лучший шанс, который есть сейчас у Украины — Лавров
News2.ru
› story
МОСКВА, 16 дек — РИА Новости. Глава МИД РФ Сергей Лавров назвал президента Украины Петра Порошенко лучшим шансом, который есть сейчас у Киева.
News2.ru
› story
Ответ дляPinkMa
смішна спроба «змусити зізнатися». Вам більше нічого не залишилося, як просто вимагати «зізнання у брехні»?
Ви не змогли довести, що Чонгар був замінований до 2022.
Ви не змогли довести, що його не розміновували раніше.
Ви не змогли довести, що хтось офіційно давав наказ на «розмінування» перед вторгненням.
Але у вас залишається «просто зізнайтеся» – жалюгідно. Це навіть не дискусія, а рівень школярки, якій нічого відповісти.
Не набридло брехати ? Це ваші слова :
’Факт взагалі то такий. що замінування Чонгару знімали ще у 2015-2019 роках – а Зеленський тоді навіть не був президентом. ’ ?
Ответ длязавитушка
А нічого що за отримання сучасних ППО «Patriot», «NASAMS», «IRIS-T» було заплачено кров´ю українських цивільних і військових? Чи нам їх просто так дали? Нам їх дали ба нас вбивали, а ЗСУ успішно відбивались, але і несли втрати. Скільки людей було вбито, перед тим як нам це дали?
До чого тут взагалі Зеленський? Їх дали під ЗСУ.
то ви серйозно думаєте, що Patriot, NASAMS, IRIS-T просто самі впали з неба, без жодної дипломатичної роботи? Хто вів переговори із Заходом, щоб ці системи були передані? Хто тиснув на союзників, щоб вони зняли обмеження на постачання сучасного озброєння?
Ответ дляPinkMa
Якщо нових поставити не могли, то чому ППО України працює і збиває російські ракети? Якщо все «знищили», то чому Київ не перетворився на руїни, як планувала Росія? Якщо ППО було «без клістронів», то як воно функціонує з 2022-го і понині?
Ваша брехня не витримує жодної критики. ППО працює – і це факт.
Удалено администрацией...
Ответ дляPinkMa
Клістрони не «викрадали», а тимчасово вилучили в рамках розслідування, а потім повернули у 2022-му для відновлення ППО – це факт, який підтверджує навіть Офіс Генпрокурора. ППО не було «знищене», бо українська протиповітряна оборона успішно працює і збиває ракети та дрони РФ. Як бачете, Київ досі стоїть)
Київ стоїть,завдяки багатьом героям і ніяк не Зеленському.Пів 79 бригади лягло в Мощуні,Собченко тримав дамбу,Лівша тримав Бориспіль,Кривонос тримав Жуляни.
Ответ дляPinkMa
В овальному кабінеті побачили ми дипломатичну роботу, як вона є. Триндюлєй відгребли потужних.
Ответ дляKriskaA
Не набридло брехати ? Це ваші слова :
третий раз бросаю статью с реальными военными
Єдині мости, з яких перешкоди з часом зняли, розташовані далі вглиб материка, на Північно-Кримському і Каховському магістральному каналах. Їх розмінували ще до 2018 року через те, що зменшувалась кількість військових на півдні, і не було кому ці мости утримувати.
Ответ дляPinkMa
вам еще не надоело? нам реальный враг - это русня) если что.
І зрадники,які обескровлюють Україну зсередини,розкрадаючи допомогу.Садячі військових до СІЗО,хоча вони нам позаріз потрібні на фронті.Викидаючи Залужного з армії,і о диво наступальні операції України скінчилися.
Ответ дляPinkMa
Мені не інтерв´ю потрібні, а офіційні документи. Ви ж запитувати документи пару сторінок назад, коли мова була про клістрони ? От і я вас запитую про документи про розмінування в 2015-2019.
Ответ дляKriskaA
То якщо Зеленський особисто наказав «розмінувати Чонгар», то покажіть документ:
Де наказ Зеленського про розмінування?
Де підтвердження, що міни знімали саме у 2019-2022, а не до цього?
Де наказ Зеленського про розмінування?
Ответ дляPinkMa
класична тактика пропагандистів – зняти відповідальність з окупантів і перекласти її на жертву.
Російські солдати вбивали, катували та ґвалтували людей у Бучі, Ірпені, Бородянці – це вони запускали машину геноциду.Російська армія розстрілювала колони цивільних, бомбила лікарні, руйнувала цілі міста – це вони несли смерть.
Не тільки вони.Слуги закликали залишатись удома,дві-трі неделі забули?
Не брехали би,люди врятувались би.
Ответ дляPinkMa
Де наказ Зеленського про розмінування?
Так про ’до цього’ ви підтверджуйте, Ви це стверджували.
А про розмінування акваторії Азовського моря - офіційне повідомлення на сайте Президента України.
Ответ дляРеверанс
Не брехали би,люди врятувались би.
Якщо б люди масово рвонули на виїзд, це створило б паніку, яка паралізувала б оборону. Тому ваша теза «слуги винні» – це чергова маніпуляція, яка виправдовує дії окупантів
Ви до речі постійно виправдовуєте оккупантів, вам не соромно?
Ответ дляPinkMa
А ви постійно прикриваєте злочини влади ?
А 24 02 2022 люди не масово рвонули ???? А як ?? Організовано ????
Ответ дляKriskaA
Повідомлення про розмінування акваторії Азовського моря, а ви робите вигляд, що воно стосується Чонгару? Ви взагалі розумієте різницю між морським дном і суходолом? Ви серйозно вважаєте, що фраза про «розмінування моря» автоматично означає наказ про зняття мін на суші?
То де наказ про розмінування Чонгару Зеленським? Доведіть будь-ласка. Бо військові знають правду, але вам вона не подобається
Ответ дляPinkMa
Обов´язково покажу після того, як ви надасте указ про розмінування 2015-2019 - ХОЧА б з сайта Президента України. прОшу.
p.s. не треба військовими прикриватися, це ницо.
Ответ дляKriskaA
О, то тепер ви граєте у «я покажу, тільки після вас»?
Ви ж першими заявили, що Чонгар розмінували при Зеленському – де ваш документ? Ви ж так впевнено це стверджували – то чому тепер перекладаєте відповідальність? Ви ж вимагали «укази і накази» – тож покажіть свої першими.
Брехати - це ніцо. Якщо ви не можете довести свої слова, то навіщо взагалі починали цю розмову? Ви просто повторюєте маніпуляції, щоб перекласти відповідальність.
Коротче, давайте докази або це все ваша демагогія як і з Білоруссю
Ответ дляPinkMa
Тобто,коли людей евакуювали лісами-кущами і багато хто загинув,вийшло краще.Їх без паніки росіяни розвстріляли.Дякуємо найвеличнішому президенту за мудре рішення.Окремо дякуємо за списки Портнова,який дбайливо переписав всіх АТОшників і їх родини для росіян.За цими списками і розстрілювали українських патріотів.
Ответ дляPinkMa
Документ - офіційний сайт Президента, я вже писала про це.
А те, що ви так і не надали документ, де блядорашка визнана ворожою державою - теж факт. Так що краще не брешіть вже далі, не ганьбіться.