Весела бджілка• 15 марта в 15:16
Що у Вас на обід?
У нас ось так і борщ без м´яса.
Живчик-счастливчик• 15 марта в 15:18
Ответ длядолой_лама
Теперь я селёдки с луком хочу )))
Так там сало на фото 😀
Заздрість то погано• 15 марта в 15:18
Ответ длядолой_лама
Теперь я селёдки с луком хочу )))
И целоваться взасос)
Живчик-счастливчик• 15 марта в 15:19
Ответ дляКукарачка
Борщ?Это?
В мене такий на днях вийшов, я заправку заморозила. І борщ став білий, коли варила. Хоча я її в самому кінці кинула
Кукарачка• 15 марта в 15:20
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Можливо таке буває. Але в мене б не те,що рідні не їли. Я і сама б не їла. Ніби кастрюлю з під борщу помили і ото налили в тарілку
Сама купляю квіти• 15 марта в 15:22
Сало якої давності? Як і часник, який вже пора висаджувати? Смачного!
За борщ нічого не пишу, терпіти його не можу ні червоного, ні блідого)
АнтиТроль• 15 марта в 15:24
Ответ дляЖивчик-счастливчик
фото
А что это? По форме похоже на уши Амана, но начинка вроде нет)
Живчик-счастливчик• 15 марта в 15:25
Ответ дляАнтиТроль
Бездріждові пирішжки з капустою
Elena-eedc• 15 марта в 15:31
А в чём прикол борща без мяса, если сало на столе? /я всякое видела, у меня есть особи, которые не едят вареный буряк, морковку и капусту - зато это жрут сырыми (мине от такого плохо)
НетЕщеНаверное• 15 марта в 15:35
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
фото
Овочі чимось приправлені чи самі?
Пугачиха• 15 марта в 15:35
Чому борщ такий некрасивий? Колір жесть. Він має бути червоний ,яскравий
На обід - картопляне пюре, відбиані,салат з молодої капусти, огірків, зелені і горошку. На вечір і на завтра роблю зрази з капустою
Блондинка в Шоколаде• 15 марта в 15:35
Ответ дляНетЕщеНаверное
Овочі чимось приправлені чи самі?
Самі
Живчик-счастливчик• 15 марта в 15:36
Ответ дляПугачиха
Виварився. Буває буряк попадається вже такого не бурякового, а більше оранжевого кольору
Весела бджілка
• 15 марта в 15:37
Ответ дляСама купляю квіти
Що з салом не так? Дуже смачне. Сире не їм і Вам не раджу.
Живчик-счастливчик• 15 марта в 15:37
Ответ дляКарамелька
фото
Прекрасний обід.) я більше біле люблю. Червоне мені емаль зубів фарбує