом
Я з діагнозом 🫣я заважаю жити. Я стараюсь зачинитись і нікого не турбувати . Чи про таке сімейне життя я мріяла 😭
Залізна тьотя• 15 марта 2025
Ответ дляФляшунька
Какой диагноз у вас и какие препараты вы принимаете ?
Аноним ФЕЯ• 15 марта 2025
Автор, у меня тоже огромные проблемы с мотивацией, иногда думаю, что у меня развивается абулия... Заставляю себя делать дела от силы час-два за день. Ничего не хочется совсем. Мне нравится тратить деньги, но для этого их надо уметь зарабатывать... Замкнутый круг
Бокс-орун• 15 марта 2025
Уже 100080 тема по счету.
автор Фляшунька • 15 марта 2025
Ответ дляЗалізна тьотя
Вже ніякі