nennsi• 15 марта в 20:30

Лавров-Парашенка лучший шанс для Украины

лучший шанс, который есть сейчас у Украины — Лавров

News2.ru
https://www.news2.ru › story
МОСКВА, 16 дек — РИА Новости. Глава МИД РФ Сергей Лавров назвал президента Украины Петра Порошенко лучшим шансом, который есть сейчас у Киева.
KriskaA• 15 марта в 22:28
Ответ дляPinkMa
досить відбілювати вбивць та окупантів та перекладати провину на жертву. Ви росіян не відбілите, а навпаки
Бггг, дитячий садок, молодша група.
Доречі, а ви все так же п´єта бояру прямо з ранку ?
PinkMa• 15 марта в 22:28
Ответ дляKriskaA
Документ - офіційний сайт Президента, я вже писала про це.
А те, що ви так і не надали документ, де блядорашка визнана ворожою державою - теж факт. Так що краще не брешіть вже далі, не ганьбіться.
Дублюю

Повідомлення про розмінування акваторії Азовського моря, а ви робите вигляд, що воно стосується Чонгару? Ви взагалі розумієте різницю між морським дном і суходолом? Ви серйозно вважаєте, що фраза про «розмінування моря» автоматично означає наказ про зняття мін на суші?

То де наказ про розмінування Чонгару Зеленським? Доведіть будь-ласка. Бо військові знають правду, але вам вона не подобається
PinkMa• 15 марта в 22:29
Ответ дляKriskaA
Бггг, дитячий садок, молодша група.
злив зараховано) аргументів нема, перейшли на особистості
KriskaA• 15 марта в 22:29
Ответ дляPinkMa
Дублюю

Які військові, яку правду....Мені не стіття з УПячки потрібні, а ДОКУМЕНТИ, про те, як Порошенко розміновував Чонгар в 2015 - 2019. Немає таких документів ? Злив зараховано.
Реверанс• 15 марта в 22:35
Воно йшло на вибори, обіцяючи закінчити війну (заморожений конфлікт на маленькому клаптику Донбасу), тепер війна палає по всій Україні. Воно било себе в груди, що здохло б, але не здало б Крим, але здало Херсонщину, Денеччину, Луганщину, Харківщину, Сумщину, Київщину і Запорізьку область.Воно обіцяло, що поверне всіх заробітчан в Україну, але з Украіни зараз виїхало мало не половина населення. І не факт, що всі повернуться. Сотні тисяч загинули тут в Україні і вже ніколи і нікуди не повернуться.Воно волало «вєрнітє пацанов» і носило дебільні браслетики, але здало на катування та засудження в ворожій краіні понад 2 тисячі захисників Маріуполя. Воно розпустило найефективнішу в історії Украіни Верховну Раду і зібрало навколо себе найогидніший шлак з усіх куточків країни і цей шлак зараз не здатен проголосувати найнеобхідніший закон про мобілізацію, бо шлакові перестали платити гроші в конвертах, а за зарплату шлак не працює.Воно обіцяло побороти корупцію, але найбільші корупціонери і найгучніші корупційні скандали в його шлаковій партєйці і в його оточенні. І це ми про нього ще толком нічого не чуємо, бо воно поки шо недоторканне, але все попереду, ще почуємо і вжахнемося. Воно обіцяло низькі ціни на компослуги і високі зарплати і пенсії. І слідом підвищило ціни на компослуги, придумало транспортування газу, але пенсіі і зарплати чомусь не росли і не ростуть.Воно волає, що недостатньо споряджені та укомплектовані наші ЗСУ, але робить ВСЕ, щоб розіср@тися з нашими найвідданішими партнерами, щоб не отримати допомоги і забороняє вводити в Украіну союзні війська. Воно під час наступу ворога в кількох напрямках знімає найефективнішу команду генералів, які зуміли відбити частину зданих ним територій. Воно обіцяло, що як не виконає обіцянки, піде і точно не йтиме на другий термін, воно не виконало жодної, хіба що старанно виконує обіцянки х₴@лові та своєму ляльководу коломойші, але нікуди не пішло і не піде, ще й збирається на другий термін. І це тільки те, що очевидно, що лежить на поверхні, що хіба сліпий чи геть дурний не побачить, але при цьому є ще купа людей, які його обожнюють. Деякі з цієї купи навіть щось там говорять про критичне мислення і «а при вашому Порохові он склади вибухали», очевидно натякаючи на безальтернативність вибору в 19-му. Ну звісно ж, краще оце ось все, аніж збройні склади, які вибухали раз на рік від ворожого дрона-камікадзе. Доведено офіційно ДБР. А і ще «він хароший, бо хоч не втік».Нічого такого, просто думки про те, як при цьому всьому перемагати чи хоча б виживати.
Прибило ФБ.
Не чіпай - вб ю• 15 марта в 22:57
Ответ дляPinkMa
где ж топят? они за него
Ага, і відкрито про це говорять
PinkMa• 15 марта в 22:59
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Ага, і відкрито про це говорять
та в каждой теме) это так забавно
но лучше они чем рос боты, поэтому я к ним нейтральна) эти хоть свои
Еленнн• 16 марта в 00:01
Ответ дляPinkMa
Ага, класика – коли закінчуються аргументи, треба згадати «Свинарчуків» і вкидати старі корупційні скандали. А нічого, що при Зеленському якраз і почали серйозні поставки озброєння від партнерів? А нічого, що при Зеленському Україна вперше отримала сучасні ППО «Patriot», «NASAMS», «IRIS-T»?
А нічого, що саме у 2021-2022 армія отримала більше сучасного озброєння, ніж за всі попередні роки?
дивно..,якось думалось, що без такої страшної війни було ніби краще, коли ті Петріоти і т.д. не були потрібні взагалі..
але ж тепер є сучасна зброя.
Бінго!
Aksinia 111• 16 марта в 00:09
Ответ дляРеверанс
Не тільки вони.Слуги закликали залишатись удома,дві-трі неделі забули?
Не брехали би,люди врятувались би.
Кто б говорил, ’ я закончу АТО за две недели’ или тоже как и Трамп ’пошутил’ про 24 часа .
PinkMa• 16 марта в 00:09
Ответ дляЕленнн
але ж тепер є сучасна зброя.
Бінго!
с 2014 по 2019 были не потрибни?
Еленнн• 16 марта в 00:11
Ответ дляPinkMa
с 2014 по 2019 были не потрибни?
хз, але якось тоді люди масово не покидали країну ..,а якось тут жили і не бігали світами...,та й цілих було набагато більше.
Реверанс• 16 марта в 00:11
Ответ дляAksinia 111

Нам казали буде долар 45 при Зеленському, буде війна

Все виконав.Поставте йому памятника.
PinkMa• 16 марта в 00:13
Ответ дляЕленнн
может потому что полномасштабной войны не было?
с Донецка и Луганска масово Уезжали, и и из Крыма. Из зоны боевых действий люди уезжают и из под оккупации. Почему порошенко не остановил людей чтобы не уезжали отуда? Где патриоты чтобы в ДОнецке людей защитить от росийских бомб и ракет?
PinkMa• 16 марта в 00:14
Ответ дляРеверанс
https://www.youtube.com/watch?v=Wk4qZVkoJ2Q

Все виконав.Поставте йому памятника.
так а что с Ато за 2 недели?) ета другое?)))Все виконав?
Поставте йому памятника. Он и Киев спас в 2022м, по вашим словам
Aksinia 111• 16 марта в 00:16
Ответ дляРеверанс

Все виконав.Поставте йому памятника.
Так почему не закончил АТО за две недели , как обещал ?
Чего б Лаврову не быть довольным Порохом , тот куму путина зелёный свет дал оболванивать руснявой пропагандой . Медведчуковские каналы при порохе вещали кацапское дерьмо всю каденцию пороха . Кумовство с хуйлом все двери при пороохе открыло .
PinkMa• 16 марта в 00:20
Ответ дляAksinia 111
но надо заметить благодаря тому что медведчук дезиформировал путина, рассказал что Украина слабая и тут ждут расию, росийский блицкриг и провалился) благодаря ЗСУ конечно, но я имею в виду то что говорил медведчук путину оказалось все ложью
Aksinia 111• 16 марта в 00:26
Ответ дляPinkMa
С этим согласна . Но как они вообще могли существовать пропихивая рашкину пропаганду во время войны с рашкой ! Куда смотрело СБУ ?
Кстате
’В апреле 2014 года Порошенко уверял, что вернет курс доллара, мол, ’будет по 10’. Как раз тогда первая предвыборная кампания нынешнего гаранта была в разгаре.
Я вас уверяю, что сегодня существуют все механизмы, мы все сделаем для того, чтобы курс этих позорных 13 был снижен,
– говорил тогда он.

Зато во время президентства Порошенко национальная валюта продолжила падение – бывало, достигала и 30 гривен за доллар.

https://24tv.ua/ru/zhit_po_novomu_popytka_vtoraja_...
PinkMa• 16 марта в 00:35
Ответ дляAksinia 111
Кстате
– говорил тогда он.

к СБУ много вопросов, да
nata-c531• 16 марта в 09:52
Ответ дляPinkMa
24 февраля никто не сдавал территории, в отличие от Крыма
Это просто Вас там не было, когда Чонгар разминировали, в 11 утра над нашей головой самолеты в Херсон полетели и никто их не сбивал, так что не устраивайте срач
PinkMa• 16 марта в 11:28
Ответ дляnata-c531
вы его лично разминировали, хорошо что признались. Вот и нашли виноватого
Mrs.Ochmonek• 16 марта в 11:45
Ответ дляlus_so
О, і сюди допливло гівно фсбешне. Як настирливо рекомендували і підтримували зеленського кацапи в 19 році, всі вже забули. Як зеленський обіймався з путіним, теж всі забули. Молодці.
У зелі справи видно зовсім погані, бо він вже з штанів вискакує, щоб порошенка зняти з виборів. А як же зелін рейтинг в 75%? Чого така істерика? Флешки від ФСБ вважаються прийнятним доказом і набу співпрацює з кацапами. Прекрасно. Тобто один раз обісратись з ’плівками деркача’ було мало, вирішили продовжити.
То чому ж зараз кацапи не хочуть Зеленського? Може тому що з 22 року остаточно зрозуміли, що їхньою маріонеткою він не буде і на договорняку , з колишній, не піде?
Mrs.Ochmonek• 16 марта в 11:47
Ответ дляTATATA1973
Щось довго здавав. А от яйцесяйне чотко за 3 дні весь південь. Хто його переплюне?
Ваші слова - такий плювок усім, хто загинув в ті перші дні
Mrs.Ochmonek• 16 марта в 11:51
Ответ дляPinkMa
Ваш улюблений «вибраний президент» 5 років мав владу. І що? Де активна боротьба за Крим? Де відключення води у 2014-му, а не тільки у 2021? Де повний розрив бізнесів з Росією?
В ті часи Луценко, генпрокурор без освіти, на весіллях дітей з Деркачем гуляли. А тепер, виявляється, вони визнають деркача ворогом, але не Луценка, і не того, хто його призначив , згвалтувавши ВР.
lus_so• 16 марта в 12:22
Ответ дляMrs.Ochmonek
Кацапи якраз хочуть зеленського. Наприклад, чому зараз приховують домовленості в джидді? Чому МЗС каже, що всю правду про ці домовленості ми дізнаємося пізніше, колись, мабуть? Чому ми не бачимо угоди про надра? Там що суперсекретного? Що робив зеля в са під час перемовин, хоча участі в них типу ее приймав? Чого поперся особисто? З ким спілкувався тихцем, поки його не видно? Аналогічно з оманом - мекання ’потім скажу, чого тягався’ і тиша четвертий рік.
На які договорняки пішов зеля, ми побачимо в найближчі 3 місяці.
Mrs.Ochmonek• 16 марта в 12:28
Ответ дляlus_so
Це вам би так хотілося може. Але так само як і з Оманом - багато шуму про ніби-то договорняки, тільки от всі наступні дії показали, що там Зеленського нагнути не вдалося. Як би не хотілося цього деяким силам в Україні і москві
Mrs.Ochmonek• 16 марта в 12:30
Ответ дляnata-c531
Військові кажуть, що ніхто його не розміновував, але не підірвали.
lus_so• 16 марта в 12:31
Ответ дляMrs.Ochmonek
Так всього три місяці лишилось, от і подивимось. А поки що - ’чому приховують домовленості в джидді?’. Чому про територіальні поступки ми чуємо від трампа і американців? Що там наобіцяли?
Mrs.Ochmonek• 16 марта в 12:31
Ответ дляAksinia 111
Кстате
– говорил тогда он.

І при цьому, Гонтарєва - це його найкращий кадр, за словами порошенка в ті часи
Mrs.Ochmonek• 16 марта в 12:35
Ответ дляPinkMa
Так вони щиро вірять, що саме порошенко їх врятував, а вся влада здриснула, як сказав пєтя
PinkMa• 16 марта в 12:37
Ответ дляMrs.Ochmonek
порохоботы, что с них взять) причем кто не за пороха у них сразу провладный бот, других вариантов нет) смешные

К слову, я тоже была за Порошенко в 2019, но с 2022 я считаю что Зеленский лучший президент в войне которую начали росияне, и поэтому его так ненавидят русня и трамп.