После 18• 17 марта в 13:00

Хто при важкому псоріазі проводив

Біо- терапію чи пив метотрексат ?
Яу вплинуло на здоров´я? Чи була побічка? Який період ремісії?
Біо- хуміра, стелара і т.д.
Красавица писяная• 17 марта в 13:11
С серпня колю методжект
Не бачу ніяких побічний поганих впливів по самопочуттю
Білірубуни пілвищені правда по аналізах((((
Ніякої ремісії (((
Не бачу покращення, залишилось 2 уколи, здам аналізи і знову до лікаря
Задовбало(
Значит надо• 17 марта в 13:14
Маю псоріаз вже 35 років, з ним жити я якось навчилась: мазала то солідоловими мазями, то Дермовейтом. Тому осьаннім часом він поводиться спокійно. Але з початку війни почались симптоми псоріатичного артриту (леформація пальця на руці та на нозі), звернулась до ревматолога, призначили метотрексат. Скажу чесно, дуже вагалась чи приймати, бо начиталась страшилок про побічки. Але все ж таки вирішила, що хворі суглоби - це гірше, ніж побічки.
Я на метотрексаті вже 2 роки. Кожні пів року контроль аналізів: кров, сеча, печінкові проби. Поки все в нормі. Суглоби далі не деформуються. Єдине - через місяця 4 після початку прийому випадало волосся. Зверталась до трихолога, зараз випадіння нема, може лише більш повільно росте, бо метотрексат пригнічує поділ клітин в організмі.
автор После 18 • 17 марта в 13:14
Ответ дляКрасавица писяная
С серпня колю методжект
Ніякої ремісії (((
Задовбало(
Дякую за відвертість. А Вам пропонували біо- терапію?
Красавица писяная• 17 марта в 13:14
Сорі, у мене гострий лехоїдний парапсоріаз
То не зовсім те, але жити не дає нормально
Я вже не пам’ятаю свою чисту шкіру(((
Красавица писяная• 17 марта в 13:15
Ответ дляПосле 18
Лікар про неї теж говорила
Я не потягну по грошах(
автор После 18 • 17 марта в 13:19
Ответ дляЗначит надо
Дякую. У мене також біььше 35 років, але останній місяць раптово псоріаз , як монстр, вирвався зі сплячки, почалався висип, який зливається в псоріазні острови, долоні, підошви, все обличчя червоне. Я жахаюся сама себе, лікар призначив сандімун, але пропонує метотриксат, я не знаю чи вибирати метотриксат чи біологічні ноу-хау.
Значит надо• 17 марта в 14:16
Ответ дляПосле 18
Дуже співчуваю.
це така лотерея: може подіяти, може ні, а лікування не дешеве.
В цивілізованих країнах є держ.програми і безкоштовне лікування. А в нас, на жаль, таке(((
Біо-препарати, кажуть, ефективніші, але ж ціна на них захмарна.
автор После 18 • 17 марта в 14:59
Ответ дляЗначит надо
Дуже співчуваю.
Дякую Вам!