Якось так і живу• 15 марта 2025
Как полюбить спорт?
Нужно чем то заниматься, но ненавижу спорт. Жарко, тяжело, все болит или скучно, тягомотно. Но уже аж пищит как надо. С чего начать?
Фляшунька• 15 марта 2025
Я втягиваюсь просто и появляется привычка. Сначала через преодоление, потом - через результат.
Доктор Хаос• 15 марта 2025
Выбирайте то, что вам нравится. Мне зашёл стрейчинг, прям тема. С элементами лфк. На следующий день как будто абсолютно все мышцы болят, но приятно. Подруга ходит на танцы. Каждому свое.
ПадаюВреверансах• 15 марта 2025
Я не люблю групові всякі заняття. А коли індивідуальні, то цікавіше. Але дорого, звичайно.
Ще на біговій40 хв ходжу, часом здається цей час як 3год довгий. Включаю серію якогось серіалу, все одно на годинник поглядую.
Автор, я тоже ненавиджу спорт
Я в дамках• 15 марта 2025
Ответ дляПадаюВреверансах
Автор, я тоже ненавиджу спорт
Скільки коштують індивідуальні в середньому?. теж не люблю спорт)) максимум легку зарядку можу зробити коли є час і не лінь
КАПСЛОЧНИЦА• 15 марта 2025
Если скучно, попробуйте что-то динамичное, возможно, командное. Теннис, игры с мячом и др.
Ленне-Рейма• 15 марта 2025
Поважаю лише басейн і бадмінтон.
Оскільки для бадмінтону треба пару і місце, то лише басейн мені доступний.
Бігати не люблю, пітніти у залі теж.
ПадаюВреверансах• 16 марта 2025
Ответ дляЯ в дамках
Та від півня тренера залежить. Мені за 350 грн пропонували і за 500 грн.
В парі з дівчинкою 250 грн
Я в дамках• 16 марта 2025
Ответ дляПадаюВреверансах
В парі з дівчинкою 250 грн
Дякую
Якось так і живу
• 16 марта 2025
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Это сложно
Якось так і живу
• 16 марта 2025
Ответ дляGaleTTa
Возьмите молодого красивого тренера на сопровождение)) полюбите обязательно
Я стесняюсь
Каляка маляка• 16 марта 2025
Навушники з улюбленою музикою і я в спортзалі можу пару годин провести на тренажерах і розтяжках
Сама собі лікар• 16 марта 2025
вам ’жарко, тяжело и все болит’ - от одной мысли о спорте?)) вы ж не занимаетесь)?
Якось так і живу
• 16 марта 2025
Ответ дляСама собі лікар
Иногда занимаюсь
ИзЮмрудная• 16 марта 2025
Спорт дуже різний. Потрібно знайти заняття й тренера, які сподобаються.