Я тертий жук• 17 марта в 08:17
Дівчатка/жінки невеликого зросту, допоможіть, будь ласка
обрати модель джинсів, які гарно сидітимуть на фігурі "пісочний годинник", але зріст 155см. Підбори не ношу (мені 45, вже болять ноги від них). В мене буде небагато часу, щоб джинси обрати, а їх зараз стільки моделей - і багі, і вайд лег, і буткат, і моми ще...Тільки не звичайні класичні прямі - на моєму зрості й без підборів вони виглядають абсолютно ніяк -наче я їх дістала із шафи, де вони з 1995 р. лежали. Все ж, вони більш компліментарно виглядають на високих і худорлявих. Дякую!
Я тертий жук
• 17 марта в 08:24
Ответ дляязззззь!!!
Скинни на вас
Вони є, але так собі... Хіба с високими чоботами-трубами. На моєму зрості і фігурі скінні з кросівками -не дуже. Вони теж краще на більш ’хлопчаковій’ фігурі виглядають.
энциклопУдия• 17 марта в 08:28
Я 156 см, мені підходять моми і класичні прямі, але не широкі, які йдуть вкороченими, але на мій зріст як раз сідають адекватно, у вайкікі такі взяла
ЖонДуан• 17 марта в 08:28
Ответ дляТішуся неперетішуся
Скинни всегда отлично.
Будемо вважати, що ви просто не прокинулись.
Уявляєте, якщо у автора вага 60 кг? Які скіні?
ЖонДуан• 17 марта в 08:31
Ответ дляЯ тертий жук
На мій погляд вам підійдуть будь-які з високою талією. Спробуйте широкі, або кльош. Треба приміряти і бажано одразу з тим взуттям, яке плануєте носити. Я сама 157 см, джинси тільки з приміркою купляю
ЖонДуан• 17 марта в 08:32
Ответ дляэнциклопУдия
В 157 і я вже не памʼятаю чи були в мене джинси, які я не вкорочувала
Бабка-ежика• 17 марта в 08:33
С моим ростом 164, вес 55 ношу скинни, прямые, и небольшой клеш от бедра, ы высокая талия. Мне такие формы всю жизнь идут.
Можно типа Капри но они конечно лучше с каблуком, так как ноги укорачивают как бы режут.
А обувь часто носила на тракторной подошве грубоватые или классика маленький каблук типа лодочки.
Другие джинсы вообще не шли
Я тертий жук
• 17 марта в 08:35
Ответ дляЖонДуан
Ну, в мене є 2-3 зайвих кіло (52 кг), але скінні не ОК ще й через те, що ноги знизу
худорляві. Виходить значний перепад між стегнами і ногами знизу.
Тішуся неперетішуся• 17 марта в 08:43
Ответ дляЖонДуан
Да, представляю.
Часто вижу таких на улицах и большинство в скинни при этом.
Тішуся неперетішуся• 17 марта в 08:44
Ответ дляЯ тертий жук
Значит просто идете по магазинам и меняете разные модели.
Я тертий жук
• 17 марта в 08:47
Ответ дляТішуся неперетішуся
Так я ж тому й питаю, щоб знати, які саме міряти, бо часу мало, в мене буде буквально година в ТЦ....
ЖонДуан• 17 марта в 08:48
Ответ дляЯ тертий жук
Йдіть в магаз і беріть в примірочну одразу декілька моделей - широкі, рівні та кльош. До речі від кольору теж є відмінність чи пасують вам. А ще наші стереотипи спрацьовують. Я до війни мала в гардеробі 3-4 пари скіні і одні класичні рівні. А потім як припекло бойфренди 🙈 початок війни, магази закриті, але я знайшла. Потім купила і широкі, і балун
Тішуся неперетішуся• 17 марта в 08:54
Ответ дляЯ тертий жук
Просто берете сразу 10 шт в примерочную и меряете.
энциклопУдия• 17 марта в 08:59
Ответ дляЖонДуан
Так, але в вайкікі вже двоє таких взяла, що не вкорочую)
БеллаДонна• 17 марта в 09:09
Щоб не вкорочувати, беру джинси crop, на моделі вони до середини литки, а мені на повну довжину виходить
Тоска в носках• 17 марта в 09:15
В мене є різні, і мом, і буткати, і вайдлеги, і слоучі, і класичні прямі. І скінні теж є, але ношу їх тільки взимку під високі жокейські чоботи.
Тоска в носках• 17 марта в 09:20
Ответ дляЯ тертий жук
Як чупа-чупс.
За це й не люблю скінні
ЛеньГуглить_правда• 17 марта в 09:33
Знаю що моми точно ні, в них як тумба, подобаються бойфренди
ЖонДуан• 17 марта в 09:51
Ответ дляэнциклопУдия
Я давно у Вайкікі нічого не купувала, але раніше мені їх джинси взагалі не підходили, не сідали у попереку, тому я і перестала витрачати час на джинси Вайкікі. Зараз в мене Zara, Mango, H&M, Reserved та Levi’s
Заместитель Анонима• 17 марта в 09:57
Дочь песочные часы, 158 см. Носит стрейт или вайд лег, ей идёт. Скинни тоже идут, но она эту модель ненавидит.
Работать надо• 17 марта в 10:27
Я 160, поки була в розмірі ххс-хс, непогано було в прямих і розширених від стегна. Зараз наїла С - краще в ’морквочках’ (верх майже прямий, до щиколотки звужені), широкі від стегна теж ок. Теж пісочний годинник з вираженою міркою ОГ, тому талію треба не прикривати
Работать надо• 17 марта в 10:28
Ответ дляЖонДуан
Висока талія на невеликий зріст, якщо є груди - це жесть. Тому не бачачи пропорцій, я б не радила
ЖонДуан• 17 марта в 11:37
Ответ дляРаботать надо
Я мала на увазі, що це не має бути низька талія. Тобто підійде і середня посадка, по лінії талії щоб її підкреслити
Я тертий жук
• 17 марта в 15:11
Ответ дляeuhunter
Я бы попробовала вам вайд лег высокая посадка и кроп длина. Это НМ, очень коассные белые есть, в Заре тоже должны быть, Манго. Они немного расширенные кюлоты, главное чтоб вам шаг сел.
Ок, дякую.