Ласую колобками• 15 марта в 23:18
Як скласти програму тренувань
Хочу нарешті зайнятись своїм тілом
Із проблем - сутулість (дуже давно вже зі мною), слабкий кор, пара зайвих кг і целюліт. Почала один комплекс, але через слабку спину та кор важко його робити. Тепер думаю, як тренувати все одночасно? Щоб і спину підкорегувати і саме тіло привести в тонус
Допоможіть, будь ласка скласти приблизну програму на тиждень🙏
Балаболка• 15 марта в 23:29
Я начинаю с суперминимума. Поднимала ноги дома, потом начала качать пресс (по 10-15 раз, от одного до трех кругов). И лежа поднимать верхнюю часть тела.
Ласую колобками
• 15 марта в 23:31
Ответ дляЛунтик-паунтик
Люди за це гроші отримують
Та я не прошу детальну програму із вправами, поясненнями техніки і тд
А щось типу, що 1 день качаємо кор, 2 день ноги, 3 знов кор і тд
Просто для розуміння, а вправи і комплекс під це я знайду сама
Ласую колобками
• 15 марта в 23:31
Ответ дляФайно Замало
Спросите ИИ
Точно, чомусь і не подумала за нього
Ласую колобками
• 15 марта в 23:32
Ответ дляАфродитаПетровна
Сходіть на групову і не запарюйтесь
Я в маленькому місті живу, на жаль, немає такого
Є щось типу аеробіки, але, здається, це не зовсім те, що треба для укріплення спини
Ласую колобками
• 15 марта в 23:32
Ответ дляБалаболка
О, ви молодець
Бачите результати?
Балаболка• 15 марта в 23:34
Ответ дляЛасую колобками
О, ви молодець
Бачите результати?
Конечно. Каждый раз чуть легче делать. Еще я начала вставать на мостик с пола. По стенке и стоя не могу, так что только с пола. Сначала каждый день вставала несколько раз. Потом начала пробывать отрывать то левую, то правую руку. Левая часть очень слабая. Когда руки окрепли, то начала пробывать ноги отрывать от пола - очень тяжело держать баланс.
Я не даю себе слишком большую нагрузку. Постепенно. Я задолбалась ненавидеть себя и пинать себя.
Ласую колобками
• 15 марта в 23:47
Ответ дляБалаболка
Це дуже правильно
Я часто з ентузіазмом починала важкі комплекси, брала великі навантаження
Як результат- спина болить ще більше і користі ніякої
Балаболка• 15 марта в 23:52
Ответ дляЛасую колобками
Це дуже правильно
Тю, так начните с чего-то попроще и постепенно добавляйте. У меня тоже цель кор и спина, руки. Даже скорее пресс, он очень слабый.
Из Кукуева я• 15 марта в 23:53
1 занятие - низ тела
2- руки и спина
3- кор и осанка
У меня если в неделю получается 4 занятия, то ещё плюс низ тела. Если успеваю, то делаю несколько упражнений на осанку и мфр комплекс в конце каждой тренировки
2- руки и спина
3- кор и осанка
Кров з молоком• 16 марта в 08:43
купіть на пару місяців програму якусь. Я користуюся wow body, можна Мандзяка чи інших тренерів (я підписана в фейсбуці на Юрія Попко і Максима Бойка, наприклад). Це не так дорого, а за пару місяців зрозумієте принцип і тренувань, і харчування.