Смажена полуничка• 15 марта 2025
Жінки де ваше місце сили де ви заряджаєтеся?
Жінки військових! Де ви берете заряд, ту енергії?
Де ваше місце сили де ви заряджаєтеся? Наприклад, хтось усамітнюється, а де? Хтось в роботі, є й такі. Хтось весь час з дитиною. Хтось просто у ванній відпочиває і отримує той заряд. Може у вас є хобі, яке?
Поділіться будь ласка.
Я наприклад люблю прогулянки, природу,озера, захід сонця. Зараз не маю можливості брати заряд таким чином. Шукаю щось інше. Книжки ну то таке, прочитала та й все, якогось заряду, відпочинку не дають мені вони.
Поділіться будь ласка.
Оч@ров@Шк@• 15 марта 2025
раз в месяц хожу в парк , к озеру.
чаще просто нет времени, двое детей.
все сама, все одна, тяжело
Муж в госпитале уже полгода, еще и к нему иногда езжу
чаще просто нет времени, двое детей.
все сама, все одна, тяжело
Анютины ласки• 15 марта 2025
Донька
Мої киці та собаки
Не скажу, що перезаряджають, але впасти не дають.
Мене ніщо не заряджає, всередині чорна дира, в неї зараз кидати можна що завгодно - і буде марно.
Мої киці та собаки
Цирк на дроті• 15 марта 2025
Нету такого. Я эту энергию по крупицам собираю и очень берегу, потому я теперь для всех стара стервой.
Триндю-бриндю• 15 марта 2025
Два года у меня вообще не было жизни, не помогало ничего...сколько раз прощались, думали последний раз говорим, то на связи нет неделями, то звонит, а там обстрелы дикие...что я делала..молилась неистово. После ранения списали...сейчас вместе и это счастье
Смажена полуничка
• 16 марта 2025
А я сьогодні була в магазині. Люблю це діло. І справа не в покупках. Ну я так ні про що не думаю, тому видно і тягне в магазини..
Короче, я можу нічого й не купити, але сам процес, наряди, відчуття))). Але якщо щось винайду, та ще й по хорошій, прийнятній ціні, оо, то є мій заряд. Але це не ТЦ. Там людей тьма, то не моє. Є інші магазини, біля мене є, там завжди мінімум людей. Перевдягання вдосталь, черг нема.
Але хочу щось іще віднайти в собі. Готовка це не дає заряду, прибирання та ну його, це все кожен день, я так не можу відпочити. Діти, аже підлітки тільки напряг. Ванна теж не моє. Я в ній відчуваю себе як мокра кішка, скоріше б вилізти. Душ краще. Ходжу як є можливість на якісь заняття є зараз безкоштовно. Малювання наприклад. Але вони не так часто як мені б хотілося. А на природу теж поки не маю можливості. А парки з купою людей. Бісять🤨
О, ще йога, он лайн, але 1 раз на тиждень, малувато.
Люблю спорт, але поки теж не виходить, рік вже не займаюсь. Раніше на фітнес і ТРХ ходила . Треба відновити, і по ходу спочатку заставляти треба буде себе)).
Але не вистачає чоловіка вдома😔. Звідси й ця вся х.йня в душі і голові(