nennsi• 15 марта в 20:30

Лавров-Парашенка лучший шанс для Украины

лучший шанс, который есть сейчас у Украины — Лавров

News2.ru
https://www.news2.ru › story
МОСКВА, 16 дек — РИА Новости. Глава МИД РФ Сергей Лавров назвал президента Украины Петра Порошенко лучшим шансом, который есть сейчас у Киева.
KriskaA• 15 марта в 21:49
Ответ дляРеверанс
Коли перед війною Порошенко в Раді просив 50 мільйонів на армію.Його монослуги освистали і обізвали піарщиком.Коли,Залужний просив кошти була епічна промова Зеленського,що дороги важливіші ніж ЗСУ.
Сучонок...
’
Зеленський: Ми можемо збільшити армію в два-три рази, але тоді, наприклад, не зможемо будувати дороги

Президент Володимир Зеленський вважає, що Україна не може дозволити собі збільшення армії, бо тоді доведеться відмовитися від інфраструктурних проєктів. ’
Ирина-bbd0• 15 марта в 21:49
Если вы перестанете ругаться.а посмотрите на все ситуации с десяти сторон.то поймёте.что каждая из них имеет 20 вариантов развития .
lilul990• 15 марта в 21:49
Ответ дляKriskaA
Та на здоров´я - мені не шкода До реального життя ця цидулка жодного стосунку не має. Доречі, ви в курсі, що трампон таку ж саму цидулку підписав в 2018 році з Афганістаном ?
То може він їх колекціонує як комусь нравиця грамоти вішати на стіну, навіть шкільні
Metelitsa• 15 марта в 21:50
Ответ дляPinkMa
Жодних офіційних документів чи підтверджень про «зняття клістронів» немає. Це вигадка, яку поширює російська пропаганда.

ППО Києва працювало і в лютому 2022, і зараз. Чому ж тоді окупанти не змогли просто знести місто авіацією, як у Сирії?

Якщо Київ був «беззахисний», то чому російські ВПС не змогли його розбомбити?
Ви безсовісно брешете, вигороджуючи військових злочинців
Повідомлення і зараз є на сайті генпрокуратури.

Клістрони вилучили в 2021 році в рамках боротьби з Порошенком.

А скажіть мені, чому викрадати клістрони в раші -це погано? На думку зеленої влади і таких як Ви?
Реверанс• 15 марта в 21:50
Ответ дляKriskaA
Аранохламідія там анус надривав. Кстаті, а де Баканав ???
Сидить в Кончі-Заспі.Адвокатствує.Рішала.Друг дитинства презедента Зеленського не може буди засудженим.Зеленський не дасть.
PinkMa• 15 марта в 21:50
Ответ дляFinetouch
Никто не обесценивал ВСУ, поинтересуйтесь сколько военных находились на вот том перешейке в херсонской области при Порошенко, и сколько накануне вторжения, когда американцы, европейцы кричали, что будет вторжение. Что говорил Зеленский? Я уже молчу про замороженные ракетные программы и все остальное
Обсцениваете и выдаете стратегическое решение о перераспределении войск за «зраду», игнорируя реальное положение дел.
А почему вы замалчиваете что при Порошенко в 2014-2019 юг Украины вообще не был готов к обороне, а заминированные перешейки разминировали ещё тогда?

Опять та ложь про «замороженные ракетные программы», которая уже была опровергнута - я же уже отвечала
PinkMa• 15 марта в 21:50
Ответ дляKriskaA
Ви взагалі куку ? чи знущаєтесь ? а зараз блядорашка - ОФІЦІЙНО ворожа ??
ну да
lilul990• 15 марта в 21:50
Ответ дляPinkMa
то все порошенко. Он спас Киев по словам Реверанс
Люди самоорганізувались
KriskaA• 15 марта в 21:51
Ответ дляlilul990
Не виключаю. Зараз увесь цей спектакль з перемовинати, закликами до зупинку вогню, блаблабла провадиться виключно заради театру одного актора - Трампона. До реальних дій щодо зупинки війни, нажаль, не має жодного стосунку :-((
PinkMa• 15 марта в 21:52
Ответ дляMetelitsa

Клістрони не «викрадали», а тимчасово вилучили в рамках розслідування, а потім повернули у 2022-му для відновлення ППО – це факт, який підтверджує навіть Офіс Генпрокурора. ППО не було «знищене», бо українська протиповітряна оборона успішно працює і збиває ракети та дрони РФ. Як бачете, Київ досі стоїть)
KriskaA• 15 марта в 21:52
Ответ дляРеверанс
Тобто за те, що баканаф покривав прорашистське СБУ Херсонської області, що сіпалося ще 22-23 лютого - він не відповість....Ясно.
Реверанс• 15 марта в 21:52
Ответ дляPinkMa
Якщо всі «знали», то чому в 2014-му Крим здали без бою? Якщо всі «знали», то чому до 2019 року не було масового переозброєння армії?
Якщо всі «знали», то чому влада підписувала Мінські угоди, а не готувала Україну до великої війни?

Ваша логіка – це класична зрадофілія: Коли армію реально озброюють – «це недостатньо». Коли Україна відбиває Київ і Харків – «а чому не одразу?». Коли почали бити по Криму – «а що раніше заважало?».

Так ось, заважало саме те, що з 2014 по 2019 було втрачене 5 років на Мінські угоди, які просто дали Росії час підготуватися.

А тепер ви шукаєте винного серед тих, хто реально почав воювати? Жалюгідно.
Реально почав воювати це Зеленський?
Не смішіть шановне товариство.
Нужно просто развесті войска.
Нужно перестать стрелять.
Ми і росія один народ.
Росіяне тоже люди,оні хотят міра.Коли він там почав воювати? Коли Азов в Золотому роззброював?
PinkMa• 15 марта в 21:53
Ответ дляlilul990
Люди самоорганізувались
а реверанс говорит что это порошенко!!
он буквально спас Киев
PinkMa• 15 марта в 21:53
Ответ дляРеверанс
Реально почав воювати це Зеленський?
Не смішіть шановне товариство.
Нужно просто развесті войска.
Нужно перестать стрелять.
Ми і росія один народ.
вам еще не надоело? нам реальный враг - это русня) если что.
Реверанс• 15 марта в 21:53
Ответ дляPinkMa

Є навіть рішення суду.Ви все проспали і з апломбом розказуєте,те про що не маєте уявлення.
завитушка• 15 марта в 21:53
Ответ дляPinkMa
Снова манипуляция, вам не надоело? Пообщайтесь с военными. До 2022 года никто не строил оборонные рубежи на північному кордоні, бо офіційно Білорусь не була ворожою державою.
А нада було мати мізки, розути очі, слухати, що кажуть розвідки і будувати!
І до речі, національним законодавством України Білорусь так і не визнана державою-агресором, так нашо ми тепер риємо там рови? Це ж офіційно не ворожа держава, по вашій логікі.
KriskaA• 15 марта в 21:54
Ответ дляPinkMa

Під час робочої поїздки до Маріуполя Президент України Володимир Зеленський ознайомився, як відбувається підводне розмінування в акваторії Азовського моря.
https://www.president.gov.ua/news/prezident-oznajo...
lilul990• 15 марта в 21:54
Ответ дляРеверанс
Реально почав воювати це Зеленський?
Не смішіть шановне товариство.
Нужно просто развесті войска.
Нужно перестать стрелять.
Ми і росія один народ.
Йой, шоб Азов роззброїти оказується треба просто їм квартири роздати у Києві.
KriskaA• 15 марта в 21:54
Ответ дляPinkMa
ну да
Де я можу прочитати документ про це ? Що блядорашка офіційно ворожа ?
KriskaA• 15 марта в 21:55
Ответ дляPinkMa
. Можєтє пафтаріть ? Ну, в рамках боротьби з клятим парашенкой ?
Metelitsa• 15 марта в 21:55
Ответ дляPinkMa
Мова про те, що потрібні нам прилади викрали у раші!

Поясніть, чому це погано для зелених і таких, як Ви?
Чому погано мати те, що нам потрібно для нашої зброї?

Чому зелені поломали цю схему а виконавців віддали під суд?

Адже це надалі робило біднішою рашистську ППО
KriskaA• 15 марта в 21:56
Ответ дляPinkMa
Та ну камон....всі знають, що головний ворог - Порошенко.
Реверанс• 15 марта в 21:56
Ответ дляPinkMa
це виправдання російських військових злочинів. Вам легше знайти винних серед українців, ніж визнати, що в Бучі працювала машина геноциду. Соромно.
Машина геноциду в Київській області була запущена Зеленським і Арестовичем,які свідомо ввели народ в оману.
PinkMa• 15 марта в 21:57
Ответ дляKriskaA
https://www.pravda.com.ua/articles/2023/09/21/7420...
Факт взагалі то такий. що замінування Чонгару знімали ще у 2015-2019 роках – а Зеленський тоді навіть не був президентом. Якщо ви кажете, що це було зроблено «за Зеленського», то чому це не зафіксовано в жодному офіційному документі? Де можна подивитись наказ?
KriskaA• 15 марта в 21:57
Ответ дляPinkMa
Ви спочатку наказ про те, що блядорашка тепер ВЖЕ ворожа держава покажіть - а потім продовжимо розмову !
Реверанс• 15 марта в 21:58
Ответ дляPinkMa
Ви серйозно вважаєте, що вилучення приладів під час розслідування корупції = «знищення ППО»? Це був звичайний аудит, який не мав жодного відношення до виведення з бойового чергування.
Ніхто не «знімав ППО» – замість вилучених деталей одразу поставили нові, ніяких дірок в обороні не було.

Якщо це був такий «удар по ППО», то чому у 2022 році Київ не був розбомблений російською авіацією?
Це,ті деталі які в росіян добули Свинарчуки.Ви повний профан.Нових не було.Їх тільки Росія виробляє.
PinkMa• 15 марта в 21:58
Ответ дляKriskaA
немає) Росія в 2022-му розпочала повномасштабну війну, знищує міста і цивільних теж без «офіційного документа» якшо що
KriskaA• 15 марта в 21:58
Ответ дляPinkMa
Шта ? ви ж вище писали, що вже ОФІЦІЙНО ворожа ? Просто прибрехнули ? Ну нічо, буває.
чаревна• 15 марта в 21:59
Уже был, наступать на старые грабли, нет спасибо
PinkMa• 15 марта в 21:59
Ответ дляРеверанс
класична тактика пропагандистів – зняти відповідальність з окупантів і перекласти її на жертву.
Російські солдати вбивали, катували та ґвалтували людей у Бучі, Ірпені, Бородянці – це вони запускали машину геноциду.Російська армія розстрілювала колони цивільних, бомбила лікарні, руйнувала цілі міста – це вони несли смерть.