Тётя Хрюша• 17 марта 2025
Постоянно снятся страшные сны
Уже просто боюсь ложиться спать. После сна ужасная тревога целый день. Каждую ночь,день, снятся то покойники,то как убивают родственников( к чем все это!?
Пліткарка• 17 марта 2025
До чого тільки ви можете розшифрувати. Мені сниться батько до обстрілів. З пт на суботу снився, я проснулась, щоб це кошмар припинився, а він мені продовжував снитись. Снилось що він рвав і казав, що якщо ти не проснешся я умру. Я таки проснулась, виявилось чоловіку було дуже погано. Він думав отруївся, кароче проснулась я ї поїхали ми по швидкій. Постарайтесь зрозуміти до чого ці сни
Тётя Хрюша
• 17 марта 2025
Ответ дляПліткарка
Боюсь даже представить (
Любительница• 17 марта 2025
и мне.
но я принимаю антидепрессанты. на них всегда снятся дурацкие сны, если мозг сильно тревожный.
я не анализирую
КучМала• 17 марта 2025
Ой мені теж часто таке сниться. Раніше любила те, що маю сни, а зараз би хотілось знайти кнопку щоб їх відімкнути.
Я перестала звертати увагу на них. Коли жахи сняться зранку займаюсь майндфулнес. Якщо прокидаюсь вночі, то вмикаю світло і лежу хвилин з 10, якусь дихальну практику роблю і повторюю що я в реальності. Вже давно не вірю що вони віщі чи до чогось. З того часу як війна почалась постійно щось дурне сниться.
Невидимка• 17 марта 2025
Мені теж таке сниться вже років 3, теж дуже трусило кожен ранок, боялася вже закривати очі, навіть коли дрімала по 2 години, то всеодно все це сниться, зараз вже стараюся не акцентувати на цьому, але всеодно воно тригерить((