nennsi• 15 марта в 20:30

Лавров-Парашенка лучший шанс для Украины

лучший шанс, который есть сейчас у Украины — Лавров

News2.ru
https://www.news2.ru › story
МОСКВА, 16 дек — РИА Новости. Глава МИД РФ Сергей Лавров назвал президента Украины Петра Порошенко лучшим шансом, который есть сейчас у Киева.
завитушка• 15 марта в 21:39
Ответ дляPinkMa
це виправдання російських військових злочинів. Вам легше знайти винних серед українців, ніж визнати, що в Бучі працювала машина геноциду. Соромно.
Кому соромно? Соромно має бути тому, хто не укріпив кордон з Білорусією і допустив, щоб російські війська за пару днів вже були під Києвом, а на блокпостах стояли добровольці, що скоординувались САМОСТІЙНО!
Де протитанкові рови, де мінні поля, чому на кордоні не було армії?
Ніколи ви жителям Київської області не зможете втюхать цей брєд про уникаторство паніки. Ніколи! Люди не сліпі.
KriskaA• 15 марта в 21:40
Ответ дляPinkMa
Ємм... ця стаття Espreso TV не підтверджує «ліквідацію ракетної програми», а критикує Держоборонзамовлення (ДОЗ) 2020 року, де спочатку не передбачили достатнього фінансування для ракетних проєктів.

Але ось що ця «експертка» замовчує:
ДОЗ переглянули та відновили фінансування – у 2021-2022 роках ракетна програма України була розширена. «Нептун» прийняли на озброєння у 2021 році, а у 2022 він уже топив російські кораблі. «Вільха-М» почала вироблятися ще активніше, попри всі труднощі.
Україна у 2021-му збільшила військовий бюджет на 20%, а не «заморозила».

Тобто ваш аргумент – це просто вирваний із контексту заголовок без аналізу подальших подій.
Ага, відновили, як смажений півень клюнув.
KriskaA• 15 марта в 21:40
Ответ дляFinetouch
А вам напомнить как они так легко зашли в Херсон, запорожскую область?
Нінадо. Бо це все кацапська пропаганда.
alex-3f3c• 15 марта в 21:41
Ответ дляlilul990
Але війна уже чесно кажучи набридла. Це вже має бути останній рік бо то вже буде тільки гірше. Я вже і на порошенка згодна
Как бы да, только кто от власти бубочку уберет? он ведь уже памятник... я еще 3 года назад писал что скорее всего мы получили нового Брежнева или Мугабе, пока вперед ногами не вынесут.... и 21 мая 24 года это подтвердилось....
Finetouch• 15 марта в 21:41
Ответ дляKriskaA
Нінадо. Бо це все кацапська пропаганда.
В смысле?
PinkMa• 15 марта в 21:41
Ответ дляKriskaA
Ти брешеш, зєрмаківська ботяра:
https://www.bbc.com/ukrainian/news-53275486
https://texty.org.ua/fragments/105337/hto-u-2020-r...

’Суд передав ’незаконно ввезені’ клістрони на потреби ППО ЗСУ. Критичні для оборони деталі близько року були у простої’
І ви за це відповісте.
Те вы топите за пороха и вы не ботяра, а я говорю по фактам - то я ботяра?) Все кто протиив пороха я так понимаю ботяры?)
Вы ж так не палитесь

ДБР вилучало клістрони під час розслідувань – але потім їх повернули. Оборону Києва готували задовго до вторгнення. І ЗСУ зберегли ППО і збивають російські ракети досі
Реверанс• 15 марта в 21:41
Ответ дляKriskaA
Ще Сіньор-голодомор було смішно до всірачки.
Ебонітові палички до сих пір,неначе гвіддок в серце вбитий.Як вони знущалися з Майдану в очі.А потім,це падло свічечки там ставило.

🔥 Вова, за ’эбонитовые палочки’ на Майдане нужно извиниться! - Роман Скрыпин
KriskaA• 15 марта в 21:42
Ответ длязавитушка
Зате 24 02 2022 паніки не було, бля. Не було розстріляних машин з громадянськими, не було житомирського шосе, не було ірпінських доріг !
KriskaA• 15 марта в 21:42
Ответ дляFinetouch
В смысле?
Сарказм.
завитушка• 15 марта в 21:42
Ответ дляFinetouch
В смысле?
сарказм
PinkMa• 15 марта в 21:42
Ответ дляРеверанс
Перші блок-пости в Києві поставив Порошенко.
Роздавши з Лаврської зброю 206 ТРО,поки Ваш недопрезик ховався в бункері і читав інструкції до Мівіни.
В урядовому кварталі,перші блок-пости це теж розпорядження Порошенка.
А Ви нам свої фантазії даруєте.Очевидців повно.
Якщо він керував обороною Києва, то чому офіційні накази віддавали Залужний, Сирський і Генштаб? Рятівник ти шо ти шо
Ваша казка – це просто спроба приписати заслуги армії одній людині, яка на той момент не мала жодного військового командування
Реверанс• 15 марта в 21:43
Ответ дляPinkMa
что за манипуляция? Вы пытаетесь поставить знак равенства между военной оккупацией городов в 2022 году и сдачей Крыма без боя в 2014 году?
Яка маніпуляція?Зеленський пів-України здав без бою.
Вистояли завдяки Залужному,Кривоносу,Марченку,Павловському та іншим справжнім українцям.
KriskaA• 15 марта в 21:43
Ответ дляPinkMa
Вы ж так не палитесь

Я топлю за пороха ?? де ? цитату в студію. Просто ваше поклоніння бубону ЗА І П АЛО !!!! Він тупо просрав початок війни ! І не треба його тут підносити на трон !
Finetouch• 15 марта в 21:43
Ответ длязавитушка
сарказм
А, понятно))
lilul990• 15 марта в 21:43
Ответ дляalex-3f3c
Як тіки підпише угоду з трампом про корисні копалини, вже нікому не буде цікавий. Було би бажання - вмовлять або викрутять руки
KriskaA• 15 марта в 21:43
Ответ дляРеверанс
+ 1000 000
PinkMa• 15 марта в 21:44
Ответ дляFinetouch
Классно вы обесценили ВСУ. Высший класс. То есть когда 30 000 российских военных зашли со стороны Крыма, имея полный контроль над неба, артиллерией и бронетехникой, это «легко зашли»? А почему руководство Херсонской области сотрудничало с Россией еще до вторжения не подскажете?
KriskaA• 15 марта в 21:44
Ответ дляlilul990
Ну підпише і підпише - це бумажка, що не несе жодного навантаження.
KriskaA• 15 марта в 21:45
Ответ дляPinkMa
Тому що Баканаф, дружок бубачкін - кацапська консерва.
PinkMa• 15 марта в 21:45
Ответ длязавитушка
Снова манипуляция, вам не надоело? Пообщайтесь с военными. До 2022 года никто не строил оборонные рубежи на північному кордоні, бо офіційно Білорусь не була ворожою державою.
lilul990• 15 марта в 21:45
Ответ дляРеверанс
Кстаті залужний у своїй книзі написав шо перші 2 дні взагалі ніякого відношення до оборонних дій не мав і ними не керував
Реверанс• 15 марта в 21:46
Ответ дляPinkMa
Ви реально вважаєте, що у 2022-му армія не готувалася?
А хто тоді з осені 2021 року проводив найбільші навчання «Заметіль» і «Об’єднані зусилля»? А як тоді поясните рекордну закупівлю зброї та боєприпасів перед 24 лютого? А чому за два тижні до вторгнення було розконсервовано всі стратегічні склади? Наказ №2 від 22 лютого 2022 року – про приведення всіх військових частин у повну бойову готовність. Це вам не підходить? А що, може, треба було ще телемарафон запустити з підписанням наказів у прямому ефірі

Знаєте, хто реально не проводив мобілізацію, коли треба було?
Україна у 2014-му, коли Крим вже окуповували, а влада розповідала про «не провокувати Росію». Україна у 2015-2019, коли було «перемир’я», а оборонний бюджет тримали на мінімальному рівні, хоча всі знали, що буде новий етап війни
Коли перед війною Порошенко в Раді просив 50 мільйонів на армію.Його монослуги освистали і обізвали піарщиком.Коли,Залужний просив кошти була епічна промова Зеленського,що дороги важливіші ніж ЗСУ.
lilul990• 15 марта в 21:46
Ответ дляKriskaA
У всесвіті трампа це писулька яку можна пред´явити виборцям як доказ ефективної роботи.
PinkMa• 15 марта в 21:47
Ответ дляРеверанс
Классная попытка выдать военные потери первых дней войны за «здачу без бою», игнорируя тяжесть боёв. Военные бы оценили
KriskaA• 15 марта в 21:47
Ответ дляlilul990
Та на здоров´я - мені не шкода До реального життя ця цидулка жодного стосунку не має. Доречі, ви в курсі, що трампон таку ж саму цидулку підписав в 2018 році з Афганістаном ?
Finetouch• 15 марта в 21:47
Ответ дляPinkMa
Никто не обесценивал ВСУ, поинтересуйтесь сколько военных находились на вот том перешейке в херсонской области при Порошенко, и сколько накануне вторжения, когда американцы, европейцы кричали, что будет вторжение. Что говорил Зеленский? Я уже молчу про замороженные ракетные программы и все остальное
Ирина-bbd0• 15 марта в 21:47
Ну вот и зачем вы.украинцы .сейчас ругаетесь между собой?
KriskaA• 15 марта в 21:47
Ответ дляPinkMa
Ви взагалі куку ? чи знущаєтесь ? а зараз блядорашка - ОФІЦІЙНО ворожа ??
PinkMa• 15 марта в 21:47
Ответ дляKriskaA
а где я поклоняюсь, цитату в студию? Я отвечаю на манипуляции. Вот реверанс точно за пороха:)
PinkMa• 15 марта в 21:48
Ответ дляlilul990
то все порошенко. Он спас Киев по словам Реверанс